Отчет по ЕСВ (часть-2)

Питання по ЄСВ
vuwnevska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 31 жовтня 2013, 21:50
Дякував (ла): 134 рази
Подякували: 45 разів

Повідомлення vuwnevska »

Народ підкажіть якщо перехідні відпускні не показувати за червень що були виплачені у травні у звіті за травень, яка відповідальність? Контроль не пускає з-п за червень менше мінімлаьної. Капец просто.

tosya31
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 06 лютого 2015, 13:03
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення tosya31 »

Доброго дня, підкажіть будь ласка таке питання в квітні співробітниця вийшла з декретної відпустки по досягненю дитини трьох річного віку, я це відображила у табл. 5 і відповідно в табл. 6 бо їй була нарахована з/п за 4 м-ць. А в 5-му м-ці їй видають довідку і продовжують декрет по досягненню дитини 6-го віку. Як тепер це відобразити, якщо в табл. 5 немає такої категорії особи? МОже хтось мав таку ситуацію. Буду вдячна за допомогу.

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

tosya31 писав:Доброго дня, підкажіть будь ласка таке питання в квітні співробітниця вийшла з декретної відпустки по досягненю дитини трьох річного віку, я це відображила у табл. 5 і відповідно в табл. 6 бо їй була нарахована з/п за 4 м-ць. А в 5-му м-ці їй видають довідку і продовжують декрет по досягненню дитини 6-го віку. Як тепер це відобразити, якщо в табл. 5 немає такої категорії особи? МОже хтось мав таку ситуацію. Буду вдячна за допомогу.
А категорія 4 вам не підходить?

tosya31
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 06 лютого 2015, 13:03
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення tosya31 »

Дякую, переробилася туплю по повній. Там якраз це й вказано

zhenya
Гений
Гений
Повідомлень: 413
З нами з: 29 жовтня 2009, 05:02
Дякував (ла): 196 разів
Подякували: 249 разів

Повідомлення zhenya »

Перенесено с другой темы
konfetka писав:
Помогите разобраться, второй раз отпарвляю отчет и снова та же ошибка. Сначала автоматом заполняла, второй раз вручную, что они от меня хотят????

Результат обробки: відомості зі звітності страхувальника не внесено до Реєстру застрахованих осіб.
Помилка Таблиця 1 у рядку 3.1 "на суму заробітної плати, усього (р.3.1.1 + р. 3.1.2 + р.3.1.3 + р. 3.1.4 + р.3.1.5 + р.3.1.6 +р.3.1.7) зазначено суму відмінну від загального підсумку графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць" таблиці 6 додатка 4 по ЗО з кодами 1,2,3,10,11,12,13,14,25,27,28,30,32,41,46,47, крім ЗО з типом нарахування 2,3,6,7,8,9,11,12 (тільки 1,пусто,10)
Помилка Таблиця 1 у рядку 3.5 "на суми додаткової бази нарахування ЄВ (р.3.5.1 + р. 3.5.2 + р.3.5.3 + р. 3.5.4 + р.3.5.5) зазначено суму відмінну від загального підсумку графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць" таблиці 6 додатка 4 по ЗО з кодами 1,3,10,11,12,13,14,25,29,42,46,47, та у яких зазначено при цьому тип нарахування 13, крім ЗО з типом нарахування 2,3,6,7,8,9,11,12.

Катерина_
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 19 червня 2015, 14:20
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Катерина_ »

Сдавала отчет по ЕСВ в iFin, 3-я квитанция сообщила что отчет не принят и оказывается нужно насчитывать "нарахування ЄСВ" сначала на каждого сотрудника отдельно а потом суммировать, хотя в Законе про ЕСВ (розд. 3, ст. 7) и многократных разъяснениях фискалов сказано что начисляется на общую сумму з/п сотрудников. Перед сдачей отчета уточняла в налоговой консультации по ЕСВ - сказали начислять по закону и чтоб сумма пошла вручную подправить у сотрудников в табл. 6. Добралась до бухгалтера iFin - "приймання та обробка електрорнного звіту в Пенсійному фонді" не соответствует Закону Украины, но они сделать ничего не могут. Сегодня накатала обращение в ДФС с просьбой розъяснить что главнее отчет или закон, но толк врядли будет. Если кому есть чем поделиться пишите.

