Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3155
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2385 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Любознательная писав:
FyDD писав: Кстати формула работает, учет по счетам админ-ия идет, я получил ответ на Запрос, еще бы понять что ответ
понял по суммам что расчет начался с 01.02.15
1. От кого получили ответ? От районной ГНИ или от ГФС?

2. Назовите мне сумму "на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку"?

27 - Сума залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу (рядок "Усього, в т.ч.:" графи 7 таблиці 1 Д2) (переноситься до рядка 20.2 декларації поточного звітного (податкового) періоду)
я отправил Запрос J1301201. формировал ОПЗ
В Повидомлени: електронна печатка 39292197 Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО Підпис вірний.
Ответ J1401201, там 8 строчек, понял только 6 -это сумма ПДВ ПН мною зарегиных
На счет п.2- я пока не сдавал Деки /имеется ввиду стр.27 Деки ?/

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

FyDD писав:
Любознательная писав:
FyDD писав: Кстати формула работает, учет по счетам админ-ия идет, я получил ответ на Запрос, еще бы понять что ответ
понял по суммам что расчет начался с 01.02.15
1. От кого получили ответ? От районной ГНИ или от ГФС?

2. Назовите мне сумму "на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку"?

27 - Сума залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу (рядок "Усього, в т.ч.:" графи 7 таблиці 1 Д2) (переноситься до рядка 20.2 декларації поточного звітного (податкового) періоду)
я отправил Запрос J1301201. формировал ОПЗ
В Повидомлени: електронна печатка 39292197 Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО Підпис вірний.
Ответ J1401201, там 8 строчек, понял только 6 -это сумма ПДВ ПН мною зарегиных
На счет п.2- я пока не сдавал Деки /имеется ввиду стр.27 Деки ?/
я тоже такой запыт отсылала, нет в нем рядка с "сумму "на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку"?
там либо. ряд7:загальна сума податку, заявлена платником до БВ
либо
ряд.8: загальна сумма перевищення (касается тех НН, которые в деку включили, а не зарегили)

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Любознательная писав:
Ребекка писав:насколько я поняла по декларации, если из дод.2 "-"попадает в 4 раздел он там остается навеки, т.е. до бюджетного возмещения :(
Не только "до бюджетного возмещения".
Там есть и строка 27, которая позволит отразить сумму в строке 20.1 (20.2), но, на сколько я поняла, это сможет заработать только после 01.07.2015 года.
не могу я понять как п.200,1,3 относится к периоду до 01.02.2015? #wall#

Inna49
Гений
Гений
Повідомлень: 404
З нами з: 31 січня 2012, 01:10
Дякував (ла): 393 рази
Подякували: 139 разів

Повідомлення Inna49 »

я тоже делала запрос в СЭА по счету НДС,получила вытяг,в котором сходится НК,но мои НО завышены на общую сумму 10тыс грн по НН,которой не существует,откуда ЭТО возникло непонятно.Делала запрос за февраль 10.03.15

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Любознательная писав: Есть и еще один интересный момент, который высказал один из бухгалтеров под одной из статей на центральной странице этого сайта - технически получается, что даже, когда заработает полностью формула, то получается, что сам процесс узнавания допустимого лимита, потом отражение этого лимита для формулы, как бы уже происходит в следующем месяце.
У меня такая мысль крутилась, но я просто пока не заморачивалась над самой технологией всего процесса...
Явно надо читать документ, когда в него уже внесены изменения...
Вот сейчас прочитала то, что частично подтверждает мысль того бухгалтера...

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 40569.html
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА від 16 жовтня 2014 р. N 569 "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість"
Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 року N 82
<...>

91. Сума податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, визначена відповідно до пункту 9 цього Порядку, за рішенням платника податку може бути збільшена на суму непогашених залишків сум податку, заявлених ним до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 р., задекларованих до бюджетного відшкодування за такі періоди в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку наступних звітних (податкових) періодів, від'ємного значення суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 Податкового кодексу України, та залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, задекларованих платником податку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року.

Таке рішення платник податку відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації за звітний (податковий) період після 1 лютого 2015 р., в якому воно прийняте.

ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення.

Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене.

(Порядок доповнено пунктом 91 згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.2015 р. N 82)

Получается, что надо сдать вначале декларацию. Она сдается не позднее 20 числа следующего месяца. Даже, если камеральную проверку сделают быстро, то цифра узнается налогоплательщиком не ранее этого следующего месяца. Получается, что сумма "збільшення" может быть отнесена в налоговый кредит только в месяце "здійсненння", то есть - второго месяца (это, если все сделается быстро).

Напоминаю название строки 27, которая дает возможность отразить сумму в строке 20.1 (20.2):

Сума залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу (рядок "Усього, в т.ч.:" графи 7 таблиці 1 Д2) (переноситься до рядка 20.2 декларації поточного звітного (податкового) періоду)

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

В общем, как ни крути - я не вижу возможности для налогоплательщиков в феврале заполнить строку 20.1 (20.2) минусовухами из января 2015 года...

Поэтому - не спешите сдавать с заполненной строкой 20.1 (20.2), чтобы потом не платить штрафы - дождитесь письма ГФС...

Inna49
Гений
Гений
Повідомлень: 404
З нами з: 31 січня 2012, 01:10
Дякував (ла): 393 рази
Подякували: 139 разів

Повідомлення Inna49 »

Любознательная писав:В общем, как ни крути - я не вижу возможности для налогоплательщиков в феврале заполнить строку 20.1 (20.2) минусовухами из января 2015 года...

Поэтому - не спешите сдавать с заполненной строкой 20.1 (20.2), чтобы потом не платить штрафы - дождитесь письма ГФС...
спасибо Вам большое за помощь

vala1982
Гений
Гений
Повідомлень: 451
З нами з: 11 грудня 2012, 06:02
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення vala1982 »

достали они с теми уточненками!!!!!!!!!


Ребекка писав:
Elen-K писав:
vala1982 писав:если НН от 31/01/15 а дата єдиного реестру 14/02/15,,, я эту налоговую не вкл. в январе,,, можна ее вкл в феврале?
Я присоединяюсь к вопросу.
Если нн зарегистрирована поставщиком вовремя, но покупатель не включил в НК в январь. Можно ее включить в февраль (март, апрель) в деку и если да, то в какую строку?
В письме ответ на вопрос не нашла.
через уточненку в январь

атевс
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 15 листопада 2013, 11:03
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення атевс »

Уже появилось письмо ГФС. Может кому понадобится. Выдержка из текста "Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування.


Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

атевс писав:Уже появилось письмо ГФС. Может кому понадобится. Выдержка из текста "Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування.
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ від 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17
http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pism ... 60087.aspx

Пошла читать его...

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”