Всё! Кина не будет! Электричество кончилось? (часть 2)

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

eunick писав:
eunick писав:Всім приємного дня, вельмишановні. Ifin, запит вхідних податкових накладних за лютий. Трьох ПН на послуги немає, три різні постачальника. То проблема Ifin, реєстру чи постачальників? з ким вадитись))?
Ifin повідомив, що збій реєстру, наразі проблему вирішують, відповіді приходять, а розшифрувати, наприклад, відомості про стан рахунку в СЕА, зась. Податкові можливо теж в реєстрі є, а «витягнути» не виходить. Але ж в Медку з цим все гаразд, як я зрозумів. Ґрунтовно підозрюю, що проблема Ifin, а не СЕА. У когось є аналогічна проблема? Як вирішуєте?
Спочатку треба зателефонувати постачальнику і запитати, чи зареєстрував він взагалі ті ПН, які ви не бачите. Чи не так?)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

eunick
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 20 липня 2016, 09:19
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення eunick »

SonataEvol писав:
eunick писав:
eunick писав:Всім приємного дня, вельмишановні. Ifin, запит вхідних податкових накладних за лютий. Трьох ПН на послуги немає, три різні постачальника. То проблема Ifin, реєстру чи постачальників? з ким вадитись))?
Ifin повідомив, що збій реєстру, наразі проблему вирішують, відповіді приходять, а розшифрувати, наприклад, відомості про стан рахунку в СЕА, зась. Податкові можливо теж в реєстрі є, а «витягнути» не виходить. Але ж в Медку з цим все гаразд, як я зрозумів. Ґрунтовно підозрюю, що проблема Ifin, а не СЕА. У когось є аналогічна проблема? Як вирішуєте?
Спочатку треба зателефонувати постачальнику і запитати, чи зареєстрував він взагалі ті ПН, які ви не бачите. Чи не так?)
Щиро дякую за пораду. Поки що це майже єдиний вихід отримати інформацію про вхідні ПН.
Наразі Ifin фактично не працює с СЕА, і витягувати ПН та витяги з СЕА - неможливо. Просто цікавить, що відбувається паралельно у Соти та в Медку? Там теж така ситуація? Ви не в курсі?

Шановні колеги! Це тільки в мене проблема?
Підскажіть будь-ласка, які ще є альтернативні варіанти попрацювати з СЕА і забезпечити вчасну здачу декларації з ПДВ?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

eunick писав: Щиро дякую за пораду. Поки що це майже єдиний вихід отримати інформацію про вхідні ПН.
Наразі Ifin фактично не працює с СЕА, і витягувати ПН та витяги з СЕА - неможливо. Просто цікавить, що відбувається паралельно у Соти та в Медку? Там теж така ситуація? Ви не в курсі?

Шановні колеги! Це тільки в мене проблема?
Підскажіть будь-ласка, які ще є альтернативні варіанти попрацювати з СЕА і забезпечити вчасну здачу декларації з ПДВ?
в Медке все нормально, все налоговые накладные зарегистрированные поставщиком на сегодняшний день вытянула

eunick
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 20 липня 2016, 09:19
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення eunick »

Dfcbkbcf писав:
eunick писав: Щиро дякую за пораду. Поки що це майже єдиний вихід отримати інформацію про вхідні ПН.
Наразі Ifin фактично не працює с СЕА, і витягувати ПН та витяги з СЕА - неможливо. Просто цікавить, що відбувається паралельно у Соти та в Медку? Там теж така ситуація? Ви не в курсі?

Шановні колеги! Це тільки в мене проблема?
Підскажіть будь-ласка, які ще є альтернативні варіанти попрацювати з СЕА і забезпечити вчасну здачу декларації з ПДВ?
в Медке все нормально, все налоговые накладные зарегистрированные поставщиком на сегодняшний день вытянула
Спасибо большое за информацию. Только что и у нас "отсталых" Ifinов заработало. Приятного дня и чудесных выходных!

Надя81
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 12 січня 2016, 13:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Надя81 »

Добрый день, 16.03 отправила отчеты ЕСВ и НДС по 5 предприятиям, по одному все принялось, по остальным глухо, никаких квитанций, дозвониться на 0800... не реально, у кого такая же ситуация?

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Надя81 писав:Добрый день, 16.03 отправила отчеты ЕСВ и НДС по 5 предприятиям, по одному все принялось, по остальным глухо, никаких квитанций, дозвониться на 0800... не реально, у кого такая же ситуация?
Пробуйте повторно отправить не копируя.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Надя81
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 12 січня 2016, 13:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Надя81 »

elbuh писав:
Надя81 писав:Добрый день, 16.03 отправила отчеты ЕСВ и НДС по 5 предприятиям, по одному все принялось, по остальным глухо, никаких квитанций, дозвониться на 0800... не реально, у кого такая же ситуация?
Пробуйте повторно отправить не копируя.
Я уже три раза отправляла не копируя, и никак

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Надя81 писав:
elbuh писав:
Надя81 писав:Добрый день, 16.03 отправила отчеты ЕСВ и НДС по 5 предприятиям, по одному все принялось, по остальным глухо, никаких квитанций, дозвониться на 0800... не реально, у кого такая же ситуация?
Пробуйте повторно отправить не копируя.
Я уже три раза отправляла не копируя, и никак
Повидомлення приходят? Квитанция 1?
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Надя81
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 12 січня 2016, 13:12
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Надя81 »

elbuh писав:
Надя81 писав:
elbuh писав: Пробуйте повторно отправить не копируя.
Я уже три раза отправляла не копируя, и никак
Повидомлення приходят? Квитанция 1?

По одному предприятию есть квитации №1, по остальным только повидомлення

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Надя81 писав:
elbuh писав:
Надя81 писав: Я уже три раза отправляла не копируя, и никак
Повидомлення приходят? Квитанция 1?

По одному предприятию есть квитации №1, по остальным только повидомлення
Ситуация странная. По ЕСВ есть задержки со 2 кв. где то сутки, но 1 кв. приходит быстро. По НДС все нормально приходит. Думаю, что есть локальная проблема. Возможно, что то блокирует (брандмауэр, антивирус). Какой программой пользуетесь?
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”