Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Ольг-а
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 10 лютого 2016, 14:13
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Ольг-а »

Ребекка писав:
Denis@@@ писав:И еще такой вопрос - возможно не совпадение данных финотчетности с данными декларации по прибыли. Я не хочу указывать некоторые расходы.
не возможно
У меня та же ситуация, позвонила в ГНИ мне сказали, что можно.Самое главнее чтоб в декларации не было расходов больше чем в балансе.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Доброго дня! Хотіла почути думку щасливих власників нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.
Ви його відображаєте 2 рази? Один раз у складі витрат, а другий у додатку ЗП?
Ось який опус я знайшла на ту тему в ЗІР
.
Діяла до 01.01.2016
Коротка:
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відноситься до адміністративних витрат та враховується при визначенні фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку).
Крім того, податок на прибуток, що підлягає сплаті до бюджету платниками податку, зменшується на суму нарахованого та сплаченого податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) відповідно до розд. XII Податкового Кодексу України щодо об’єктів нежитлової нерухомості.
Повна:
Відповідно до п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками житлової та/або нежитлової нерухомості.
Базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток (п.п. 266.3.1 п. 266.3 ст. 266 ПКУ).
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України (п.п. 266.9.1 п. 266.9 ст. 266 ПКУ).
Згідно з п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПКУ об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень р. ІІІ ПКУ.
При цьому, з урахуванням п. 18 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.1999 № 318, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відноситься до адміністративних витрат та враховується при визначенні фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку).
Крім того, п. 137.5 ст. 137 ПКУ визначено, що податок на прибуток, що підлягає сплаті до бюджету платниками податку, зменшується на суму нарахованого та сплаченого податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) відповідно до розд. XII ПКУ щодо об’єктів нежитлової нерухомості.
Коментар: Запитання-відповідь переведено до не чинних, у зв’язку з набранням чинності Закону України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».
Яку суму тоді ви ставите у фінзвіті у нарахованому податку на прибуток? Із врахуванням всіх знижок?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Lenam
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 14 серпня 2015, 12:39
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Lenam »

Natalenna писав:Доброго дня! Хотіла почути думку щасливих власників нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.
Ви його відображаєте 2 рази? Один раз у складі витрат, а другий у додатку ЗП?
Ось який опус я знайшла на ту тему в ЗІР
.
Діяла до 01.01.2016

Яку суму тоді ви ставите у фінзвіті у нарахованому податку на прибуток? Із врахуванням всіх знижок?
Я відобразила 1 раз. В 2015р. сума висіла як аванс на 64рах. В кінці року провела нарахування под.на нерух.майно і цією сумою перекрила частину податку на прибуток. Якось так)

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Lenam писав:
Natalenna писав:Доброго дня! Хотіла почути думку щасливих власників нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.
Ви його відображаєте 2 рази? Один раз у складі витрат, а другий у додатку ЗП?
Ось який опус я знайшла на ту тему в ЗІР
.
Діяла до 01.01.2016

Яку суму тоді ви ставите у фінзвіті у нарахованому податку на прибуток? Із врахуванням всіх знижок?
Я відобразила 1 раз. В 2015р. сума висіла як аванс на 64рах. В кінці року провела нарахування под.на нерух.майно і цією сумою перекрила частину податку на прибуток. Якось так)
Тобто ви відобразили так, як колись патенти відображалися, не кидаючи на витрати?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Lenam
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 14 серпня 2015, 12:39
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Lenam »

Natalenna писав:
Lenam писав:
Natalenna писав:Доброго дня! Хотіла почути думку щасливих власників нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.
Ви його відображаєте 2 рази? Один раз у складі витрат, а другий у додатку ЗП?
Ось який опус я знайшла на ту тему в ЗІР
.
Діяла до 01.01.2016

Яку суму тоді ви ставите у фінзвіті у нарахованому податку на прибуток? Із врахуванням всіх знижок?
Я відобразила 1 раз. В 2015р. сума висіла як аванс на 64рах. В кінці року провела нарахування под.на нерух.майно і цією сумою перекрила частину податку на прибуток. Якось так)
Тобто ви відобразили так, як колись патенти відображалися, не кидаючи на витрати?
Так. По іншому відображати не побачила логіки, але це моя думка, керівництво підтримало

В-В
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 лютого 2016, 11:22
Подякували: 1 раз

Повідомлення В-В »

Lenam писав:
Natalenna писав:Доброго дня! Хотіла почути думку щасливих власників нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.
Ви його відображаєте 2 рази? Один раз у складі витрат, а другий у додатку ЗП?
Ось який опус я знайшла на ту тему в ЗІР
.
Діяла до 01.01.2016

Яку суму тоді ви ставите у фінзвіті у нарахованому податку на прибуток? Із врахуванням всіх знижок?
Я відобразила 1 раз. В 2015р. сума висіла як аванс на 64рах. В кінці року провела нарахування под.на нерух.майно і цією сумою перекрила частину податку на прибуток. Якось так)
я відобразила нарахуванна податку на прибуток по 98 рах. на всю суму, а в 6413 відкоригувала на податок на нерухомість

Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

Помогите, пожалуйста: у меня есть вексель от покупателя в обеспечение задолженности, срок оплаты еще не наступил. Но предприятие было продано - сменило и учредителя и директора и адрес (информация с сайта Минюста).
Скажите, можно попробовать под эту задолженность создать резерв сомнительных долгов или ждать когда наступит срок оплаты по векселю?
И расходы нужны и страшно рисковать #wall#

zhizabel
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 лютого 2016, 13:50
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення zhizabel »

Подскажите, пожалуйста. Я новичок в бухгалтерии. Какие додатки сдаются вместе с новой декларацией по налогу на прибыль если у нас доход до 20 млн.??

Lenam
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 14 серпня 2015, 12:39
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Lenam »

zhizabel писав:Подскажите, пожалуйста. Я новичок в бухгалтерии. Какие додатки сдаются вместе с новой декларацией по налогу на прибыль если у нас доход до 20 млн.??
Якщо у Вас не було дивідендів, авансових платежів по податку на прибуток, податку на нерухомість, тоді Додатків у вас не буде

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Lenam писав:
blize писав:
Lenam писав: А що ніхто не здає додаток АВ?????? Відгукніться!!!!!!!
Вы считаете налоговые разницы?
Я заполняю Дод.АВ - у меня там только сумма выплаченных дивидендов. Я не применяю разницы.
Ні, без різниць. Заповнюю в дод.АВ тільки 1, 1.1, а в гр.2 ставлю "0", бо перевищення немає. Так?
У графі 2 взагалі нічого не ставите.

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”