Льоля
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 12 вересня 2014, 11:35
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Льоля »

vuwnevska писав:Народ підкажіть якщо перехідні відпускні не показувати за червень що були виплачені у травні у звіті за травень, яка відповідальність? Контроль не пускає з-п за червень менше мінімлаьної. Капец просто.
Вы же отпускные начислили в июне? Зачем их в мае показывать? Я так делаю, в каком месяце начислено, в таком и показываю в отчете. А отпускные ведь авансом выплачиваются. Думаю это не нарушение. Но интересно узнать другие мнения.

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Катерина_ писав:Сдавала отчет по ЕСВ в iFin, 3-я квитанция сообщила что отчет не принят и оказывается нужно насчитывать "нарахування ЄСВ" сначала на каждого сотрудника отдельно а потом суммировать, хотя в Законе про ЕСВ (розд. 3, ст. 7) и многократных разъяснениях фискалов сказано что начисляется на общую сумму з/п сотрудников. Перед сдачей отчета уточняла в налоговой консультации по ЕСВ - сказали начислять по закону и чтоб сумма пошла вручную подправить у сотрудников в табл. 6. Добралась до бухгалтера iFin - "приймання та обробка електрорнного звіту в Пенсійному фонді" не соответствует Закону Украины, но они сделать ничего не могут. Сегодня накатала обращение в ДФС с просьбой розъяснить что главнее отчет или закон, но толк врядли будет. Если кому есть чем поделиться пишите.
http://news.dtkt.ua/accounting/reposts/34231
"Отже, сума ЄВ, яку необхідно перераховувати працедавцю, повинна відповідати сумі, яка відображена у відповідних рядках від 8.1 до 8.14 таблиці 1 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄВ"
То есть, считаем по каждому и суммируем.

vuwnevska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 230
З нами з: 31 жовтня 2013, 21:50
Дякував (ла): 134 рази
Подякували: 45 разів

Повідомлення vuwnevska »

Льоля писав:
vuwnevska писав:Народ підкажіть якщо перехідні відпускні не показувати за червень що були виплачені у травні у звіті за травень, яка відповідальність? Контроль не пускає з-п за червень менше мінімлаьної. Капец просто.
Вы же отпускные начислили в июне? Зачем их в мае показывать? Я так делаю, в каком месяце начислено, в таком и показываю в отчете. А отпускные ведь авансом выплачиваются. Думаю это не нарушение. Но интересно узнать другие мнения.
Колись я показувала відпускні у звіті за травень та червень, потім зрозуміла що набагато легше показувати нарахування місяць в місяць, травневі в травні, червневі в червні, тоді відомість ЗП відповідає звіту, набагато менше помилок можна зробити, а зараз задумалась, наскільки велике порушення. (місяць наведений умовно, у мене відпускні починаються з квітня і закінчуються в листопаді, іноді переходять не на два, а три місяці)

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

ArinaArina писав:
иск писав:Спасибо Вам огромное теперь все понятно, подскажите еще пожалуйста а отчет так пройдет, не будут ругаться квитанции ,что з/п меньше минимальной , необходими начсление из 1218 и т.д
за отчет ручаться не могу #g_crazy#
вы же когда отпускные показывали в апрельском отчете, Вы же их показали с периодом май? тогда должно быть все нормально
я отпускные показываю не в месяце начисления, а в месяце, к которому эти отпускные относятся. так наглядней.
Вы пишите: я отпускные показываю не в месяце начисления, а в месяце, к которому эти отпускные относятся. так наглядней .
Если у меня чел с 01/07/15 идет в отпуск на 24 дн. , то я за три дня должна выплатить отпускные и начислить-перечислить налоги т.е 26/06/15. То отпускные попадают же в отчет за июнь.,или начисление произвести июлем, а перечисление налогов и выплата отпускных будет 26/06/15 и тогда получается начисление показываем в июльском отчете двумя строками 1. начисление - отпускные тип. 10 07 2015 , а 2.строка - начисление з/п за июль за 5 дн. . Помогите пожалуйста разобраться, а то немного запуталась.?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”