Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

y1961y писав:а где в феврале стр23,2 с декабря и ранее отразить.У кого такая же ситуация .24 стр не хватит ,чтобы перекрыть обязательство февраля, а на карточке есть бюдж. возмещение?
Лист 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17
<...>
У графі 4 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за лютий 2015 року вказуються суми, задекларовані до бюджетного відшкодування в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку наступних звітних (податкових) періодів, які залишились непогашеними станом на 01.02.2015 (рядок 23.2 декларацій попередніх звітних періодів).

Для коректного заповнення сум, які вказуються в графах 4 та 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації, платникам податку доцільно до дати подання такої декларації звернутися до контролюючого органу, в якому такий платник податків перебуває на обліку, для звірки залишків від’ємного значення станом на 01.02.2015 у розрізі податкових періодів їх виникнення.

Залишки від’ємного значення, які виникли (були задекларовані) в звітних (податкових) періодах до 1 лютого 2015 року, за винятком непогашеного залишку сум податку на додану вартість, що був заявлений за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку, та суми, що була включена до графи 20.1 декларації за лютий 2015 року, повинні бути повністю перенесені до граф 2 – 4 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за лютий 2015 року. Ці суми надалі можуть бути спрямовані або для врахування у збільшення реєстраційної суми (підпункт "а" пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу) або задекларовані до повернення платнику на поточний рахунок у порядку, що діяв у 2014 році (підпункт "б" пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу).

Залишки сум податку, що були заявлені платниками податку до бюджетного відшкодування та перенесені до граф 4 та 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за лютий 2015 року, знімаються з обліку в ІКПП та надалі обліковуються в розділі ІV декларації та в таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації в наступних звітних періодах до повного їх погашення.

Сума від’ємного значення, яку платник виявив бажання спрямувати для збільшення реєстраційної суми (підпункт "а" пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу), вказується прописом у текстовому полі перед таблицею 1 додатка 2 (Д2) "Відповідно до пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу просимо згідно з підпунктом "а" на суму залишку від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів у розмірі (вказується словами) збільшити розмір суми податку, на яку ми маємо право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену згідно з пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу" (далі – поле "а" додатка 2 (Д2) до декларації), та додатково вказується цифрами в окремому полі електронної форми податкової декларації (дублює суму, вказану словами). Ця сума не може бути більшою за значення графи 14 (рядок "Усього") додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду.

Сума податку, яку вказано в полі "а" додатка 2 (Д2) до декларації, в графі 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду не вказується, а переноситься до графи 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації того звітного періоду, в якому відбулося збільшення реєстраційної суми. Якщо в рахунок збільшення реєстраційної суми зарахована тільки частина суми, вказаної в полі "а" додатка 2 (Д2) до декларації, то до графи 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації переноситься тільки та сума податку, на яку фактично збільшено реєстраційну суму.

Таким чином, перший раз графа 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації може бути заповнена тільки у таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за березень 2015 року (якщо збільшення реєстраційної суми відбудеться у березні 2015 року) та наступних звітних періодах.

Сума від’ємного значення, яку платник податку виявив бажання повернути (відшкодувати) на рахунок у банку (підпункт "б" пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу), вказується прописом у текстовому полі перед таблицею 1 додатка 2 (Д2) "Відповідно до пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу просимо згідно з підпунктом "б" суму залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів у розмірі _______ гривень (зазначається словами) (вказується значення рядка 3 таблиці 2 Д2) повернути на рахунок у банку" (далі – поле "б" додатка 2 (Д2) до декларації) у розмірі, не більшому за суму, розраховану в таблиці 2 додатка 2 (Д2) до декларації та зазначається в графі 13 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду.

Суми, вказані платником податку в графах 2 – 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за лютий 2015 року, в наступних звітних періодах можуть зменшуватися на суму збільшення реєстраційної суми в поточному звітному періоді (вказується в графі 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) та в рядку 27 розділу ІV декларації) або шляхом декларування (крім сум, вказаних у графі 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2)) в рахунок бюджетного відшкодування на рахунок платника податку у банку (вказується в графі 13 таблиці 1 додатка 2 (Д2) та в рядку 30 розділу ІV декларації).

