Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ivanovamarina
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 27 грудня 2013, 13:32
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення ivanovamarina »

МД писав:
ivanovamarina писав:Підкажіть, будь ласка, ми надали послуги підприємцю-неплатнику ПДВ: як в ПН заповнити поле назва покупця - прізвище ( і відповідно його реквізити) чи просто "неплатник "?
Просто Неплатник, ІПН 100000000000.
Хоча в цьому полегшення зробили.... Дякую!

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Доброго дня!

Відправила запит в ЄРПН отримала Витяг з усіма накладними - все зареєстровано, однак при роздруковуванні табличка пуста.

Нам тепер не потрібно нічого роздруковувати, чи щось не так з iFin?

МД
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 12 січня 2015, 14:01
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення МД »

ivanovamarina писав:
МД писав:
ivanovamarina писав:Підкажіть, будь ласка, ми надали послуги підприємцю-неплатнику ПДВ: як в ПН заповнити поле назва покупця - прізвище ( і відповідно його реквізити) чи просто "неплатник "?
Просто Неплатник, ІПН 100000000000.
Хоча в цьому полегшення зробили.... Дякую!
Немає за що))) сама ще не реєструвала, але деякі пишуть, що запрошує юр. адрес, якщо зареєструється без нього, то і добре)

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

МД писав:
ivanovamarina писав:
МД писав: Просто Неплатник, ІПН 100000000000.
Хоча в цьому полегшення зробили.... Дякую!
Немає за що))) сама ще не реєструвала, але деякі пишуть, що запрошує юр. адрес, якщо зареєструється без нього, то і добре)
А реквізити : адреса, телефон - не писати?
А номер договору ? Треба?

МД
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 12 січня 2015, 14:01
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення МД »

fin_o писав:
МД писав:
ivanovamarina писав: Хоча в цьому полегшення зробили.... Дякую!
Немає за що))) сама ще не реєструвала, але деякі пишуть, що запрошує юр. адрес, якщо зареєструється без нього, то і добре)
А реквізити : адреса, телефон - не писати?
А номер договору ? Треба?
Адресу і телефон не потрібно (за це ніде не пишеться). А от за договір навіть не знаю. Я думаю, що ен потрібно вказувати, так як у не платника не будуть це перевіряти, то думаю, що у нас також.

Mari82
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 16 липня 2014, 15:45
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Mari82 »

Подскажите пожалуйста, выписываю НН на услуги по строительству, заказчик кинул предоплату "3000грн" от общей суммы 155250, вообщим сумма без НДС 129375 грн, он оплатил 3000 грн, а потом 16000грн, не могу выписать НН, окруление до 6 знаков в кол-ве (0,019324). Не знаю как быть получается не 3000.00грн, а 3000.05 грн.??? Кто-то сталкивался с таким? Как регистрировать?

МД
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 12 січня 2015, 14:01
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення МД »

Mari82 писав:Подскажите пожалуйста, выписываю НН на услуги по строительству, заказчик кинул предоплату "3000грн" от общей суммы 155250, вообщим сумма без НДС 129375 грн, он оплатил 3000 грн, а потом 16000грн, не могу выписать НН, окруление до 6 знаков в кол-ве (0,019324). Не знаю как быть получается не 3000.00грн, а 3000.05 грн.??? Кто-то сталкивался с таким? Как регистрировать?
По идеи вы вручную округливаете количество, ставите 3000, а потом просто вам нужно будет регулировать количество под оставльные суммы, чтобы вышла единица ( я ж так понимаю, что у вас 1 в количестве), как мне обьясняли, то никто не будет пересчитывать количество на цену, главное чтобы итог был правильный.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

#wall# Реєструю підсумкову податкову накл. видає міліон помилок#impossibl
1. Код ЄДРПОУ покупця
2. Умови поставки (в нас усна домовленість)
3. Місцезнаходження. #impossibl

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

NATA888 писав:#wall# Реєструю підсумкову податкову накл. видає міліон помилок#impossibl
1. Код ЄДРПОУ покупця
2. Умови поставки (в нас усна домовленість)
3. Місцезнаходження. #impossibl
регистрировала неплатнику, выдавал те же ошибки (договор я ставлю поставки для НН в 1С), отправляла с ошибками все принято. Вы ж все равно ее никому давать не будете, а в реест они попадают

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Любознательная писав:Реєстрація в Єдиному реєстрі січневих податкових накладних: позиція ДФСУ
http://www.interbuh.com.ua/ru/documents/onenews/55902

Новости публикуются на языке оригинала
У підкатегорії 101.20 системи «ЗІР» податківці оприлюднили свою позицію щодо реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних за січень 2015 року.
Тут вони наголосили: податкові накладні, складені в січні 2015 року та сума ПДВ в яких становить менше ніж 10 тис. грн (у тому числі, які не надаються покупцеві, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, котрі звільнені від оподаткування), можуть бути зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних за бажанням платника податку.
Із 1 лютого 2015 року всі податкові накладні й розрахунки коригування до податкових накладних (у тому числі ті, які не надаються покупцеві, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, котрі звільнені від оподаткування) незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній/розрахунку коригування підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”