ШмАтЮкАлКО!

Розмови на різні теми
Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

_Tatyana_ писав:
rubin писав:Та справку забираю завтра утром.. любят они меня там.. в гни.. но ситуацию это не спасает, завтра кидаю скан этой справки в банк, а они там формируют какой-то реестр и отправляют в нбу, но............это еще на три дня задержка.....нбу рассматривает доки, которые уже перед этим рассматривал три дня, еще три дня, бо там в файле еще один док появляется, убиться веником... #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#
rubin Вы не одна такая, тоже мучаюсь вторую неделю#secret#
А на какой срок действительна эта справка?или ее нужно будет каждый раз новую брать?#swoon#

P.S. А еще сканы должны быть только ч/б и в pdf формате...#wall#
В общем... нет слов...даже матерных...#hunter#
о сроках в банках еще нет разъяснений..чет ваще желание всех в банке послать в пеший тур... если сегодня мой свифт не пройдет.. начну косить ногами#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

@Nika@ писав:
Natalenna писав:а взагалі, я сьогодні чула, що якщо протягом 15 днів + 2 доби податкова відправлена і звідти ні гу-гу то вона вважається зареєстрованою. Це правда чи знову чиїсь фантазії?
@Nika@ писав:Я где-то читала про 1 сутки. Если не пришла квитанция - усё, можно считать, что всё принято (НН, отчеты).
Оказывается, у меня с памятью не настолько всё печально. Вот, Порядок ведення ЄРПН:
11. Квитанція, що підтверджує факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування, надсилається протягом операційного дня платникові податку.
Якщо протягом операційного дня платникові податку не надіслано квитанцію, що підтверджує прийняття (підтвердження реєстрації) або неприйняття податкової накладної та/або розрахунку коригування, такі податкова накладна та/або розрахунок коригування вважаються зареєстрованими.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1246-2010-%D0%BF
Жаль, к отчетам это не относится...

Ой, не в тему, без шматюков, больше не буду #blush#
я двое суток выдержала, а потом отправила снова НН и пришли квитанции. Мне так спокойнее.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

@Nika@ писав:
Natalenna писав:а взагалі, я сьогодні чула, що якщо протягом 15 днів + 2 доби податкова відправлена і звідти ні гу-гу то вона вважається зареєстрованою. Це правда чи знову чиїсь фантазії?
@Nika@ писав:Я где-то читала про 1 сутки. Если не пришла квитанция - усё, можно считать, что всё принято (НН, отчеты).
Оказывается, у меня с памятью не настолько всё печально. Вот, Порядок ведення ЄРПН:
11. Квитанція, що підтверджує факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування, надсилається протягом операційного дня платникові податку.
Якщо протягом операційного дня платникові податку не надіслано квитанцію, що підтверджує прийняття (підтвердження реєстрації) або неприйняття податкової накладної та/або розрахунку коригування, такі податкова накладна та/або розрахунок коригування вважаються зареєстрованими.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1246-2010-%D0%BF
Жаль, к отчетам это не относится...

Ой, не в тему, без шматюков, больше не буду #blush#
Буду знати... Дякую! Я дуже довго відходила від закриття року + січня. Журнали вже читати не можу, носом лізуть ті роз'яснення, які міняються кожен день. Листи їхні "заднім" числом, форми звітності з запізненням, закони прийняті сьогодні і чинні від сьогодні...задовбало. В мене вже апатія почалася: ну буде штраф - то буде... Я вже навіть із цікавістю чекаю 15 числа, коли у них у "штатному"порядку зависнуть програми.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

romanenko
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 18 травня 2012, 06:31
Дякував (ла): 694 рази
Подякували: 462 рази

Повідомлення romanenko »

_Tatyana_ писав:
rubin писав:Та справку забираю завтра утром.. любят они меня там.. в гни.. но ситуацию это не спасает, завтра кидаю скан этой справки в банк, а они там формируют какой-то реестр и отправляют в нбу, но............это еще на три дня задержка.....нбу рассматривает доки, которые уже перед этим рассматривал три дня, еще три дня, бо там в файле еще один док появляется, убиться веником... #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#
rubin Вы не одна такая, тоже мучаюсь вторую неделю#secret#
А на какой срок действительна эта справка?или ее нужно будет каждый раз новую брать?#swoon#

P.S. А еще сканы должны быть только ч/б и в pdf формате...#wall#
В общем... нет слов...даже матерных...#hunter#
Про действие справки читала что действительно 10 дней. Перед каждой предоплатой надо брать новую.

