= Бухгалтерские ПРОВОДКИ: спрашиваем, помогаем, уточняем =

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

АЛЮШКА писав:П.С, але я так роблю тільки коли кошти мають прийти з казначейства. Якщо п-во оплачує із комерційного банку, то по першій події. Це зразу уточняється у замовників.

Вот платили бы они с р/с коммерческого банка, было бы хорошо. #smile3# В моей практике, пару раз такое было, а так с казначейских всегда.
да, я писала именно о казначейских платежах. Поднакопилось у нас на конец квартала школ, больниц и т.п. в должниках

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

АЛЮШКА писав:П.С, але я так роблю тільки коли кошти мають прийти з казначейства. Якщо п-во оплачує із комерційного банку, то по першій події. Це зразу уточняється у замовників.

Вот платили бы они с р/с коммерческого банка, было бы хорошо. #smile3# В моей практике, пару раз такое было, а так с казначейских всегда.
В мене теж таке було, тому я уточняю, щоб не попасти потім. Уточняю сама у замовника, а не через дира чи 10ті руки
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

мюсля писав:
АЛЮШКА писав:П.С, але я так роблю тільки коли кошти мають прийти з казначейства. Якщо п-во оплачує із комерційного банку, то по першій події. Це зразу уточняється у замовників.

Вот платили бы они с р/с коммерческого банка, было бы хорошо. #smile3# В моей практике, пару раз такое было, а так с казначейских всегда.
да, я писала именно о казначейских платежах. Поднакопилось у нас на конец квартала школ, больниц и т.п. в должниках
я не показую зобов'язання по відгрузці взагалі зо згідно ПКУ їх просто нема, тому не бачу доцільним їх кидати на відстрочені зобов'язання. Вони виникнуть тільки тоді коли прийдуть гроші, а вони можуть і через півроку прийти.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Natalenna писав:
мюсля писав:
АЛЮШКА писав:П.С, але я так роблю тільки коли кошти мають прийти з казначейства. Якщо п-во оплачує із комерційного банку, то по першій події. Це зразу уточняється у замовників.

Вот платили бы они с р/с коммерческого банка, было бы хорошо. #smile3# В моей практике, пару раз такое было, а так с казначейских всегда.
да, я писала именно о казначейских платежах. Поднакопилось у нас на конец квартала школ, больниц и т.п. в должниках
я не показую зобов'язання по відгрузці взагалі зо згідно ПКУ їх просто нема, тому не бачу доцільним їх кидати на відстрочені зобов'язання. Вони виникнуть тільки тоді коли прийдуть гроші, а вони можуть і через півроку прийти.
работаем в 1С 7.7, прога по каждой отгрузке начисляет НО, исправить могу только руками, коллега на форуме подсказала операции. В 1 С 8 дело обстоит проще - налоговые накладные делают проводки по НДС окончательные, а семерка нет

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

мюсля писав:
Natalenna писав:
мюсля писав: да, я писала именно о казначейских платежах. Поднакопилось у нас на конец квартала школ, больниц и т.п. в должниках
я не показую зобов'язання по відгрузці взагалі зо згідно ПКУ їх просто нема, тому не бачу доцільним їх кидати на відстрочені зобов'язання. Вони виникнуть тільки тоді коли прийдуть гроші, а вони можуть і через півроку прийти.
работаем в 1С 7.7, прога по каждой отгрузке начисляет НО, исправить могу только руками, коллега на форуме подсказала операции. В 1 С 8 дело обстоит проще - налоговые накладные делают проводки по НДС окончательные, а семерка нет
я розумію, теж одну фірму в 7ці веду. вручну виправляю.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Лёлька)))
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 26 червня 2013, 14:17
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Лёлька))) »

Помогите разобраться,
есть акт от фирмы на запчасти и работы по их установке, на какой счет относите 23 или 91 (если у нас грузоперевозки-основной вид деятельности). Т.е. Дт? Кт 631. Есть акт просто на услугу замены запчасти (наша запчасть) -91 счет?.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Доброго дня, якими проводками списується Д-т заборгованість /товар купив СПДшник, але не розрахувався/?

Вероніка87
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 26 листопада 2014, 14:24
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Вероніка87 »

Доброе время суток!!! Помогите, а то времени нету: нужна проводка возврат денежных средств чтобы не трогать 301

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Вероніка87 писав:Доброе время суток!!! Помогите, а то времени нету: нужна проводка возврат денежных средств чтобы не трогать 301
311

Вероніка87
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 26 листопада 2014, 14:24
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Вероніка87 »

#g_crazy#
mbamber писав:
Вероніка87 писав:Доброе время суток!!! Помогите, а то времени нету: нужна проводка возврат денежных средств чтобы не трогать 301
311

Відповісти

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”