«Додаток 4 по Єдиному внеску для роботодавців»

Питання по ЄСВ
READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

Чапик писав:Прийшла квітанція 2 з помилкою Працівник прийшов на роботу 1 серпня а 3 звільнився, я показали двома рядками і накази про прий няття та звільнення, написано, що це помилка, а як одним рядком і наказ тільки про звільнення? Підскажіть, якщо у когось така ситуація,дякую,
у меня тоже такая ситуация, показала одним рядком, а приказы - сначала о принятии через запятую - об увольнении...
может кто подскажет, у кого уже прошло, как нужно в ситуации принятия и увольнения в один месяц?


Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

READYN писав:
Чапик писав:Прийшла квітанція 2 з помилкою Працівник прийшов на роботу 1 серпня а 3 звільнився, я показали двома рядками і накази про прий няття та звільнення, написано, що це помилка, а як одним рядком і наказ тільки про звільнення? Підскажіть, якщо у когось така ситуація,дякую,
у меня тоже такая ситуация, показала одним рядком, а приказы - сначала о принятии через запятую - об увольнении...
может кто подскажет, у кого уже прошло, как нужно в ситуации принятия и увольнения в один месяц?
Порядок 435."Якщо протягом звітного періоду страхувальником із застрахованою особою було розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір), а потім знову укладено, на таку застраховану особу робиться два записи в таблиці 5 додатка 4 до цього Порядку: перший - із зазначенням дати припинення трудових відносин, другий - із зазначенням дати початку трудових або цивільно-правових відносин."

А если все присходит в обратном порядке(как у вас), то достаточно одной строки.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Доброга дня!Підкажіть будь ласка! Людина працювала за дог. ЦПХ з 01.08.2018 р. по 07.08.2018 р., потім переводимо на постоянку в штат з 08.08.2018 р. по 31.08.2018 р. В таблиці 6 ставлю однією строкою з ознакою "26" кількість днів переб у труд відн. 7 днів, другою строкою з ознакою "1" ставлю 24 дні. Медок плюється і поазує таблицю помилковою...Що можна зробити?[/quote]

Юля5677
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 17 липня 2018, 19:21
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Юля5677 »

Tasa писав:
Юля5677 писав:Доброго дня! підкажіть, будь ласка, як правильно зробити..в класифікаторі професій не можу знайти свій код згідно штатного- "Головний спеціаліст відділу промоцій" ....як заповнити додаток 4 таблиця 5....Буду дуже вдячна!!!!

швидше всього шукайте у 1 розділі - 1229.3
щось не можу знайти підходящої професії в цьому розділі......знайшла ось такий код 3114 -фахівець інфокомунікацій

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8536
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6498 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Юля5677 писав:
Tasa писав:
Юля5677 писав:Доброго дня! підкажіть, будь ласка, як правильно зробити..в класифікаторі професій не можу знайти свій код згідно штатного- "Головний спеціаліст відділу промоцій" ....як заповнити додаток 4 таблиця 5....Буду дуже вдячна!!!!

швидше всього шукайте у 1 розділі - 1229.3
щось не можу знайти підходящої професії в цьому розділі......знайшла ось такий код 3114 -фахівець інфокомунікацій
ну вам видніше - чим займається ваше підприєсмтво, які посади передбачені і тд і тп...
Керівник структурного підрозділу -головний спеціаліст - це як я написала вище 1229.3

Юля5677
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 17 липня 2018, 19:21
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Юля5677 »

Tasa писав:
Юля5677 писав:
Tasa писав:
швидше всього шукайте у 1 розділі - 1229.3
щось не можу знайти підходящої професії в цьому розділі......знайшла ось такий код 3114 -фахівець інфокомунікацій
ну вам видніше - чим займається ваше підприєсмтво, які посади передбачені і тд і тп...
Керівник структурного підрозділу -головний спеціаліст - це як я написала вище 1229.3
ще раз дякую Вам за відповідь! просто читаю, що цей розділ відноситься до органів державної влади....ми комунальне госпрозрахунове п-во....боюсь помилитись

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

Blackdra писав:Здравствуйте!
Пришла 2-я квитанция с ошибкой, что поле 12, 13, 14 не соответсвует классификатору, код 5141, манікюрник , проверил вроде все так, никто не знает в чем трабл?
Тоже самое, причем один отчет принят, другой нет, два отчета с одинаковыми кодами и профессиями. Вы разобрались, в чем дело?

Gloriosa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 07 грудня 2011, 02:51
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Gloriosa »

Медок оновлений, але в таблиці 5 немає 12, 13... Теж код помилки 9. Перевірка не пише помилок, навіщо ж та перевірка така?!
Я зрозуміла що в мене проблема по данним декрета але бачу що це не тільки в мене...

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

Gloriosa писав:Медок оновлений, але в таблиці 5 немає 12, 13... Теж код помилки 9. Перевірка не пише помилок, навіщо ж та перевірка така?!
Я зрозуміла що в мене проблема по данним декрета але бачу що це не тільки в мене...
В медке есв в версии 10.01.013 таблица 5 обновлена, колонки 12,13... есть,
внизу бегунок в правую сторону прокрутите(таблица широкая в экран сразу вся не вмещается) колонки там.

HelenBuh
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 13 лютого 2018, 17:06
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення HelenBuh »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, пришла 2ая квитанция по отчету ЕСВ "документ прийнято", но в квитанции есть попередження. Как думаете, мне отчет пересдавать или оставить все как есть?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”