Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

zxcvbn писав:
Любознательная писав:
karmen2011 писав: Вы меня извините пожалуйста.хочу еще раз уточнить.если у меня в январе НН зарегистрирована с опозданием.то я же просто включаю ее в декларацию за февраль.уточненку подавать же не нужно?
У Вас другая ситуация - у Вас нарушен срок регистрации. Поэтому в налоговый кредит Вы ставите в том месяце, когда НН зарегистрирована.
Если зарегистрирована с опозданием в январе, то надо подавать уточненку, если зарегистрирована с опозданием в феврале, то отражается в декларации февраля.


17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17
<...>
Разом з цим, з 1 січня 2015 року запроваджена норма, яка дозволяє сформувати податковий кредит на підставі податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням встановленого терміну реєстрації.
Так, відповідно до пункту 198.6 статті 198 розділу V Кодексу суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в ЄРПН, але не пізніше:
ніж через 180 календарних днів з дати складення податкової накладної;
для платників податку, що застосовують касовий метод, – ніж через 60 календарних днів з дати списання коштів з банківського рахунка платника податку;
для банківських установ – ніж дата одержання ними права власності на заставне майно.




Подскажите пожалуйста, у меня налоговая накладная январская зарегистрирована поставщиком в феврале с опозданием, мне надо включить эту налоговую в феврале в декларацию. А почему я получила "Витяг з системи електроннго адмынистрування ПДВ" и в этом вытяге нет суммы по этой налоговой накладной или ее там и не должно быть?
Про электронный вытяг меня не спрашивайте, я же теоретик. Я не вижу, что Вы все получаете, поэтому подсказать не смогу. Особенно, учитывая то, что сейчас идет процесс опробования работы сервиса...

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Любознательная писав:
zxcvbn писав:
Любознательная писав: У Вас другая ситуация - у Вас нарушен срок регистрации. Поэтому в налоговый кредит Вы ставите в том месяце, когда НН зарегистрирована.
Если зарегистрирована с опозданием в январе, то надо подавать уточненку, если зарегистрирована с опозданием в феврале, то отражается в декларации февраля.


17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17
<...>
Разом з цим, з 1 січня 2015 року запроваджена норма, яка дозволяє сформувати податковий кредит на підставі податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням встановленого терміну реєстрації.
Так, відповідно до пункту 198.6 статті 198 розділу V Кодексу суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в ЄРПН, але не пізніше:
ніж через 180 календарних днів з дати складення податкової накладної;
для платників податку, що застосовують касовий метод, – ніж через 60 календарних днів з дати списання коштів з банківського рахунка платника податку;
для банківських установ – ніж дата одержання ними права власності на заставне майно.




Подскажите пожалуйста, у меня налоговая накладная январская зарегистрирована поставщиком в феврале с опозданием, мне надо включить эту налоговую в феврале в декларацию. А почему я получила "Витяг з системи електроннго адмынистрування ПДВ" и в этом вытяге нет суммы по этой налоговой накладной или ее там и не должно быть?
Про электронный вытяг меня не спрашивайте, я же теоретик. Я не вижу, что Вы все получаете, поэтому подсказать не смогу. Особенно, учитывая то, что сейчас идет процесс опробования работы сервиса...
Добрий ранок! на це питання дивлюсь із іншого боку , тобто на староні Ірини , на мій погляд я як покупець неповинна контролювати продавця по строкам його реєстрації , і слідкувать за цим незбираюсь у мене є 180 днів щоб включити податкову , якщо продавець порушує він і платить штраф це його право , я всеж таки подала декларацію за лютий і включила податкову виписану в січні зареєстровану в лютому ,дека пройшла успішно, а там податківці нехай розбираються правильно це чи ні , в тій всій інформації що читала я не знайшла штраф за такі мої дії, а включити електронну податкову без реєстрації ? на мій погляд така податкова недійсна і тут я можу точно влетіть на штраф?

vito4ka_
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 10 жовтня 2014, 15:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення vito4ka_ »

Добрый день! подскажите нужно ли заполнять в декларации пункт "**** Реквізити спеціального рахунку", если да, то что нужно в нести в колонку "ЄДРПОУ"?



Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

vito4ka_ писав:Добрый день! подскажите нужно ли заполнять в декларации пункт "**** Реквізити спеціального рахунку", если да, то что нужно в нести в колонку "ЄДРПОУ"?

