Питання по 1 ДФ

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

У якому разі ф. № 1ДФ не заповнюється?

Нагадуємо, що відповідно до підпункту «б» пункту 176.2 статті 176 Податковго кодексу (далі за текстом – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду.
Графа 7 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються.
У разі неодноразового прийняття фізичної особи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.
У графі 6 «Дата прийняття на роботу» відображається дата (число, порядковий номер місяця, рік) прийняття фізичної особи на роботу, наприклад, якщо дата прийняття 17 квітня 2015 року, то у графі 6 потрібно вказати «17.04.2015».
У графі 7 «Дата звільнення з роботи» відображається дата звільнення фізичної особи з роботи аналогічно абзацу другому цього пункту.
Враховуючи викладене вище, у разі відсутності нарахування та виплати доходу в кварталі, в якому відбулося звільнення працівника податковий розрахунок за ф. № 1ДФ не подається та графа 7 «Дата звільнення з роботи» такого розрахунку не заповнюється.

Манька
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 30 січня 2012, 06:54
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Манька »

Всем добрый день! Очень нужна помощь! Подскажите, пожалуйста, переходящие отпускные как показывать и с каким кодом? Я имею ввиду показывать в том квартале, в котором начисляли, или в том за который идёт выплата??? И ещё, я предприятие, купила мобильный телефон у ФОП Пупкин, я должна это показывать в 1дф и такая же ситуация с арендой, я предприятие оплатила у ФОП Васи аренду помещения, я отражаю это в отчёте???

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13685
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27921 раз

Повідомлення Яков »

Манька писав:Всем добрый день! Очень нужна помощь! Подскажите, пожалуйста, переходящие отпускные как показывать и с каким кодом? Я имею ввиду показывать в том квартале, в котором начисляли, или в том за который идёт выплата??? И ещё, я предприятие, купила мобильный телефон у ФОП Пупкин, я должна это показывать в 1дф и такая же ситуация с арендой, я предприятие оплатила у ФОП Васи аренду помещения, я отражаю это в отчёте???
Код 101, также, как и з/п.
Выплаты ФОПам - да, надо отражать с кодом 157, что по Пупкину, что по Васе
Зображення

Манька
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 30 січня 2012, 06:54
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Манька »

Яков писав:
Манька писав:Всем добрый день! Очень нужна помощь! Подскажите, пожалуйста, переходящие отпускные как показывать и с каким кодом? Я имею ввиду показывать в том квартале, в котором начисляли, или в том за который идёт выплата??? И ещё, я предприятие, купила мобильный телефон у ФОП Пупкин, я должна это показывать в 1дф и такая же ситуация с арендой, я предприятие оплатила у ФОП Васи аренду помещения, я отражаю это в отчёте???
Код 101, также, как и з/п.
Выплаты ФОПам - да, надо отражать с кодом 157, что по Пупкину, что по Васе
А в каком периоде их указывать эти отпускные в котором начисляла или за который??? И что будет если я никогда не указывала ФОПов у себя в 1дф????((((

Аватар користувача
Irina777
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1376
З нами з: 08 квітня 2013, 03:25
Дякував (ла): 1777 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Irina777 »

Манька писав:
Яков писав:
Манька писав:Всем добрый день! Очень нужна помощь! Подскажите, пожалуйста, переходящие отпускные как показывать и с каким кодом? Я имею ввиду показывать в том квартале, в котором начисляли, или в том за который идёт выплата??? И ещё, я предприятие, купила мобильный телефон у ФОП Пупкин, я должна это показывать в 1дф и такая же ситуация с арендой, я предприятие оплатила у ФОП Васи аренду помещения, я отражаю это в отчёте???
Код 101, также, как и з/п.
Выплаты ФОПам - да, надо отражать с кодом 157, что по Пупкину, что по Васе
А в каком периоде их указывать эти отпускные в котором начисляла или за который??? И что будет если я никогда не указывала ФОПов у себя в 1дф????((((
1. Отпускные указываете в периоде начисления.
2. По ФОПам - надо было отражать в 1- ДФ, начните с 3 квартала. Прошлые кварталы я б не исправляла (уточненки будут с штрафом). А так пройдет 3 года и уже не оштрафуют...

Манька
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 30 січня 2012, 06:54
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Манька »

Irina777 писав:
Манька писав:
Яков писав:Код 101, также, как и з/п.
Выплаты ФОПам - да, надо отражать с кодом 157, что по Пупкину, что по Васе
А в каком периоде их указывать эти отпускные в котором начисляла или за который??? И что будет если я никогда не указывала ФОПов у себя в 1дф????((((
1. Отпускные указываете в периоде начисления.
2. По ФОПам - надо было отражать в 1- ДФ, начните с 3 квартала. Прошлые кварталы я б не исправляла (уточненки будут с штрафом). А так пройдет 3 года и уже не оштрафуют...
Спасибо за ответ!!! А всех ФОПов надо показывать, предприятие приобрело товар, услугу?? Что ещё???

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13685
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27921 раз

Повідомлення Яков »

Манька писав:А всех ФОПов надо показывать, предприятие приобрело товар, услугу?? Что ещё???
ВСЕХ самозанятых (в т.ч. и ФОПов) надо показывать - товар, услуги, аренда
Зображення

новичок11
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 30 жовтня 2015, 19:37
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення новичок11 »

Всем привет! вот возник вопрос, никак не могу найти ответ на вопрос. Есть сотрудник, который добровольно платит алименты на ребёнка, начисляю алименты и выплачиваю так же как и зараплату, в те же дни. Как правильно отразить в 1дф.
То есть. начислено за сентябрь 1600, выплачено в сентябре 800 и в начале октября (в день выплаты зарплаты ) - 800,оо
как отражать в 1ДФ? так же как и з. п. 3а=3 или начислено 1600,00 а выплачено 800

Марина бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 165
З нами з: 07 жовтня 2016, 10:23
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 94 рази

Повідомлення Марина бух »

новичок11 писав:Всем привет! вот возник вопрос, никак не могу найти ответ на вопрос. Есть сотрудник, который добровольно платит алименты на ребёнка, начисляю алименты и выплачиваю так же как и зараплату, в те же дни. Как правильно отразить в 1дф.
То есть. начислено за сентябрь 1600, выплачено в сентябре 800 и в начале октября (в день выплаты зарплаты ) - 800,оо
как отражать в 1ДФ? так же как и з. п. 3а=3 или начислено 1600,00 а выплачено 800
По фактичному утриманню перерахуванню. Ви ж не у вересні нарахували/утримали 1600? Фактично відомість приміром 07.10.16. От ця сума і потрапить вже у 4-й квартал.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Марина бух писав:
новичок11 писав:Всем привет! вот возник вопрос, никак не могу найти ответ на вопрос. Есть сотрудник, который добровольно платит алименты на ребёнка, начисляю алименты и выплачиваю так же как и зараплату, в те же дни. Как правильно отразить в 1дф.
То есть. начислено за сентябрь 1600, выплачено в сентябре 800 и в начале октября (в день выплаты зарплаты ) - 800,оо
как отражать в 1ДФ? так же как и з. п. 3а=3 или начислено 1600,00 а выплачено 800
По фактичному утриманню перерахуванню. Ви ж не у вересні нарахували/утримали 1600? Фактично відомість приміром 07.10.16. От ця сума і потрапить вже у 4-й квартал.
а я ставлю по нарахуванню - аналогічно зарплаті - заборгованості по аліментах немає, то кол.3= 3а

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДФО”