Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Nerola писав:У кого уже прошла регистрация заблокированных НН , подскажите, пожалуйста.
Какой датой в итоге проходит регистрация накладной в реестре - датой первоначальной отправки НН на регистрацию, датой решения о разблокировке или еще позже?
датой первоначальной отправки НН на регистрацию

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Nelli-Nelli писав:
tanyabuh писав:
Tasa писав: А от мені цікаво - як вони те навантаження рахують ? Хтось рахував собі ? Від чого відштовхувалися ?
Бо я брала весь оборот, а по податках - ЄСВ, прибуток, ПДВ і ще й ПДФО добавила (не беруть його?)...
Поділіться, хто як рахує ...
Напишите почту скину скан статьи.
Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так
не враховується ПДВ, який сплачують імпортери для розмитнення товару

tanyabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 26 липня 2017, 10:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення tanyabuh »

Сcылка на хорошую статью с примерами как и что
Может и была уже...?
http://zarajsky.org/blokirovka-nalogovy ... znesa.html

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

tanyabuh писав:
Nelli-Nelli писав:
tanyabuh писав: Напишите почту скину скан статьи.
Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так
Податки і збори+ЄСВ (крім імпортного ПДВ)
вроде так
Дякую, тепер все стало на свої місця. у мене 4%. тепер я зі своїми кодами товару, що є в переліку, із своїм недостатнім навантаженням буду завжди блокуватись?#wall# От козли, а їм такий ПДВ платила...#cray#

tanyabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 26 липня 2017, 10:45
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення tanyabuh »

Nelli-Nelli писав:
tanyabuh писав:
Nelli-Nelli писав: Здається, ПДВ не береться в розрахунок. Їх цю фразу "крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України" можна ж двояко зрозуміти. я зрозуміла так, що не береться ПДВ. поправте, якщо не так
Податки і збори+ЄСВ (крім імпортного ПДВ)
вроде так
Дякую, тепер все стало на свої місця. у мене 4%. тепер я зі своїми кодами товару, що є в переліку, із своїм недостатнім навантаженням буду завжди блокуватись?#wall# От козли, а їм такий ПДВ платила...#cray#
Да, козлЫ)
а мы, по ходу, минимизаторы #rolf#

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Nelli-Nelli писав:Починаю обговорення критеріїв блокування. Не тому, що я така розумна, а щоб мені роз"яснили #clamping#
Однозначно, що в перші 4 критерії НЕблокування всі ніяк попадуть.
1- Не всі податкові ми виписуємо неплатникам,
2 - Не у всіх директора "капітани корабля" ще на 2-х підприємствах, і в більшості випадків постачання у нас більше 500тис.
3- Не всі підприємства в 2016 році сплатили 5 млн. ЕСВ.
4- податки за останні 12 міс / загальну суму постачання не у всіх більше 0,05
отже, моніторинг згідно п.6
1) обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу постачання такого товару/послуг, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, та обсягу придбання на митній території України та/або ввезення на митну територію України відповідного товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, та митних деклараціях, і переважання в такому залишку товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, більше 75 % загального такого залишку та відсутність товару/послуги, зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється);

Спочатку я вирішила, що йдеться про узагальнення в масштабах всієї України. Але. Це стосується лише данного підприємства (ТАК?) Тобто на момент реєстрації ПН у Вас повинно бути ПК у 1,5 рази більше по ЦЬОМУ коду? А розрахунок в чому? В вартості? Чи в кількості? Якщо у вартості, то ми вже не зможемо поповнивши свій ел.рахунок і зареєструвати ПН?

От і почала обговорення одні питання. Так блокування задля того, щоб ми держали склад? і завжди було товару (якщо це товар) в 1,5 рази більше?
не треба держати склад, треба держати податковий кредит

рахуємо по податкових накладнихобсяги постачання та обсяги продажу в розрізі кодів товарів (4 знаки) з 01.01.17
наприклад
товар 1 - вх ПН 100 тис, вих ПН 120 тис, залишок мінус 20 тис
товар 2 - вх ПН 200 тис, вих ПК 100 тис, залишок плюс100 тис
товар 3 - вх ПН 60 тис, вих ПН 50 тис, залишок плюс 10 тис