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

Natalenna писав:
rubin писав:отчеты все посдавали...#g_crazy# матюки закончились...#smile3# везет же...#cray#
не закінчилися. ми завжди готові з новими силами...#blush#
а взагалі, я сьогодні чула, що якщо протягом 15 днів + 2 доби податкова відправлена і звідти ні гу-гу то вона вважається зареєстрованою. Це правда чи знову чиїсь фантазії?
В останні місяці мені здається, що ми всі попали у один великий дурдом, де все здається неймовірним, а виявляється правдою. Це я про наші закони, їх трактування і все решта...

ПКУ
201.10. При здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Абзац перший пункту 201.10 статті 201 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014 Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Абзац другий пункту 201.10 статті 201 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4834-VI від 24.05.2012; в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014 Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Абзац пункту 201.10 статті 201 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014 Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня. З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем. Пункт 201.10 статті 201 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014 З метою отримання продавцем зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунку коригування, що підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних покупцем, такий продавець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунок коригування в електронному вигляді. Такий розрахунок коригування вважається зареєстрованим в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими продавцем. Пункт 201.10 статті 201 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014 Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції. Абзац пункту 201.10 статті 201 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5083-VI від 05.07.2012 Якщо надіслані податкові накладні та/або розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених відповідно пунктом 201.1 статті 201 та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді із зазначенням причин. Абзац восьмий пункту 201.10 статті 201 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014 Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/NalC ... zdil5.aspx
© Buhgalter911.com

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Viktori писав: Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Классно они вообще пишут. Только интересно: а если покупатель ее не увидит в вытяге, ее тоже можно считать зарегистрированной?

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

А я сегодня имела "счастье" лицом к лицу столкнуться с бановской системой......
И всего-то надо было заплатить за витяг, но так, чтобы дали дубликат квитанции.......
Миллион раз раньше платила такие платежи, проблемы были только в Привате. Не хотели давать дубликат.
Но сегодня.........
Те банки, которые готовы его дать - просят за него от 25 до 50 грн. Это при комиссии за платёж 10 грн. Понимаете, дубликат селать в 5 раз тяжелее самой квитанции #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall# #wall#

И только банк АВАЛЬ, которым из-за дороговизны я никогда раньше не поьзоваась - сделал всё как надо без нервотрёпки.

Но апофеоз - это главный кассир ОТП . Циатата: мы можем Вам квитанцию отксерить". Говорю, а Вы авансовый отчёт с отксеренной квитанцией провели бы сами? Вы бы видели её удивление ........

Занавес.

Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

ArinaArina писав:
Viktori писав: Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Классно они вообще пишут. Только интересно: а если покупатель ее не увидит в вытяге, ее тоже можно считать зарегистрированной?
Да пишут они классно, но как будем применять на практике сразу начнем шматюкаться #g_cray2#

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Viktori писав:
ArinaArina писав:
Viktori писав: Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Классно они вообще пишут. Только интересно: а если покупатель ее не увидит в вытяге, ее тоже можно считать зарегистрированной?
Да пишут они классно, но как будем применять на практике сразу начнем шматюкаться #g_cray2#
представляю себе сцену:
звонит покупатель:
- Вы не зарегистрировали НН
А я ему:
- А я отправляла, квитанция не пришла, поэтому я считаю ее зарегистрированной. А Вы как хотите.
Занавес.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Viktori писав:
ArinaArina писав:
Viktori писав: Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Классно они вообще пишут. Только интересно: а если покупатель ее не увидит в вытяге, ее тоже можно считать зарегистрированной?
Да пишут они классно, но как будем применять на практике сразу начнем шматюкаться #g_cray2#
Тільки потім у них чомусь зразу амнезія на такі роз'яснення...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”