«M.E.Doc» − демо-версия

Подання звітності в електронному вигляді
tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

С Модулем можно:
1. создать любую первичку, в т.ч. НН
2. зарег-ть НН
3. отправить/получить контрагенту НН
4. А запросы и отчёты не относятся к разряду первички, поэтому всё, как и раньше... ничего не изменилось... создать нельзя, а втянуть, например, из 1С и отправить - пожалуйста...

@Nadia@
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 18 жовтня 2013, 11:53

Повідомлення @Nadia@ »

Допоможіть ще раз будь ласка! при відправці звіту ЄСВ видає повідомлення : помилка відправки пошти поштовий сервер "smtp/ukr/net" вихідних повідомлень (SMTP) не прийняв ваші дані авторизації перевірте правильність даних в параметри системи /електронна пошта
Коли заходжу в параметри системи -перевірити зєднання - видає повідомлення - параметри пошти налаштовані вірно , зєднання з серверами виконано успішно

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

@Nadia@ писав:Допоможіть ще раз будь ласка! при відправці звіту ЄСВ видає повідомлення : помилка відправки пошти поштовий сервер "smtp/ukr/net" вихідних повідомлень (SMTP) не прийняв ваші дані авторизації перевірте правильність даних в параметри системи /електронна пошта
Коли заходжу в параметри системи -перевірити зєднання - видає повідомлення - параметри пошти налаштовані вірно , зєднання з серверами виконано успішно
попробуйте в настройках в медке, стереть адрес и снова набрать его и пароль

Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

А как обстоят дела с контрагентами, клоторые работают не с Медком, а с другой программой. Как мне пользователю Медка и блока за 300 грн. обмениваться с ними документами?

Larnik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 25 січня 2014, 19:54
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 142 рази

Повідомлення Larnik »

Прошу помогите кто знает. У меня Демо-версия МЕДок. Попыталась сделать обновление версию 10.01.11. Сто раз до этого делала. А теперь появляется окошко в котором написано " При старті модуля встановлення нових оновлень виникла помилка. Не удается найти указанный файл".

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

Larnik писав:Прошу помогите кто знает. У меня Демо-версия МЕДок. Попыталась сделать обновление версию 10.01.11. Сто раз до этого делала. А теперь появляется окошко в котором написано " При старті модуля встановлення нових оновлень виникла помилка. Не удается найти указанный файл".
конкретно на какой файл ругается?

Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

Игорь Специалист М.Е.Док, я второй раз задаю свой вопрос, почему Вы не можете ответить?

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

Афина писав:Игорь Специалист М.Е.Док, я второй раз задаю свой вопрос, почему Вы не можете ответить?
Прошу прощения, но форум -это не моя основная работа, касательно вашего вопроса, пока ничего конкретного сказать не могу, так как не располагаю достоверной информацией, и вводить в заблуждения ни вас ни других пользователей не имею никакого права.

@Nadia@
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 18 жовтня 2013, 11:53

Повідомлення @Nadia@ »

Игорь Специалист М.Е.Док дякую, це вийшло. а ще в мене проблема - я створила Договір про визнання електронних документів код J1391002 , підписала стан -готовий до відправки, сама піктограмка "відправити" не активна. що робити , підкажіть .сам звіт ЄСВ не приймається - видається повідомлення про помилку - не знайдено сертифікат для коду "ЄДРПОУ"

Holod
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 12 квітня 2011, 00:41
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Holod »

Игорь Специалист М.Е.Док хочу щиро подякувати Вам за надані консультації - вже майже все запрацювало. Звіти по ЄСВ відправила проте податкова їх не приймає - просить надіслати картку приєднання, а програма її не підписує - видає "Функція доступна лише за умови придбання модулю програми". Що можна зробити? Що це за модуль і скільки він коштує?









Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”