Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

Добрый день! РК за февраль в реестре н.н. не попадают с заклдаки "Відсутні" в закладку "отримані" хочет код??? как их перенести?

Агаша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 10 січня 2013, 01:47
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Агаша »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Заполняю Декл. по НДС за февраль. Налоговые обязательства (колонка Б) Всего ряд. 9 переносится в стр. 9.1?

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Любознательная писав:
Бабушка писав: Добрий ранок! на це питання дивлюсь із іншого боку , тобто на староні Ірини , на мій погляд я як покупець неповинна контролювати продавця по строкам його реєстрації , і слідкувать за цим незбираюсь у мене є 180 днів щоб включити податкову , якщо продавець порушує він і платить штраф це його право , я всеж таки подала декларацію за лютий і включила податкову виписану в січні зареєстровану в лютому ,дека пройшла успішно, а там податківці нехай розбираються правильно це чи ні , в тій всій інформації що читала я не знайшла штраф за такі мої дії, а включити електронну податкову без реєстрації ? на мій погляд така податкова недійсна і тут я можу точно влетіть на штраф?
Ну, каждый принимает решение сам...
Бабушка писав:Добрий день ! Допоможіть розібраться в розшифровці (додаток 5) ставимо місяць виписки отриманої податкової накладної , чи період реєстрації цієї податкової ( податкова виписана 27.01.2015р а зареєстрована 03.02.2015р) Включаю до декларації за лютий 2015р по реєстрації , а в розшифровці додатку 5 поставила 01.2015 тепер сумніваюсь чи вірно я зробила ( стосується податкового кредиту) ДОПОМОЖІТЬ підтвердити мої дії !!!
ЛИСТ від 17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17
<...>
Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року та своєчасно зареєстровані в ЄРПН, включаються до складу податкового кредиту того звітного періоду, на який припадає дата їх складання.
Податкові накладні, складені з 1 січня 2015 року, зареєстровані в ЄРПН з порушенням терміну їх реєстрації, визначеного пунктом 201.10 статті 201 Кодексу, але не більше ніж 180 календарних днів з дати їх складання, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому податкову накладну зареєстровано в ЄРПН.
Читала я цьго листа , дякую що ви виділили суть цього розяснення , похоже що ці фіскали самі собі суперечать , якщо почитать закон про ел.адм.ПДВ то там написано по реєстрації , тепер здають задки щоб ми не бунтувались , а потім все вернуть на свої місця коли формулу запустять тоді й стане ясно , що по реєстрації , будемо використовувати період адаптації як хто може

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

Агаша писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Заполняю Декл. по НДС за февраль. Налоговые обязательства (колонка Б) Всего ряд. 9 переносится в стр. 9.1?
на стор.137 обговорювали - переноситься.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17318 разів

Повідомлення Ин »

MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! РК за февраль в реестре н.н. не попадают с заклдаки "Відсутні" в закладку "отримані" хочет код??? как их перенести?
заповніть код і перенесеться.

MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

Ин писав:
MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! РК за февраль в реестре н.н. не попадают с заклдаки "Відсутні" в закладку "отримані" хочет код??? как их перенести?
заповніть код і перенесеться.

о какой?

vito4ka_
ПрофиПрофи
Повідомлень: 38
З нами з: 10 жовтня 2014, 15:54
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення vito4ka_ »

ArinaArina писав:
vito4ka_ писав:Добрый день! подскажите нужно ли заполнять в декларации пункт "**** Реквізити спеціального рахунку", если да, то что нужно в нести в колонку "ЄДРПОУ"?

это для сдающих спецдеку сельскохозяйственников
Спасибо большое)

MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

MOROZ-MOROZ писав:
Ин писав:
MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! РК за февраль в реестре н.н. не попадают с заклдаки "Відсутні" в закладку "отримані" хочет код??? как их перенести?
заповніть код і перенесеться.

о какой?
код поставила 13, а потом его в реестре удалила? кто-то знает зачем вообще эти коды? нужны ли они?

Larabara
Гений
Гений
Повідомлень: 315
З нами з: 20 жовтня 2012, 14:16
Дякував (ла): 207 разів
Подякували: 122 рази

Повідомлення Larabara »

Ин писав:
Агаша писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Заполняю Декл. по НДС за февраль. Налоговые обязательства (колонка Б) Всего ряд. 9 переносится в стр. 9.1?
на стор.137 обговорювали - переноситься.
Если у Вас не было коректировки в ст.8.1.1 и ст 8.1.2 то переносится Читайте внимательно какие строки они требуют отразить .

mixalna
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 09 липня 2014, 12:19
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення mixalna »

И снова задам заезженный вопрос: реестр к декларации подавать не надо? ( а то в Медке стоит срок подачи к реестру) и я уже запуталась

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”