Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Доброго дня! Допоможіть розібратися з УРами?

19.07 подала УР до травневої деклараціїї (збільшила мінусовий податковий кредит) У звітній декларації за Червень, яку я подала 20.07 потрібно у р. 16.2 вказувати це значення чи воно повинно іти уже у Липневу Звітну?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nataska писав:Доброго дня! Допоможіть розібратися з УРами?

19.07 подала УР до травневої деклараціїї (збільшила мінусовий податковий кредит) У звітній декларації за Червень, яку я подала 20.07 потрібно у р. 16.2 вказувати це значення чи воно повинно іти уже у Липневу Звітну?
Гадаю, що в червневій ви мали показувати збільшений мінус, тобто з врахуванням УР за травень...

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Tasa писав:
Nataska писав:Доброго дня! Допоможіть розібратися з УРами?

19.07 подала УР до травневої деклараціїї (збільшила мінусовий податковий кредит) У звітній декларації за Червень, яку я подала 20.07 потрібно у р. 16.2 вказувати це значення чи воно повинно іти уже у Липневу Звітну?
Гадаю, що в червневій ви мали показувати збільшений мінус, тобто з врахуванням УР за травень...
Я так і зробила, однак подзвонила інспектор і каже, що я повина була показати це збільшення мінуса у липневій декларації, адже я подавала УР за травень у липні.

Тепер каже зняти це значення УРом з червневої деки.

Допоможіть розібратися, раніше не стикалася з УРами.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nataska писав:
Tasa писав:
Nataska писав:Доброго дня! Допоможіть розібратися з УРами?

19.07 подала УР до травневої деклараціїї (збільшила мінусовий податковий кредит) У звітній декларації за Червень, яку я подала 20.07 потрібно у р. 16.2 вказувати це значення чи воно повинно іти уже у Липневу Звітну?
Гадаю, що в червневій ви мали показувати збільшений мінус, тобто з врахуванням УР за травень...
Я так і зробила, однак подзвонила інспектор і каже, що я повина була показати це збільшення мінуса у липневій декларації, адже я подавала УР за травень у липні.

Тепер каже зняти це значення УРом з червневої деки.

Допоможіть розібратися, раніше не стикалася з УРами.
Якщо чесно - я теж саме з вашим випадком не стикалася... Просто логічно здавалось так... Але ж ви розумієте логіка і ДФС - різні речі часом..
Тоді вихід у вас дійсно такий, як каже інспектор - зробіть як вона хоче та й по всьому... у вас же нема заниження ПЗ ?

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Tasa писав:
Nataska писав:
Tasa писав: Гадаю, що в червневій ви мали показувати збільшений мінус, тобто з врахуванням УР за травень...
Я так і зробила, однак подзвонила інспектор і каже, що я повина була показати це збільшення мінуса у липневій декларації, адже я подавала УР за травень у липні.

Тепер каже зняти це значення УРом з червневої деки.

Допоможіть розібратися, раніше не стикалася з УРами.
Якщо чесно - я теж саме з вашим випадком не стикалася... Просто логічно здавалось так... Але ж ви розумієте логіка і ДФС - різні речі часом..
Тоді вихід у вас дійсно такий, як каже інспектор - зробіть як вона хоче та й по всьому... у вас же нема заниження ПЗ ?
Инспектор все сказала правильно (была такая ситуация). Смысл не в дате подачи, а в периоде. И вот поэтому такая катавасия получается. Тут логика даже просматривается))))

frolova
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 28 вересня 2015, 09:08
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення frolova »

Добрый день, подскажите, пожалуйста, правильный ли мой ход действий:
получила от продавца РК на зменшення кредита (корректируется ПН за июнь, зарегистрирован РК в июле)
1. делаю уточненную деку за июнь
2. включаю РК в июльскую деку
Правильно ли я поступаю?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

frolova писав:Добрый день, подскажите, пожалуйста, правильный ли мой ход действий:
получила от продавца РК на зменшення кредита (корректируется ПН за июнь, зарегистрирован РК в июле)
1. делаю уточненную деку за июнь
2. включаю РК в июльскую деку
Правильно ли я поступаю?
Для початку - чому ви отримали цей РК - яка подія передувала йому ?

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Да, я поняла. В каком месяце подается УР, в декларацию того периода и нужно включать.

Мне нужно отминусовать р 16.2 в УРе за Червень и соответственно уменьшится р16, 17,19,21. Все эти строки нужно заполнять?
И нужно ли заполнять р. 10, если там ничего изменять не нужно? Или нужно продублировать колонки 4 и 5, а 6 оставить пустой?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nataska писав:Да, я поняла. В каком месяце подается УР, в декларацию того периода и нужно включать.

Мне нужно отминусовать р 16.2 в УРе за Червень и соответственно уменьшится р16, 17,19,21. Все эти строки нужно заполнять?
И нужно ли заполнять р. 10, если там ничего изменять не нужно? Или нужно продублировать колонки 4 и 5, а 6 оставить пустой?
УР заповняється по принципу - шо було і шо стало; якщо нічого не змінилось - дублюєте ті самі цифри

frolova
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 28 вересня 2015, 09:08
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення frolova »

Tasa писав:
frolova писав:Добрый день, подскажите, пожалуйста, правильный ли мой ход действий:
получила от продавца РК на зменшення кредита (корректируется ПН за июнь, зарегистрирован РК в июле)
1. делаю уточненную деку за июнь
2. включаю РК в июльскую деку
Правильно ли я поступаю?
Для початку - чому ви отримали цей РК - яка подія передувала йому ?
нам повернули частину коштів, яку ми помилково проплатили

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”