Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Galina_LV
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 22 березня 2012, 02:59
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Galina_LV »

Так тому і роблю такі висновки, але чомусь не впевнена... з нашими законотворцями усе ставиш під сумнів

Galina_LV
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 99
З нами з: 22 березня 2012, 02:59
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Galina_LV »

нове робоче місце - робоче місце, яке створене у зв'язку із створенням нового суб'єкта господарювання (крім того, що створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок та вмінь працівника; Питання щодо графи 21 знято.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Galina_LV писав:Прошу підсказати графа 15 уновому звіті ( • графа 15 — у ній слід відображати кількість днів перебування застрахованої особи у трудових/цивільно-правових відносинах зі страхувальником протягом звітного календарного місяця) Я так розумію вказувати треба календарні дні а не робочі???????? і взагалі що значить "нове робоче місц? (графа 21 — в ній потрібно вказувати ознаку нового робочого місця.) тобто коли я створюю в сімні нове робоче місце якого в мене не було я ставлю ознаку "1" а решту працівників які працюють уштаті "о".???????
А в какой програме есть уже новая форма.В медке-нет, и когда будет они сами не знают

Inna49
Гений
Гений
Повідомлень: 404
З нами з: 31 січня 2012, 01:10
Дякував (ла): 393 рази
Подякували: 139 разів

Повідомлення Inna49 »


А в какой програме есть уже новая форма.В медке-нет, и когда будет они сами не знают[/quote]
в АРТ-ЗВИТ есть уже новая форма отчета

Автошкола
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 604
З нами з: 16 грудня 2011, 02:31
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Автошкола »

Оновила програму 9.31, але коли відкриваєш таблицю 5, 6, то в електроному вигляді не має додаткових комірок, а в бумажному вигляді Є то як їх заповнити?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Popen писав: Или я чего-то не понимаю или, действительно, тестовый режим дод.4, но невозможно заполнить гр.15 табл.6 дод.4...

ORXIDEA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1385
З нами з: 28 листопада 2011, 01:03
Дякував (ла): 904 рази
Подякували: 860 разів

Повідомлення ORXIDEA »

VITAA писав:
Тюша писав:
Popen писав: Просто уничтожьте этот отчет и дождитесь нормальных обновлений (или "Бест" или "Медок")...
А как мне поступить, если я отправила 01.02.13 на старом бланке-кв.№2-не принято, удалить уже не возможно?
Так и не удаляйте просто пошлите еще один типа "нова звитна"
Если НЕ ПРИЙНЯТА, так какая НОВАЯ ЗВИТНАЯ? Просто звитна.

Polly
Гений
Гений
Повідомлень: 361
З нами з: 05 травня 2012, 18:12
Дякував (ла): 274 рази
Подякували: 88 разів

Повідомлення Polly »

Доброго всем вечера! Скажите, пожалуйста, есть ли какая нибудь разница между старыми и новыми бланками отчетности? Вчера загрузила с сайта ПФ программу АРМ версия 9.30 - никаких различий! Правда в иконке с самого начала - надпись : "никакой технической поддержки с 01.01.2013г. нет" и предложение - перейти на медок. Демонстрационный медок грузится только на мейл и только на ЕДРПОУ. Кто работает в этой программе - там новые бланки?#sigh#

Басти
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1807
З нами з: 11 лютого 2012, 07:15
Дякував (ла): 737 разів
Подякували: 2025 разів

Повідомлення Басти »

Пока нет новой формы,разница есть на титуле и в т.6.Можно посмотреть в Арте новый бланк,но он выдает ошибку при заполенении,еще не доработан.В Медке нет вообще нового.
Надо подождать.

sllena19
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 12 грудня 2012, 01:41
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення sllena19 »

подскажите, где можно посмотреть новый отчет по ЕСВ

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”