Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Порадьте що робити, бо я сама вагаюся.
підприємство за 2014 рік мало збитки, але з податкової попросисли подати деку з нульовим прибутком і звичайно баланс і ф 2 теж гарненько під це все підробити.
я звичайно все підчистила.
так як підприємство майже не діюче, за 2015 рік знов збитки. але я нічого шаманити вже не хочу і хочу подати як є.
а тепер виникає проблема, що залишки по рахунках і ф 2 за 2014 рік у мене то фактично не вірні.
якщо я їх покажу, то знов крутити прийдеться, а якщо покажу вірні, то тоді з минулим роком у податковій не зійдеться.
що робити, порадьте

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Inna Medvetska писав:Порадьте що робити, бо я сама вагаюся.
підприємство за 2014 рік мало збитки, але з податкової попросисли подати деку з нульовим прибутком і звичайно баланс і ф 2 теж гарненько під це все підробити.
я звичайно все підчистила.
так як підприємство майже не діюче, за 2015 рік знов збитки. але я нічого шаманити вже не хочу і хочу подати як є.
а тепер виникає проблема, що залишки по рахунках і ф 2 за 2014 рік у мене то фактично не вірні.
якщо я їх покажу, то знов крутити прийдеться, а якщо покажу вірні, то тоді з минулим роком у податковій не зійдеться.
що робити, порадьте
але ж минулого року не звіряли декларацію з балансом

Antonl
Гений
Гений
Повідомлень: 434
З нами з: 26 січня 2012, 04:56
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 131 раз

Повідомлення Antonl »

Inna Medvetska писав:Порадьте що робити, бо я сама вагаюся.
підприємство за 2014 рік мало збитки, але з податкової попросисли подати деку з нульовим прибутком і звичайно баланс і ф 2 теж гарненько під це все підробити.
я звичайно все підчистила.
так як підприємство майже не діюче, за 2015 рік знов збитки. але я нічого шаманити вже не хочу і хочу подати як є.
а тепер виникає проблема, що залишки по рахунках і ф 2 за 2014 рік у мене то фактично не вірні.
якщо я їх покажу, то знов крутити прийдеться, а якщо покажу вірні, то тоді з минулим роком у податковій не зійдеться.
що робити, порадьте
УВас 2 варианта: уточненка за 2014г и "крутити" 2015-м годом и показать правильніе остатки на конец года, а далее уже все пойдет правильно, я бы для себя в такой ситуации взял 2-й вариант дабы не светить ошибки, хоть они и не по Вашей инициативе...

Antonl
Гений
Гений
Повідомлень: 434
З нами з: 26 січня 2012, 04:56
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 131 раз

Повідомлення Antonl »

Ребекка писав:
Inna Medvetska писав:Порадьте що робити, бо я сама вагаюся.
підприємство за 2014 рік мало збитки, але з податкової попросисли подати деку з нульовим прибутком і звичайно баланс і ф 2 теж гарненько під це все підробити.
я звичайно все підчистила.
так як підприємство майже не діюче, за 2015 рік знов збитки. але я нічого шаманити вже не хочу і хочу подати як є.
а тепер виникає проблема, що залишки по рахунках і ф 2 за 2014 рік у мене то фактично не вірні.
якщо я їх покажу, то знов крутити прийдеться, а якщо покажу вірні, то тоді з минулим роком у податковій не зійдеться.
що робити, порадьте
але ж минулого року не звіряли декларацію з балансом
Именно, поэтому я за 2014 сдал правильный баланс и чуть-чуть прибыли в подобной ситуации.

Ожинка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 181
З нами з: 10 жовтня 2013, 11:46
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення Ожинка »

Чи правильно я зрозуміла:якщо підприємство мале(до 20 млн) та за цей рік у нас лише одна операція з реалізації основних засабів ,прийнято рішення про незастосування тимч.різниць - то ніяких інших додатків до декларації я не подаю ?Лише одночасно з декларацією баланс?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Ожинка писав:Чи правильно я зрозуміла:якщо підприємство мале(до 20 млн) та за цей рік у нас лише одна операція з реалізації основних засабів ,прийнято рішення про незастосування тимч.різниць - то ніяких інших додатків до декларації я не подаю ?Лише одночасно з декларацією баланс?
Да

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

luda361 писав:
Енни писав:Уважаемые бухгалтера подскажите, кто заполнял деку в ОПЗ. Бьюсь над табл. "наявнисть ришення про незастосування коригувань ......" так вот при заполнении этой табл. у меня отсутсвует первый столбец, именно для того, что бы вписать это решение (наказ) таблица начинается уже со строки куда пишется принято ришення тратата...А когда открываю деку в печатной форме то нужный мне столбец есть .но он конечно же пустой...
Незнаю правильно ли обяснила,но при заполнении мне некуда втулить наказ 24 от 31.12.15
Колеги кто заполнял деку именно в опз с этой таблицой в два столбца отзовитесь?
И я столкнулась ? Как быть ???
Коллеги кто как решает вопрос с этим чертовым столбцом .куда надо втулить1(или номер решения) ?
появилось обновление в ОПЗ.есть новая дека по ндс,а вот в деке по прибыли вышеуказанные недоработки так и неустранили.#clamping#

ldatsko28
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 19 лютого 2015, 13:18
Подякували: 1 раз

Повідомлення ldatsko28 »

Подскажите, если у меня оборот 10 млн.грн, а поставщиком товара является нерезидент из Кипра(оффшор). Надо ли в этом случае заполнять приложение РИ и увеличивать финансовый результат на сумму 30% стоимости товара ? или это только касается крупных плательщиков?


Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

ldatsko28 писав:Подскажите, если у меня оборот 10 млн.грн, а поставщиком товара является нерезидент из Кипра(оффшор). Надо ли в этом случае заполнять приложение РИ и увеличивать финансовый результат на сумму 30% стоимости товара ? или это только касается крупных плательщиков?
Если не собираетесь вести учет разниц, то приложение РИ не заполняете, кроме обязательных разниц, которые изложены в переходных положения НКУ

dub923
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 04 листопада 2013, 13:23
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 18 разів

Повідомлення dub923 »

Кто-нибудь подскажите по ситуации: Включили лишнюю реализацию в доходы 2015 года и в НДС тоже. Сейчас хотим снять с дохода ( деклларацию еще по прибыли не подавали) , а как с НДСом в таком случае? Нужно выписать кооректировку к налоговой 2015 годом или 2016 годом? и соотвественно сдать по НДсу уточненку или сделать втекущем декларации НДСа? и как быть тому предприятию, которому мызавысили кредит налоговый ?

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”