Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
vetka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 06 листопада 2014, 23:04
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення vetka »

згідно з ч. 2 ст. 13 розд. IV Закону
від 16.07.99 р. № 996-XIV (далі – Закон № 996)
перший звітний період для новоствореного під-
приємства може становити менше 12 місяців, але
не більше 15 календарних місяців. Наприклад,
якщо підприємство зареєстроване в жовтні 2013
року, то першу звітність воно має право подати
в 2015 році (до 28 лютого), при цьому дані за
жовтень – грудень 2013 року буде враховано при
складанні звітності за 2014 рік.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

vetka писав: згідно з ч. 2 ст. 13 розд. IV Закону
від 16.07.99 р. № 996-XIV (далі – Закон № 996)
перший звітний період для новоствореного під-
приємства може становити менше 12 місяців, але
не більше 15 календарних місяців. Наприклад,
якщо підприємство зареєстроване в жовтні 2013
року, то першу звітність воно має право подати
в 2015 році (до 28 лютого), при цьому дані за
жовтень – грудень 2013 року буде враховано при
складанні звітності за 2014 рік.
и что получится? с декой за 2015 год будет подана фин.отчетность за кусочек 2015 года, а в статистику ничего. тогда по итогам 2016 в статистику должен быть подан фин.отчет 2016+кусок 2015. не стыкуется с фин.отчетность, которая подана в налоговую. 2-х разных фин.отчетов быть не может.

vetka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 06 листопада 2014, 23:04
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення vetka »

Однако: Закон есть закон!


Подскажите по деке о прибыли: строка 26 заполняется в каком случае?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

vetka писав:Однако: Закон есть закон!

только с НКУ не совместим. в данном случае не подходит плательщикам налога на прибыль.
vetka писав:
Подскажите по деке о прибыли: строка 26 заполняется в каком случае?
ни в каком. в свете последних изменений в НКУ авансы по прибыли не начисляются, поэтому строка эта не заполняется

vetka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 06 листопада 2014, 23:04
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення vetka »

Последних изменений так много,что начинаю сама себе не верить

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Мари_99 писав:Підкажіть будь-ласка, якщо підприємство зареєстровано та стало платником ПДВ в кінці 2015 р. і тільки з грудня 2015 почало свою господарську діяльність, чи обовязково здавати Декларацію на прибуток разом з балансом?
в мене в минулому році була така сама ситуація, подала декларацію і баланс за 2014 рік. Обов"язково чи ні не розбиралася, але мені так простіше закрити рік і забутися про нього

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Ребекка писав:
Мари_99 писав:Підкажіть будь-ласка, якщо підприємство зареєстровано та стало платником ПДВ в кінці 2015 р. і тільки з грудня 2015 почало свою господарську діяльність, чи обовязково здавати Декларацію на прибуток разом з балансом?
в мене в минулому році була така сама ситуація, подала декларацію і баланс за 2014 рік. Обов"язково чи ні не розбиралася, але мені так простіше закрити рік і забутися про нього
+ 1
У меня предприятие зарегистрировано в ноябре 2015. Буду сдавать, а то потом с нашими "умниками" в будущем году проблем не оберешься.

ledidi2808
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 02 лютого 2016, 09:57
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ledidi2808 »

dalerin писав:
ledidi2808 писав:Подскажите, прочитала в газете «Интерактивная бухгалтерия» №25/2016 "Плательщики, которые имеют доход не более 20 млн и отказались от применения разниц (поставили отметку в декларации) Применяют только одну разницу из группы так называемых «финансовых разниц» со ст. 140 НКУ: бухфинрезультат до налогообложения уменьшается на сумму отрицательного значения объекта налогообложения прошлых налоговых (отчетных) лет (пп. 140.4.2 п. 140.4 ст. 140 р. III Налогового кодекса Украины)" это приминимо только если декларация прошлых лет была подана с убытком или если в финрезультате был убыток? (в финрезультате убыток, а дека была подана с прибылью и налог от дохода был уплачен 1%)? Если этим можно воспользоваться, то как?
Если за прошлый год была подана дека с прибылью, то воспользоваться можно , только если подать уточненку за прошлые годы, и там указать этот убыток.
а я так делать не умею#blush# , подскажите процедуру как это делается, пожалуйста.

В-В
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 лютого 2016, 11:22
Подякували: 1 раз

Повідомлення В-В »

el-Nata писав:
Natalenna писав:
Фиалочка писав: Коллеги вопрос остается актуальным
К нему естествено добавлется и не хоз. затраты...

Кто то разобрался?
у меня уже вывих мозгов #g_crazy#
у мене таке ж питання про податок на нерухоме майно...
питання до вас: ви на суму 4 кв. (нарахований, але не сплачений) ви враховували у знижці? З 2016 р. слово "сплачений" забрали з кодексу, але за 2015 р. роз'яснень нема...
То же интересует этот вопрос, кто то уже разобрался? читала в ДтКт, что проблема задвоения осталась ст.9 №1-2 журнала от 11.01.16
Підкажіть, бо вже остаточно заплуталась по офіційним листам коригувати фін результат на податок на нерухомість не потрібно, то тоді він потраплає 2 рази у витрати 1 раз через адмін витрати ( у мене) і другий раз через ЗП, як правильно?, чи треба його зняти з витрат ?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

В-В писав: Підкажіть, бо вже остаточно заплуталась по офіційним листам коригувати фін результат на податок на нерухомість не потрібно, то тоді він потраплає 2 рази у витрати 1 раз через адмін витрати ( у мене) і другий раз через ЗП, як правильно?, чи треба його зняти з витрат ?
ви не до кінця дочитали тему. так хтось робить так (і я в себе повиравляла):
нарахування податку на нерухомість
Дт6413
Кт6415 - податок на нерухомість,
в декларації він попадає в дод.ЗП, а в балансі в розділ 2 активу. Це я кщо нарахований податок на прибуток більший від нарахованого податку на нерухомість.

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”