Суми, включені до граф 2 – 4 таблиці 1 додатка 2 (Д2) в декларації за лютий 2015 року та наступні звітні періоди, можна задекларувати як бюджетне відшкодування на рахунок у банку з дотриманням норм пункту 200.5 статті 200 розділу V Кодексу, і тільки у випадку, якщо ці суми не були задекларовані на збільшення реєстраційної суми. Суми, включені до граф 2 – 4 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації та які платник податку виявив бажання повернути (відшкодувати) на рахунок у банку (зазначені в полі "б" додатка 2 (Д2) до декларації), розраховуються в таблиці 2 додатка 2 (Д2) до декларації, вказуються в графі 13 таблиці 1 додатка 2 (Д2) та переносяться до рядка 30 розділу ІV декларації.

Значення сум, вказаних платником податку в графах 2 – 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за лютий 2015 року, може збільшуватися/зменшуватися за рахунок результатів перевірки контролюючого органу на підставі податкового повідомлення-рішення, про що вказується у графі 10 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації, та/або за рахунок показників уточнюючих розрахунків, в яких коригуються залишки від’ємного значення, задекларовані до 01.02.2015, про що вказується у графі 11 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації.

Результати перевірки контролюючого органу відображаються у графах 8 – 10 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації того звітного періоду, в якому було винесено та узгоджено рішення про збільшення/зменшення залишку відповідного від’ємного значення, що обліковується в додатку 2 (Д2) до декларації. Значення графи 10 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації переноситься до рядка 28 розділу ІV декларації.

Сума збільшення/зменшення від’ємного значення на підставі уточнюючих розрахунків, поданих до декларацій за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року, відображається у графі 11 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації того звітного періоду, в якому подано такий уточнюючий розрахунок як самостійний документ, або того звітного періоду, за який подається декларація, якщо уточнюючий розрахунок подано як додаток до декларації. Сума уточнення вказується в рядку того звітного періоду, який уточнюється.

У випадку декларування платником у полі "а" додатка 2 (Д2) до декларації сум на збільшення реєстраційної суми, така реєстраційна сума збільшується на значення рядків з графи 14 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації, в якій задекларовано таке бажання, в першу чергу за рахунок сум податку, відображених у графі 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації, потім – у графах з 4 по 2 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації відповідно, в розрізі звітних періодів з дотриманням хронологічного порядку формування від’ємного значення, відображеного у цих графах, починаючи з найдавнішого.

Отже, спочатку у збільшення реєстраційної суми зараховується та відповідно переноситься до графи 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації звітного періоду, в якому відбудеться таке збільшення, сума від’ємного значення, вказана у графі 5 в хронологічному порядку її виникнення, починаючи з найдавнішої, потім після повного погашення суми, зазначеної в цій графі, – сума від’ємного значення з графи 4 в хронологічному порядку її виникнення, починаючи з найдавнішої, потім суми, відображені у графах 3 та 2 відповідно у такому ж порядку.

Значення рядка "Усього, в т.ч.:" графи 14 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації переноситься до рядка 31 розділу ІV декларації.

Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду у розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за наступний звітний період.

В письме есть "Приклад заповнення таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації", изучите его...

Серега
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 22 квітня 2009, 00:48
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Серега »

Любознательная писав:
Мария**** писав:КАК ЭТО ПОНИМАЮ Я:
1. В ДЕКЛАРАЦИИ ЗА ФЕВРАЛЬ В СТРОКЕ 20.1 Я ПОКАЗЫВАЮ СУММУ СТРОКИ 24 ДЕКЛАРАЦИИ ЗА ЯНВАРЬ, НО НЕ БОЛЕЕ ЧЕМ СТРОКА 18.
НАПРИМЕР. В ЯНВАРЕ СТР 24 = 24000,00; В ФЕВРАЛЕ 18 СТР=10000,00 Т.О. В ФЕВРАЛЕ СТР 20.1=10000,00
P.S. ДАННОЕ ПИСЬМО НЕ СООТВЕТСВУЕТ ПОРЯДКУ ЗАПОЛНЕНИЯ ДЕКЛАРЦИИ, В К-ОМ УКАЗЫВАЕТСЯ, ЧТО СТРОКУ 20.1 ЗАПОЛНЯЮТ СПЕЦРЕЖИМЫ.
2. ОСТАВШЮСЯ СУММУ 14000,00 Я ЗАПОЛНЯЮ В ДОД2 И РАЗДЕЛЕ 4
ТО ЕСТЬ В ДОД2 В РЯДУ 3 Я СТАВЛЮ 14000,00, А В РАЗДЕЛЕ 4 ОНА ПОПОДАЕТ В 26 СТРОКУ.
В МАРТЕ, ПОСЛЕ ПОЛУЧЕНИЯ ЭЛ.УВЕДОМЛЕНИИ О РАЗРЕШЕНИИ (!) ВКЛЮЧЕНИЯ ЭТОЙ СУММЫ В НАЛОГОВЫЙ КРЕДИТ, В ДЕКЛАРАЦИИ ЗА МАРТ ЭТА СУММА БУДЕТ СТОЯТЬ В ДОД2 РЯДОК 7 И В ДЕКЛАРЦИИВ СТРОКЕ 20.2
КАЖЕТСЯ ТАК.
Относительно расписанной Вами технологии, у меня тоже так вышло (после прочтения письма 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17). Правда, явно в феврале еще будет заполнена строка 31, чтобы потом в мартовской напомниться в строчке 26.

P.S. А я все гадала, ну почему меня все время "клинило" на требованиях, предусмотренных относительно строки 20.2 и я никак я не могла воспринять возможность отражения в строчке 20.1.
Да, склероз - дело сложное, подсознание поставило "запрет", а откуда я такое себе "надумала", не помнила...
Подскажите, описанная техника зачета январских "минусов" подходит и для случаев если за январь 2015 была не 24 строка а 20.2?

И еще, будут ли штрафы, если я в январе 2015 не отразил обязательства в размере 6400 грн. (не выписал НН по отгрузке и не отразил обязательства на эту же сумму в деке за январь 2015 г) при этом по результам января у меня строка 20.2 = 34 700 грн. т.е. если бы я даже не протупил и включил бы НН 6400 грн., то у меня все равно был бы минус - но не 34 700, а 28 300 грн. Т.е. будут какие-то санкции если я сейчас подам уточненку за яянварь в которой допокажу НО в размере 6 400 грн.
Я просто хочу вывести правильный "минус" перед тем как засчитывать январский минус по хутроумному письму № 7796/7/99-99-19-03-02-17.

Спасибо #good#

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Серега писав:
Любознательная писав:
Мария**** писав:КАК ЭТО ПОНИМАЮ Я:
1. В ДЕКЛАРАЦИИ ЗА ФЕВРАЛЬ В СТРОКЕ 20.1 Я ПОКАЗЫВАЮ СУММУ СТРОКИ 24 ДЕКЛАРАЦИИ ЗА ЯНВАРЬ, НО НЕ БОЛЕЕ ЧЕМ СТРОКА 18.
НАПРИМЕР. В ЯНВАРЕ СТР 24 = 24000,00; В ФЕВРАЛЕ 18 СТР=10000,00 Т.О. В ФЕВРАЛЕ СТР 20.1=10000,00
P.S. ДАННОЕ ПИСЬМО НЕ СООТВЕТСВУЕТ ПОРЯДКУ ЗАПОЛНЕНИЯ ДЕКЛАРЦИИ, В К-ОМ УКАЗЫВАЕТСЯ, ЧТО СТРОКУ 20.1 ЗАПОЛНЯЮТ СПЕЦРЕЖИМЫ.
2. ОСТАВШЮСЯ СУММУ 14000,00 Я ЗАПОЛНЯЮ В ДОД2 И РАЗДЕЛЕ 4
ТО ЕСТЬ В ДОД2 В РЯДУ 3 Я СТАВЛЮ 14000,00, А В РАЗДЕЛЕ 4 ОНА ПОПОДАЕТ В 26 СТРОКУ.
В МАРТЕ, ПОСЛЕ ПОЛУЧЕНИЯ ЭЛ.УВЕДОМЛЕНИИ О РАЗРЕШЕНИИ (!) ВКЛЮЧЕНИЯ ЭТОЙ СУММЫ В НАЛОГОВЫЙ КРЕДИТ, В ДЕКЛАРАЦИИ ЗА МАРТ ЭТА СУММА БУДЕТ СТОЯТЬ В ДОД2 РЯДОК 7 И В ДЕКЛАРЦИИВ СТРОКЕ 20.2
КАЖЕТСЯ ТАК.
Относительно расписанной Вами технологии, у меня тоже так вышло (после прочтения письма 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17). Правда, явно в феврале еще будет заполнена строка 31, чтобы потом в мартовской напомниться в строчке 26.

P.S. А я все гадала, ну почему меня все время "клинило" на требованиях, предусмотренных относительно строки 20.2 и я никак я не могла воспринять возможность отражения в строчке 20.1.
Да, склероз - дело сложное, подсознание поставило "запрет", а откуда я такое себе "надумала", не помнила...
Подскажите, описанная техника зачета январских "минусов" подходит и для случаев если за январь 2015 была не 24 строка а 20.2?