і тут ще таке нещастя! товар 2 - з чорного-чорного списку (наказ 461)
виходить,що "ризикових товарів" у залишку більше 75%

і якщо на товар 1 буде реєструватись ПН на суму 25 тис, то вона зареєструється, я якщо на 35 тис - то заблокується (рахуємо коеф. 1,5)

а якщо в чорний список потрапив не товар 2, а товар 3, то всі податкові будуть реєструватись

нічого складного! досить простий алгорітм


Helena16
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 10 липня 2017, 17:50
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 96 разів

Повідомлення Helena16 »

#rrul#
Helena16 писав: У меня два вопроса:

1. Кто-то получал ответ за 17- е число?
2. У кого-то было что-бы пришло положительное решение по налоговой а ее не регистрируют уже 10 дней?Russian Roulette

Может кто знает что по второму пункту делать. Написала в четверг письмо. Во вторник отправила через электронный кабинет скаргу, вчера завезли ее на Львовскую.
Сил блоьше нет звоню в налоговую они решение видят но оно у них не открывается. Что делать#g_cray2#

У КОГО БЫЛ ТАКОЙ СЛУЧАЙ КАК ВО ВТОРОМ ПУНКТЕ, ЧТО ВЫ ДЕЛАЛИ?
Ребята помогите - неужели только я такая счастливая - мне уже штрафы покупатель собирается выставлять, говорит что я чего-то не делаю, а что еще сделать#g_cray# #wall#

olga80
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 26 липня 2017, 08:47
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення olga80 »

ligab писав:
Vikuwa писав:
ligab писав:Большое спасибо всем кто пишет на форуме! Благодаря вам многое получается, на многое находишь ответ! У меня ситуация как у всех - заблокированы нн за июнь! Проблема с покупателями и т.д. и т.п. Веду упорную борьбу с районом, с областью и ничего! Мы производители. Таблицы отправляла раз 100 и каким то чудом они были приняты (через медок). Но с додатками полная проблема. Через электронный кабинет отправить вообще не получается, а в медке приходит вторая квитанция "порушено цілісність файлів" .В бумажном формате и скан копии подала и в район и в область. Но в области мне объяснили, что пока не подам в электронном виде додатки, ничего не разблокируют. ОЧЕНЬ ПРОШУ, ПОДСКАЖИТЕ КАК ПОДАТЬ, ЧТОБЫ НЕ БЫЛО "порушено цілісність файлів". ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!


проверте объем что бы не более 2мб, потому что конкретно у нас , когда пробовали через медок то пропускает любой объем, бросили пытаться и начали в электронном кабинете и с первого раза приняли
Меньше 2 мб. И никак! В электронный кабинет вхожу, создаю, но когда доходит по подписи кабинет намертво зависает!
По моему опыту- через мозилу не подписывает. Заходите через гугл хром. Вчера весь день кабинет висел. Сегодня подорвалась ни свет ни зяря, думаю вдруг сервера заработали. Ни фига. Часиков в 11 опять попробовала и всё прошло. Кабинет налоговой это конечно песня.

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Helena16 писав:
Nerola писав:У кого уже прошла регистрация заблокированных НН , подскажите, пожалуйста.
Какой датой в итоге проходит регистрация накладной в реестре - датой первоначальной отправки НН на регистрацию, датой решения о разблокировке или еще позже?
У меня решение стоит 21.07 а в реестре дата операции стоит 24.07 - они еще и не сразу регистрируют
есть три разные даты

1- дата отправки НН на регистрацию (когда получили квитанцию о приостановке регистрации), пусть например 15.07
2- дата решения комиссии о регистрации НН (как правило ШЕСТОЙ рабочий день после оправки Повидомлення на разблокировку НН) - у вас 21.07
3- дата в кабинете платника когда на основании решения комиссии НН зарегистрирована (к дате №2 добавляем 2-3 рабочих дня) - у вас 24.07

НН в реестре будет зарегистрирована датой №1, т.е. после даты №3 отправляете запрос на вытяг из реестра за дату №1 и видите в вытяге свою НН

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка заповнюю у кабінеті повідомлення на зняття блокіровки ПН і дає помилку на номер повідомлення ,набираю цифри не помогає, це помилка кабінету чи я щось не так роблю?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”