Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

graff25 писав:
Королева в пальто писав:Коллеги , пенсионный фонд обязали в срочном порядке до 12 августа передать в ГНИ все дела , касающиеся ЕСВ . Кто после 12.08 будет принимать отчеты , не знают ни в пенсионном , ни в налоговой . Поэтому надо бежать сдавать отчеты - максимум в пятницу до обеда .
Норматив в студию! Ато я тут выйду с отпуска, а выходить некуда:)
Кто обязал, каким законным актом, когда?

nikzxcv пишет
А как сдавать до 12 ,если новые бланки с 9 числа ,а как быть кто сдает в электронке,пока они выпустят обновления,успеть бы,
Я так поняла что теперь ЕСВ будет заниматься Налоговая,а где про это можно почитать ,а то что-то не слышала.Спасибо
Указом Президента України від 24.12.2012 р. №726/2012 створено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України. На нове Міністерство покладено і функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Адміністрування єдиного соціального внеску покладено на Міністерство доходів і зборів


З метою поліпшення ефективності зборів єдиного соцвнеску, Президент України прийняв рішення передати адміністрування єдиного соціального внеску новоствореному міністерству. За словами міністра доходів і зборів України – О. Клименка, відомство планує істотно спростити адміністрування ЄСВ для підприємців і збільшити його надходження.

Резервом для збільшення таких надходження повинна стати детінізація економіки, ліквідація конвертаційних центрів і виведення заробітних плат співробітників підприємств із тіні. Також одним із основних завдань міністерства є боротьба з правопорушеннями при застосуванні законодавства з питань сплати ЄСВ.

Міндоходів, відповідно до покладених на нього завдань, визначає єдину методологічну базу звітності з ЄСВ, а також здійснює контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, законодавства з адміністрування єдиного внеску та в межах своїх повноважень - іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на міністерство .



Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПІ в Амвросіївському районі
А вообще , я поделилась с форумчанами конфиденциальной информацией , и ваша ирония , graff25 , неуместна .




Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Ну и кинтрольный , так сказать,выстрел для желающих почитать
Відповідно до Положення про Міністерство доходів і зборів за останнім закріпили функцію адміністрування єдиного соціального внеску (ЄСВ), тобто фіскальне міністерство стає головним органом у системі центральних органів виконавчої влади не лише з питань формування єдиної державної податкової, державної митної політики, а й щодо “забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцстрахування “.

За Пенсійним фондом повинна залишитися тільки функція ведення обліку застрахованих осіб. Також на нього покладається завдання аналізу та прогнозування надходження коштів від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ); організації взаємодії та обміну інформацією з Міндоходів та іншими державними органами з питань нарахування та сплати єдиного внеску.
http://час.in.ua/?p=3625


Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

graff25 писав:
Королева в пальто писав:Коллеги , пенсионный фонд обязали в срочном порядке до 12 августа передать в ГНИ все дела , касающиеся ЕСВ . Кто после 12.08 будет принимать отчеты , не знают ни в пенсионном , ни в налоговой . Поэтому надо бежать сдавать отчеты - максимум в пятницу до обеда .
Норматив в студию! Ато я тут выйду с отпуска, а выходить некуда:)
Кто обязал, каким законным актом, когда?
Погуглите закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з проведенням адміністративної реформи" (номер не помню, последняя редакция еще не опубликована, только подписана янеком).
Вот, например - раз или два.
А до этого было такое:
Відповідно до документу, Закон "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" доповнено пунктом, який встановлює, що органи доходів і зборів - це центральний орган виконавчої влади, що формує податкову і митну політику (у частині адміністрування податків і зборів, митних платежів, єдиного внеску) та забезпечує її реалізацію (центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику), та його територіальні органи.
А положение о Миндоходе здесь никаким боком не причастно - ибо до этого времени в ЗУ О ЕСВ было прописано, что администрирует ПФУ.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Швиденько погуглил - сам проект (вроде он).
Вступает в силу после опубликования, которое будет в ОВУ № 60 от 16.08.2013.