И еще, будут ли штрафы, если я в январе 2015 не отразил обязательства в размере 6400 грн. (не выписал НН по отгрузке и не отразил обязательства на эту же сумму в деке за январь 2015 г) при этом по результам января у меня строка 20.2 = 34 700 грн. т.е. если бы я даже не протупил и включил бы НН 6400 грн., то у меня все равно был бы минус - но не 34 700, а 28 300 грн. Т.е. будут какие-то санкции если я сейчас подам уточненку за яянварь в которой допокажу НО в размере 6 400 грн.
Я просто хочу вывести правильный "минус" перед тем как засчитывать январский минус по хутроумному письму № 7796/7/99-99-19-03-02-17.

Спасибо #good#
2
штрафа не будет

irinabuh1
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 09 липня 2014, 11:32
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення irinabuh1 »

Подскажите для 1С 7.7 еще нет обновления с новой декларацией по НДС?

Buhg88
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 10 січня 2014, 14:17
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Buhg88 »

Хотела сдать пустую деклар. по НДС на флешке в налоговую . Сказали с нового года НДС нельзя только в эл.виде. Так ли это и есть ли вариант сдать без оформления ключей ? Нет руководства пока и не можем сделать ключи.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

irinabuh1 писав:Подскажите для 1С 7.7 еще нет обновления с новой декларацией по НДС?
Сама жду, заходила сегодня на их сайт, нет новых Реглам. отчётов. Печалька.

RED FOX
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 526
З нами з: 02 жовтня 2012, 05:40
Дякував (ла): 121 раз
Подякували: 223 рази

Повідомлення RED FOX »

Специалисты ГФС Украины сообщают: плательщики НДС, которые не проводили хозяйственную деятельность в отчетном периоде и не имеют сумм отрицательного значения предыдущих периодов, пустые декларации по НДС за такой отчетный период НЕ подают. Фискалы делают такой вывод от обратного, а именно ссылаясь на п. 49.2 НКУ. Последним установлено: налогоплательщики налоговые декларации подают за тот отчетный период, в котором возникает объект налогообложения. Соответственно, если хоздеятельность не осуществляется, то и отсутствует объект, на который начисляют налог и по которому нужно отчитываться. Это касается и ФЛП — плательщиков НДС, мобилизованных в Вооруженные Силы Украины и которые в связи с этим хоздеятельность не осуществляют и, соответственно, у них отсутствуют показатели, подлежащие декларированию. В свою очередь, те плательщики НДС, у которых нет хозопераций, но в наличии суммы отрицательного значения предыдущих периодов, декларации по НДС подают в общем порядке. Информация по данным категорий 101.21, 101.23 ОИР ГФС України: http://zir.minrd.gov.ua

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=163084
© Buhgalter911.com


Анна19877
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 12 листопада 2013, 12:20
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Анна19877 »

У кого-то есть такая ситуация- в отчете за январь показана строка 24, за февраль получается строка 19- отрицательное значение, как в таком случае заполнять декларацию за февраль???

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Серега писав:
Любознательная писав:
Мария**** писав:КАК ЭТО ПОНИМАЮ Я:
1. В ДЕКЛАРАЦИИ ЗА ФЕВРАЛЬ В СТРОКЕ 20.1 Я ПОКАЗЫВАЮ СУММУ СТРОКИ 24 ДЕКЛАРАЦИИ ЗА ЯНВАРЬ, НО НЕ БОЛЕЕ ЧЕМ СТРОКА 18.
НАПРИМЕР. В ЯНВАРЕ СТР 24 = 24000,00; В ФЕВРАЛЕ 18 СТР=10000,00 Т.О. В ФЕВРАЛЕ СТР 20.1=10000,00
P.S. ДАННОЕ ПИСЬМО НЕ СООТВЕТСВУЕТ ПОРЯДКУ ЗАПОЛНЕНИЯ ДЕКЛАРЦИИ, В К-ОМ УКАЗЫВАЕТСЯ, ЧТО СТРОКУ 20.1 ЗАПОЛНЯЮТ СПЕЦРЕЖИМЫ.
2. ОСТАВШЮСЯ СУММУ 14000,00 Я ЗАПОЛНЯЮ В ДОД2 И РАЗДЕЛЕ 4
ТО ЕСТЬ В ДОД2 В РЯДУ 3 Я СТАВЛЮ 14000,00, А В РАЗДЕЛЕ 4 ОНА ПОПОДАЕТ В 26 СТРОКУ.
В МАРТЕ, ПОСЛЕ ПОЛУЧЕНИЯ ЭЛ.УВЕДОМЛЕНИИ О РАЗРЕШЕНИИ (!) ВКЛЮЧЕНИЯ ЭТОЙ СУММЫ В НАЛОГОВЫЙ КРЕДИТ, В ДЕКЛАРАЦИИ ЗА МАРТ ЭТА СУММА БУДЕТ СТОЯТЬ В ДОД2 РЯДОК 7 И В ДЕКЛАРЦИИВ СТРОКЕ 20.2
КАЖЕТСЯ ТАК.
Относительно расписанной Вами технологии, у меня тоже так вышло (после прочтения письма 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17). Правда, явно в феврале еще будет заполнена строка 31, чтобы потом в мартовской напомниться в строчке 26.

