Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
tanyabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 26 липня 2017, 10:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення tanyabuh »

Tasa писав:
tanyabuh писав:Значит власники "достатнього" податкового навантаження (больше 5%)
А от мені цікаво - як вони те навантаження рахують ? Хтось рахував собі ? Від чого відштовхувалися ?
Бо я брала весь оборот, а по податках - ЄСВ, прибуток, ПДВ і ще й ПДФО добавила (не беруть його?)...
Поділіться, хто як рахує ...
Напишите почту скину скан статьи.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Починаю обговорення критеріїв блокування. Не тому, що я така розумна, а щоб мені роз"яснили #clamping#
Однозначно, що в перші 4 критерії НЕблокування всі ніяк попадуть.
1- Не всі податкові ми виписуємо неплатникам,
2 - Не у всіх директора "капітани корабля" ще на 2-х підприємствах, і в більшості випадків постачання у нас більше 500тис.
3- Не всі підприємства в 2016 році сплатили 5 млн. ЕСВ.
4- податки за останні 12 міс / загальну суму постачання не у всіх більше 0,05
отже, моніторинг згідно п.6
1) обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу постачання такого товару/послуг, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, та обсягу придбання на митній території України та/або ввезення на митну територію України відповідного товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, та митних деклараціях, і переважання в такому залишку товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, більше 75 % загального такого залишку та відсутність товару/послуги, зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється);

Спочатку я вирішила, що йдеться про узагальнення в масштабах всієї України. Але. Це стосується лише данного підприємства (ТАК?) Тобто на момент реєстрації ПН у Вас повинно бути ПК у 1,5 рази більше по ЦЬОМУ коду? А розрахунок в чому? В вартості? Чи в кількості? Якщо у вартості, то ми вже не зможемо поповнивши свій ел.рахунок і зареєструвати ПН?

От і почала обговорення одні питання. Так блокування задля того, щоб ми держали склад? і завжди було товару (якщо це товар) в 1,5 рази більше?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

tanyabuh писав:Напишите почту скину скан статьи.
Дякую. Емейл в лічці.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

tanyabuh писав:
Tasa писав:
tanyabuh писав:Значит власники "достатнього" податкового навантаження (больше 5%)
А от мені цікаво - як вони те навантаження рахують ? Хтось рахував собі ? Від чого відштовхувалися ?
Бо я брала весь оборот, а по податках - ЄСВ, прибуток, ПДВ і ще й ПДФО добавила (не беруть його?)...
Поділіться, хто як рахує ...
Напишите почту скину скан статьи.
Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Бухгалтер1995 писав:Наскільки я зрозуміла, ПН за липень реєструються нормально у всіх? 25/07 відправили таблицю на всі види діяльності і всі коди товару, сьогодні область телефонує: її навіть розглядати не будуть, бо такі таблиці потрібно було до 01/07 (хоча їх як окремих документів не існувало до 06/07...), а зараз лише під заблоковані ПН разом з повідомленням. Я на область не зважаю, чекаю рішення Києва))) До речі, також немає рішень по заблокованим, вже пішла "просрочка"... А липень-то закінчується...
Липень рееструвався нормально, але ..... до вчорашнбого дня!!! У мене 5 заблокованих#g_cray2#

Анастасия_Р
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 липня 2017, 09:32
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення Анастасия_Р »

Nelli-Nelli писав:Починаю обговорення критеріїв блокування. Не тому, що я така розумна, а щоб мені роз"яснили #clamping#
Однозначно, що в перші 4 критерії НЕблокування всі ніяк попадуть.
1- Не всі податкові ми виписуємо неплатникам,
2 - Не у всіх директора "капітани корабля" ще на 2-х підприємствах, і в більшості випадків постачання у нас більше 500тис.
3- Не всі підприємства в 2016 році сплатили 5 млн. ЕСВ.
4- податки за останні 12 міс / загальну суму постачання не у всіх більше 0,05
отже, моніторинг згідно п.6
1) обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу постачання такого товару/послуг, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, та обсягу придбання на митній території України та/або ввезення на митну територію України відповідного товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, та митних деклараціях, і переважання в такому залишку товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, більше 75 % загального такого залишку та відсутність товару/послуги, зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється);

Спочатку я вирішила, що йдеться про узагальнення в масштабах всієї України. Але. Це стосується лише данного підприємства (ТАК?) Тобто на момент реєстрації ПН у Вас повинно бути ПК у 1,5 рази більше по ЦЬОМУ коду? А розрахунок в чому? В вартості? Чи в кількості? Якщо у вартості, то ми вже не зможемо поповнивши свій ел.рахунок і зареєструвати ПН?

От і почала обговорення одні питання. Так блокування задля того, щоб ми держали склад? і завжди було товару (якщо це товар) в 1,5 рази більше?
У меня в июне блоканули одну налоговую, по которой обороты всегда большие и на складе постоянно числится + одну купил-продал(налоговая от поставщика была зарегина)

Helena16
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 10 липня 2017, 17:50
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 96 разів

Повідомлення Helena16 »

Nerola писав:У кого уже прошла регистрация заблокированных НН , подскажите, пожалуйста.
Какой датой в итоге проходит регистрация накладной в реестре - датой первоначальной отправки НН на регистрацию, датой решения о разблокировке или еще позже?
У меня решение стоит 21.07 а в реестре дата операции стоит 24.07 - они еще и не сразу регистрируют

Анастасия_Р
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 липня 2017, 09:32
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення Анастасия_Р »

Nelli-Nelli писав:
tanyabuh писав:
Tasa писав: А от мені цікаво - як вони те навантаження рахують ? Хтось рахував собі ? Від чого відштовхувалися ?
Бо я брала весь оборот, а по податках - ЄСВ, прибуток, ПДВ і ще й ПДФО добавила (не беруть його?)...
Поділіться, хто як рахує ...
Напишите почту скину скан статьи.
Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так
это если , вы ввозите на територию Украины товар, то при ввозе платиться НДС на таможню. Вот это не берется в расчет, а пополнение спец.счета НДС - берется.

Helena16
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 10 липня 2017, 17:50
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 96 разів

Повідомлення Helena16 »

Nelli-Nelli писав:
tanyabuh писав:
Tasa писав: А от мені цікаво - як вони те навантаження рахують ? Хтось рахував собі ? Від чого відштовхувалися ?
Бо я брала весь оборот, а по податках - ЄСВ, прибуток, ПДВ і ще й ПДФО добавила (не беруть його?)...
Поділіться, хто як рахує ...
Напишите почту скину скан статьи.
Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так
Не береться ПДВ яке сплачується на митницю для розмитнення ввезеного товару

tanyabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 26 липня 2017, 10:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення tanyabuh »

Nelli-Nelli писав:
tanyabuh писав:
Tasa писав: А от мені цікаво - як вони те навантаження рахують ? Хтось рахував собі ? Від чого відштовхувалися ?
Бо я брала весь оборот, а по податках - ЄСВ, прибуток, ПДВ і ще й ПДФО добавила (не беруть його?)...
Поділіться, хто як рахує ...
Напишите почту скину скан статьи.
Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так
Податки і збори+ЄСВ (крім імпортного ПДВ)
вроде так

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”