Добавлено - не он, это другой.
Тру закон здесь - 406-VII від 04.07.2013, но публикуется в том же номере ОВУ.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Указ Президента України

Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади

Відповідно до пункту 15 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити:

Міністерство доходів і зборів України
, реорганізувавши Державну митну службу України та Державну податкову службу України, а також поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
...
24 грудня 2012 року
№ 726/2012
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/726/2012

ЗАТВЕРДЖЕНО
Указом Президента України
від 18 березня 2013 року № 141/2013

ПОЛОЖЕННЯ
про Міністерство доходів і зборів України

3. Основними завданнями Міндоходів України є:

...
3) забезпечення формування та реалізація державної політики з адміністрування єдиного внеску, а також боротьба з правопорушеннями при застосуванні законодавства з питань сплати єдиного внеску;

4. Міндоходів України відповідно до покладених на нього завдань:

...
5) здійснює адміністрування податків і зборів, митних платежів, єдиного внеску;

6) контролює своєчасність подання платниками податків та єдиного внеску передбаченої законом звітності (декларації, розрахунки тощо), своєчасність, достовірність, повноту нарахування та сплати податків і зборів, єдиного внеску;
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/141/2013

eMelya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1231
З нами з: 07 серпня 2013, 23:58
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 897 разів

Повідомлення eMelya »

inkognito писав:Почему нет? Обычный PFZ - это обычный RAR-архив с несколькими ХМЛ внутри.
Смысл его проверять? И смысл его нести вручную? Отправляйте и не мучайтесь.
Есть смысл проверять. В 161 обновление PFZ был PACKED и не открылся в ПФУ. В следующем обновлении исправили. Но некоторые бухгалтера остались недовольны, так как планировали уйти в отпуск.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Popen писав:
Valentina писав:
Popen писав: Я так понимаю, что с переходом ЕСВ в ГНИ, ЕСВ можно будет подписывать бесплатными ключами... А я, дурень, позовчера ключи "УСЦ" оформил (на два года) !!!#wall#
Зачем, так о себе?
И совсем не дурень. Если Вы ФОП, то ключи "УСЦ" вообще не дорого. Зато нервы сбережёте.
1. О себе - что хочу, то и ворочу... #g_crazy#
2. Уж и пошутить нельзя... #g_crazy# Да, ФОП (причем только одна подпись (без печати)). Обошлось: 108.00 в пользу "УСЦ" (два года) + 60.00 дилеру "УСЦ" за, типа, услуги.
Я оформляла тоже ключи "УСЦ" для своего ФОПа на два года. Но, у него печать и подпись. (Два ключа). заплатили 144грн за два года, только за ключи и больше ничего.
Я ФОПа занесла в свой Медок ДЕМО, сама генерировала ключи, понесла им на флешке , ну и все карточки, что нужно. Дилеру ничего не платили, да и никто не просил ничего кроме оплаты за два ключа на два года.
Если есть какие то вопросы, звоню по телефону и мене всегда дают консультации, причём исчерпывающие. Независимо от того, что Медок ДЕМО.

Nimfea
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 08 березня 2013, 11:26
Дякував (ла): 211 разів
Подякували: 78 разів

Повідомлення Nimfea »

Подскажите пожалуйста, заполняю отчет по ЕСВ. С 01.07 новая штатная единица - взяли нов.работника.
Я в табл. 1 в кількості нов.роб..місць ставлю - 1
В таб. 5 дата початку- 1 и дата створення нового роб. місця - 01.07.2013
На этом все? Боюсь что-то пропустить. Спасибо.

Владлена
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 07 серпня 2013, 10:31
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Владлена »

Я сдала отчет в пенсионный, они его обязаны принимать до реорганизации, это будет с 01.09.2013. В налоговой нет ни отдела ни базы для приема этого отчета. Во всяком случае, это в нашем городе.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Nimfea писав:Подскажите пожалуйста, заполняю отчет по ЕСВ. С 01.07 новая штатная единица - взяли нов.работника.
Я в табл. 1 в кількості нов.роб..місць ставлю - 1
В таб. 5 дата початку- 1 и дата створення нового роб. місця - 01.07.2013
На этом все? Боюсь что-то пропустить. Спасибо.
в табл. 6 колонка 21 "ознака нового рабочого місця". и так 2 года

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”