P.S. А я все гадала, ну почему меня все время "клинило" на требованиях, предусмотренных относительно строки 20.2 и я никак я не могла воспринять возможность отражения в строчке 20.1.
Да, склероз - дело сложное, подсознание поставило "запрет", а откуда я такое себе "надумала", не помнила...
Подскажите, описанная техника зачета январских "минусов" подходит и для случаев если за январь 2015 была не 24 строка а 20.2?

И еще, будут ли штрафы, если я в январе 2015 не отразил обязательства в размере 6400 грн. (не выписал НН по отгрузке и не отразил обязательства на эту же сумму в деке за январь 2015 г) при этом по результам января у меня строка 20.2 = 34 700 грн. т.е. если бы я даже не протупил и включил бы НН 6400 грн., то у меня все равно был бы минус - но не 34 700, а 28 300 грн. Т.е. будут какие-то санкции если я сейчас подам уточненку за яянварь в которой допокажу НО в размере 6 400 грн.
Я просто хочу вывести правильный "минус" перед тем как засчитывать январский минус по хутроумному письму № 7796/7/99-99-19-03-02-17.

Спасибо #good#
Ого, какая ситуация....(((
Это получается, что если Вы в февральской декларации засчитаете весь минус, отраженный в строке 20.2 (34700), а в строчке 18 февральской декларации у Вас получится плюсовуха, равная такой же сумме (или больше), то получается, что Вы занизите налоговое обязательство февраля на 6400. Жесть...
Вас может спасти лишь ситуация, если в 18 строчке плюсовуха у Вас будет меньше, чем 34700 (на 6400). Тогда Вам не придется отражать весь минус из строчки 20.2 январской декларации. Ее часть отразилась бы в 4 разделе декларации...
Какая сумма у Вас получается по 18 строчке февральской декларации?

Дело в том, что подача уточненки за январь должна будет уже отразиться в 4 разделе декларации (в строке 29).

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Ребекка писав:
Серега писав:
Любознательная писав: Относительно расписанной Вами технологии, у меня тоже так вышло (после прочтения письма 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17). Правда, явно в феврале еще будет заполнена строка 31, чтобы потом в мартовской напомниться в строчке 26.

P.S. А я все гадала, ну почему меня все время "клинило" на требованиях, предусмотренных относительно строки 20.2 и я никак я не могла воспринять возможность отражения в строчке 20.1.
Да, склероз - дело сложное, подсознание поставило "запрет", а откуда я такое себе "надумала", не помнила...
Подскажите, описанная техника зачета январских "минусов" подходит и для случаев если за январь 2015 была не 24 строка а 20.2?

И еще, будут ли штрафы, если я в январе 2015 не отразил обязательства в размере 6400 грн. (не выписал НН по отгрузке и не отразил обязательства на эту же сумму в деке за январь 2015 г) при этом по результам января у меня строка 20.2 = 34 700 грн. т.е. если бы я даже не протупил и включил бы НН 6400 грн., то у меня все равно был бы минус - но не 34 700, а 28 300 грн. Т.е. будут какие-то санкции если я сейчас подам уточненку за яянварь в которой допокажу НО в размере 6 400 грн.
Я просто хочу вывести правильный "минус" перед тем как засчитывать январский минус по хутроумному письму № 7796/7/99-99-19-03-02-17.

Спасибо #good#
2
штрафа не будет
Вы не совсем правы...
Там может получиться ситуация, при которой может быть штраф и ситуация, что штрафа не будет...

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”