Я ЗАПОВНИЛА В СЕЦІАЛЬНІЙ ДЕКЛАРАЦІЇ ДАНІ : РАХУНОК І ВСІ РЕКВІЗИТИ НАПИСАЛА СПЕЦ. ПДВ РАХУНКУ НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА , ЗА ЯКИМ В 2014 РОЦІ МИ ПЕРЕРАХОВУВАЛИ КОШТИ ДЛЯ ЦІЛЬОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

vito4ka_ писав:Добрый день! подскажите нужно ли заполнять в декларации пункт "**** Реквізити спеціального рахунку", если да, то что нужно в нести в колонку "ЄДРПОУ"?

это для сдающих спецдеку сельскохозяйственников

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Бабушка писав: Добрий ранок! на це питання дивлюсь із іншого боку , тобто на староні Ірини , на мій погляд я як покупець неповинна контролювати продавця по строкам його реєстрації , і слідкувать за цим незбираюсь у мене є 180 днів щоб включити податкову , якщо продавець порушує він і платить штраф це його право , я всеж таки подала декларацію за лютий і включила податкову виписану в січні зареєстровану в лютому ,дека пройшла успішно, а там податківці нехай розбираються правильно це чи ні , в тій всій інформації що читала я не знайшла штраф за такі мої дії, а включити електронну податкову без реєстрації ? на мій погляд така податкова недійсна і тут я можу точно влетіть на штраф?
Ну, каждый принимает решение сам...
Бабушка писав:Добрий день ! Допоможіть розібраться в розшифровці (додаток 5) ставимо місяць виписки отриманої податкової накладної , чи період реєстрації цієї податкової ( податкова виписана 27.01.2015р а зареєстрована 03.02.2015р) Включаю до декларації за лютий 2015р по реєстрації , а в розшифровці додатку 5 поставила 01.2015 тепер сумніваюсь чи вірно я зробила ( стосується податкового кредиту) ДОПОМОЖІТЬ підтвердити мої дії !!!
ЛИСТ від 17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17
<...>
Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року та своєчасно зареєстровані в ЄРПН, включаються до складу податкового кредиту того звітного періоду, на який припадає дата їх складання.
Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року, зареєстровані в ЄРПН з порушенням терміну їх реєстрації, визначеного пунктом 201.10 статті 201 Кодексу, але не більше ніж 180 календарних днів з дати їх складання, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому податкову накладну зареєстровано в ЄРПН.

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 433
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 186 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення barash_vn »

Myami писав:
VikkiU писав:Коллеги, подскажите, правильно ли я поняла, что исходя из этого:

До рядка 20.1 розділу III декларації за лютий 2015 року переноситься значення рядків 24 та 20.2 декларації за січень 2015 року в межах значення рядка 18 декларації за лютий 2015 року.

стр.18 будет равна стр.20.1???
да
Доброго дня! Подскажите, если у меня стр.20.2(за январь)= 139 грн. а строка 18 за февраль = 243 грн. Нужно ли мне заполнять дод.2 ?????

mixalna
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 09 липня 2014, 12:19
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення mixalna »

Добрый день! Пожалуйста, подскажите, правильно я поняла по заполнению декларации:
В январе у меня впервые возник "-": стр.20.2 - 2000.00
в февральской декларации в стр.18 - 2200.00
Значит в стр.20.1 я пишу январские 2000 и все?
и плачу на счет 200 грн.

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

barash_vn писав:
Myami писав:
VikkiU писав:Коллеги, подскажите, правильно ли я поняла, что исходя из этого:

До рядка 20.1 розділу III декларації за лютий 2015 року переноситься значення рядків 24 та 20.2 декларації за січень 2015 року в межах значення рядка 18 декларації за лютий 2015 року.

стр.18 будет равна стр.20.1???
да
Доброго дня! Подскажите, если у меня стр.20.2(за январь)= 139 грн. а строка 18 за февраль = 243 грн. Нужно ли мне заполнять дод.2 ?????
не нужно, всю сумму минуса ставите в строку 20.1 декларации и Д2 не заполняете

Наталья__1982
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3715
З нами з: 15 листопада 2010, 06:46
Дякував (ла): 997 разів
Подякували: 1247 разів

Повідомлення Наталья__1982 »

mixalna писав:Добрый день! Пожалуйста, подскажите, правильно я поняла по заполнению декларации:
В январе у меня впервые возник "-": стр.20.2 - 2000.00
в февральской декларации в стр.18 - 2200.00
Значит в стр.20.1 я пишу январские 2000 и все?
и плачу на счет 200 грн.
да, все верно

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”