Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Любознательная писав:
Бабушка писав:Добрий день ! Допоможіть розібраться в розшифровці (додаток 5) ставимо місяць виписки отриманої податкової накладної , чи період реєстрації цієї податкової ( податкова виписана 27.01.2015р а зареєстрована 03.02.2015р) Включаю до декларації за лютий 2015р по реєстрації , а в розшифровці додатку 5 поставила 01.2015 тепер сумніваюсь чи вірно я зробила ( стосується податкового кредиту) ДОПОМОЖІТЬ підтвердити мої дії !!!
У Вас налоговая накладная зарегистрирована в 15-дневный срок (то есть, вовремя). Она отражается в налоговом кредите ЯНВАРЯ.
Если не отразили, то Вам надо подавать уточненку за январь.
При подаче уточненки, как отдельного документа, подадите Додаток 5 (уточняющий) в нем будет одна строка с этой налоговой накладной, ну и в Итого будет только эта сумма.
Нестикується при формуванні запиту на отримання електронних податкових накладних з ЄДР цієї податкової я отримати не могла тому що вона не зареєстрована в січні.Включить її в січні було б ризиковано так як контрагент міг податкову не зареєструвати або зареєструвати з порушенням строку реєстрації.При запиті в ЄДР за лютий я отримала цю січневу податкову і при розрахунку форумули з першого липня 2015 р на скільки я зрозуміла будуть ураховуватись податкові за датою реєстрації, будемо чекати роз'яснення фіскальної служби.

ИРИНА_ОК
Оракул
Оракул
Повідомлень: 241
З нами з: 29 січня 2013, 06:25
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення ИРИНА_ОК »


Нестикується при формуванні запиту на отримання електронних податкових накладних з ЄДР цієї податкової я отримати не могла тому що вона не зареєстрована в січні.Включить її в січні було б ризиковано так як контрагент міг податкову не зареєструвати або зареєструвати з порушенням строку реєстрації.При запиті в ЄДР за лютий я отримала цю січневу податкову і при розрахунку форумули з першого липня 2015 р на скільки я зрозуміла будуть ураховуватись податкові за датою реєстрації, будемо чекати роз'яснення фіскальної служби.[/quote]

Согласна с ответом "Любознательной".

Н/н зарегина вовремя(до 15 к.д.)-ставим в деку января. Кроме того согласно письма ДПИ от 17.02.15. Н/н ,составленные с 01.01.15 и своевременно зарегистрир. включаются в Нк того отченого периода, на который приходится дата составления.Кроме того н/н за январь в НК следующих отчетных периодов не могут быть включены.

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

ИРИНА_ОК писав:
Согласна с ответом "Любознательной".

Н/н зарегина вовремя(до 15 к.д.)-ставим в деку января. Кроме того согласно письма ДПИ от 17.02.15. Н/н ,составленные с 01.01.15 и своевременно зарегистрир. включаются в Нк того отченого периода, на который приходится дата составления.Кроме того н/н за январь в НК следующих отчетных периодов не могут быть включены.
Вы меня извините пожалуйста.хочу еще раз уточнить.если у меня в январе НН зарегистрирована с опозданием.то я же просто включаю ее в декларацию за февраль.уточненку подавать же не нужно?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

karmen2011 писав:
ИРИНА_ОК писав:
Согласна с ответом "Любознательной".

Н/н зарегина вовремя(до 15 к.д.)-ставим в деку января. Кроме того согласно письма ДПИ от 17.02.15. Н/н ,составленные с 01.01.15 и своевременно зарегистрир. включаются в Нк того отченого периода, на который приходится дата составления.Кроме того н/н за январь в НК следующих отчетных периодов не могут быть включены.
Вы меня извините пожалуйста.хочу еще раз уточнить.если у меня в январе НН зарегистрирована с опозданием.то я же просто включаю ее в декларацию за февраль.уточненку подавать же не нужно?
У Вас другая ситуация - у Вас нарушен срок регистрации. Поэтому в налоговый кредит Вы ставите в том месяце, когда НН зарегистрирована.
Если зарегистрирована с опозданием в январе, то надо подавать уточненку, если зарегистрирована с опозданием в феврале, то отражается в декларации февраля.


17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17
<...>
Разом з цим, з 1 січня 2015 року запроваджена норма, яка дозволяє сформувати податковий кредит на підставі податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням встановленого терміну реєстрації.
Так, відповідно до пункту 198.6 статті 198 розділу V Кодексу суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в ЄРПН, але не пізніше:
ніж через 180 календарних днів з дати складення податкової накладної;
для платників податку, що застосовують касовий метод, – ніж через 60 календарних днів з дати списання коштів з банківського рахунка платника податку;
для банківських установ – ніж дата одержання ними права власності на заставне майно.


Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Света 239 писав:Нам выписал Центр сертификации ключей. Т.е. вторую н/н (они плательщики НДС, только это необлагаемая операция) мне показать в стр.11.2. Т.к. мы используем ключи в хоз.деятельности. А вообще есть инструкция или как всегда
Вчитайтесь в текст самих строк, только начинайте чтение текста со строки, например, 10 и потом переходите в содержание строки 10.1, потом в содержание строки 10.1.1 (ее содержание как продолжение), аналогично и по строке 10.1.2.
Точно так же и со строкой 11. Начинаете читать ее содержание, потом там же в конце стоит двоеточие, поэтому переходите дальше на содержание в строку 11.1 или 11.2.
Вам надо вчитаться в само содержание строк, там все понятно.

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Любознательная писав:
karmen2011 писав:
ИРИНА_ОК писав:
Вы меня извините пожалуйста.хочу еще раз уточнить.если у меня в январе НН зарегистрирована с опозданием.то я же просто включаю ее в декларацию за февраль.уточненку подавать же не нужно?
У Вас другая ситуация - у Вас нарушен срок регистрации. Поэтому в налоговый кредит Вы ставите в том месяце, когда НН зарегистрирована.
Если зарегистрирована с опозданием в январе, то надо подавать уточненку, если зарегистрирована с опозданием в феврале, то отражается в декларации февраля.

Но в дод.5 "період складання" ставить январь ?

zxcvbn
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 16 січня 2014, 20:00
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення zxcvbn »

Любознательная писав:
zxcvbnm писав:
Любознательная писав: Попробовала заполнить в программе "Податкова звітність" (OPZ)
В ней автоматом заполнилась и строка 9, и строка 9.1.
Подскажите пожалуйста, что делать если я не заполнила строку 9.1 декларации и отправила отчет по НДС, пришла 2 квитанция, что отчет принят.
Я бы подала "нову звітню".
Подскажите пожалуйста, я никогда не подавала этих "новых звитных". Я правильно понимаю, что "нова звитна" подается до 20.03.15 г. за февраль? Тоесть, это та же декларация с додатком 5 что я подавала за февраль, все те же цифры, только еще добавлю данные в строку 9.1? Правильно?

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

и сделать пометку там где" звитна нова" в шапке декларации и в додатке .

zxcvbn
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 16 січня 2014, 20:00
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення zxcvbn »

Любознательная писав:
karmen2011 писав:
ИРИНА_ОК писав:
Согласна с ответом "Любознательной".

Н/н зарегина вовремя(до 15 к.д.)-ставим в деку января. Кроме того согласно письма ДПИ от 17.02.15. Н/н ,составленные с 01.01.15 и своевременно зарегистрир. включаются в Нк того отченого периода, на который приходится дата составления.Кроме того н/н за январь в НК следующих отчетных периодов не могут быть включены.
Вы меня извините пожалуйста.хочу еще раз уточнить.если у меня в январе НН зарегистрирована с опозданием.то я же просто включаю ее в декларацию за февраль.уточненку подавать же не нужно?
У Вас другая ситуация - у Вас нарушен срок регистрации. Поэтому в налоговый кредит Вы ставите в том месяце, когда НН зарегистрирована.
Если зарегистрирована с опозданием в январе, то надо подавать уточненку, если зарегистрирована с опозданием в феврале, то отражается в декларации февраля.


17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17
<...>
Разом з цим, з 1 січня 2015 року запроваджена норма, яка дозволяє сформувати податковий кредит на підставі податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням встановленого терміну реєстрації.
Так, відповідно до пункту 198.6 статті 198 розділу V Кодексу суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в ЄРПН, але не пізніше:
ніж через 180 календарних днів з дати складення податкової накладної;
для платників податку, що застосовують касовий метод, – ніж через 60 календарних днів з дати списання коштів з банківського рахунка платника податку;
для банківських установ – ніж дата одержання ними права власності на заставне майно.




Подскажите пожалуйста, у меня налоговая накладная январская зарегистрирована поставщиком в феврале с опозданием, мне надо включить эту налоговую в феврале в декларацию. А почему я получила "Витяг з системи електроннго адмынистрування ПДВ" и в этом вытяге нет суммы по этой налоговой накладной или ее там и не должно быть?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

karmen2011 писав:
Любознательная писав:
karmen2011 писав: У Вас другая ситуация - у Вас нарушен срок регистрации. Поэтому в налоговый кредит Вы ставите в том месяце, когда НН зарегистрирована.
Если зарегистрирована с опозданием в январе, то надо подавать уточненку, если зарегистрирована с опозданием в феврале, то отражается в декларации февраля.

Но в дод.5 "період складання" ставить январь ?
Я бы поставила - январь.
Я проверила в программе "Податкова звітність" (OPZ) - ошибку не выдает.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”