Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Slav1989
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 04 серпня 2014, 17:34
Подякували: 7 разів

Повідомлення Slav1989 »

по 2 варіанті можливо і не прописано, проте які наслідки за це можуть бути??? Зобов'язання Ви не приховали, відповідно ніхто нічого не дорахує. Контрагенту віддаєте лише правильну ПН, йому з кредиту теж не викинуть (по ідеї він навіть може і не знати про такі Ваші операції). Я так робив, деякі знайомі колеги так робили, перевірка пройшла, наслідків ні в мене, ні в колег, ні в контрагентів не було.

RL
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 05 серпня 2014, 18:37

Повідомлення RL »

По одній з накладних вже пройшло 15 днів
на податковий кредит контрагент права все одно не буде мати, оскільки це ріпак, і в нього буде не перша поставка. Перша поставка в мене

зроблю так, включаю в реєстр як паперову ПН і звітую таким чином

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Скажіть,будь ласка,хто користується безкоштовними ключами ДПІ для вілправки звітів і ПН, як на вашу думку, зручно працювати в цій програмі?

И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

Unnak писав:Скажіть,будь ласка,хто користується безкоштовними ключами ДПІ для вілправки звітів і ПН, як на вашу думку, зручно працювати в цій програмі?
Я пользуюсь ключами ДПИ в "Едином окне" и в Электронном кабинете по ФОПам и только для сдачи отчетов. Но качество этих программ не очень. Как они хороши для регистрации НН - не знаю. Юр.лицо веду в лиценз.медке, налоговые накладные регистрируются без проблем, отчеты тоже. Как говорится - бесплатный сыр только в мышеловке.

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

И.О. писав:
Unnak писав:Скажіть,будь ласка,хто користується безкоштовними ключами ДПІ для вілправки звітів і ПН, як на вашу думку, зручно працювати в цій програмі?
Я пользуюсь ключами ДПИ в "Едином окне" и в Электронном кабинете по ФОПам и только для сдачи отчетов. Но качество этих программ не очень. Как они хороши для регистрации НН - не знаю. Юр.лицо веду в лиценз.медке, налоговые накладные регистрируются без проблем, отчеты тоже. Как говорится - бесплатный сыр только в мышеловке.
А які проблеми з цими програмами?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Unnak писав:
И.О. писав:
Unnak писав:Скажіть,будь ласка,хто користується безкоштовними ключами ДПІ для вілправки звітів і ПН, як на вашу думку, зручно працювати в цій програмі?
Я пользуюсь ключами ДПИ в "Едином окне" и в Электронном кабинете по ФОПам и только для сдачи отчетов. Но качество этих программ не очень. Как они хороши для регистрации НН - не знаю. Юр.лицо веду в лиценз.медке, налоговые накладные регистрируются без проблем, отчеты тоже. Как говорится - бесплатный сыр только в мышеловке.
А які проблеми з цими програмами?
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst26811p23.aspx
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst11065p31.aspx

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

Вислали з медка рахунок на оплату на ліценз. забезпечення, реквізити ФОП, ну що це робиться?
Придумують кожного лня, як обідрати платників податків,нема слів

Катрина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 954
З нами з: 04 листопада 2011, 03:29
Дякував (ла): 442 рази
Подякували: 77 разів

Повідомлення Катрина »

помогите разрешить конфликт:
предоплата пришла 03,07,14 от нового покупателя (счет на товар с укт вэд)
по коду едрпоу, указанного в пп я не смогла найти его( что было тогда для меня очень странно)
очень долго менеджер выясняла про их св-ва ( чтобы внести в 1с сведения о контре и выпсиать нн)
в итоге - скан копию свид-в мы получили 25,07,14
как бы вроде нашей то вины особо и нет,но.. звонят теперь нам и спрашивают квитанцию о регистрации нн от 03.07( сумма ндс там плевая - ок 50 грн)
конечно, я им скажу ,что ваша нн не зарегистрирована... потому что вы поздно прислали нам реквизиты... но = лично для нашего предприятия это грозит чем -то? ну что мы нн выдали,но не зарегили ее....

и какой тут был выход... по банку же оплата прошла 03,07,14...вроде и клиент виноват. но он же всегда прав...


Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Пару раз попадал в такие ситуации.
Просто выдал поставщику НН без кодов (типа товар вообще не кодируется). Ну смотреть надо конечно по ситуации (какой товар у Вас).
По Вашим вопросам:
1) от самого факта отсутствия регистрации Вам ничего плохого - приложение 8 они, скорее всего, за 50грн подавать не будут;
2) можно сделать возврат денег и получить их опять (и новую НН зарегистрировать) - или сделать вид что сперва хотели купить не кодированный товар (на него и НН выписывать), а потом типа отгружаете кодированный и делаете корректировку к НН (ее уже регистрируете с первой НН).

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

Marlboro писав:Пару раз попадал в такие ситуации.
Просто выдал поставщику НН без кодов (типа товар вообще не кодируется). Ну смотреть надо конечно по ситуации (какой товар у Вас).
По Вашим вопросам:
1) от самого факта отсутствия регистрации Вам ничего плохого - приложение 8 они, скорее всего, за 50грн подавать не будут;
2) можно сделать возврат денег и получить их опять (и новую НН зарегистрировать) - или сделать вид что сперва хотели купить не кодированный товар (на него и НН выписывать), а потом типа отгружаете кодированный и делаете корректировку к НН (ее уже регистрируете с первой НН).
А если в налоговой забыли указать код УКТЗЭД? И отгрузка и налоговая оформлены больше месяца назад? По наименования товара покупатель не поймет импортный товар или нет, разве что от других поставщиков получал с кодом?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”