НЕТ электронному администрированию НДС с 01.01.2015

Розділ V ПКУ
natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

Элька писав:
natalka) писав:
Альбина_ее писав:Здравствуйте! Если поставщик не регистрирует н.н., а у меня нет такой суммы что бы внести на счет и зарегистрировать покупателю, а сегодня последний день. Что мне делать, нет никаких лазеек, может письмо написать или жалобу подать?
Якщо сьогодні граничний термін - значить накладна складена в червні 2015 року. Червневі накладні можна реєструвати без штрафів до 30 днів (від дня виписки).
Только покупатель не сможет поставить себе сумму НДС по незарегистрированной НН в налоговый кредит июня.
В питанні цікавились лише штрафи за невчасну реєстрацію. За податковий кредит не питали. В будь якому випадку вони не мають грошей на реєстрацію - значить покупецбь без кредиту.

emall
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2015, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення emall »

natalka) писав:
Альбина_ее писав:Здравствуйте! Если поставщик не регистрирует н.н., а у меня нет такой суммы что бы внести на счет и зарегистрировать покупателю, а сегодня последний день. Что мне делать, нет никаких лазеек, может письмо написать или жалобу подать?
Якщо сьогодні граничний термін - значить накладна складена в червні 2015 року. Червневі накладні можна реєструвати без штрафів до 30 днів (від дня виписки).
т.е. если НН 22.06.15 от поставщика до сих пор не зарегистрирована,но ее зарегистрируют, к примеру , 10.07.15, я ее могу поставить в кредит июня?

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

пишите письмо на переброску. Я вышла на новую фирму в январе и обнаружила, что полгода платили не на тот счет НДФЛ. Правда, платили на НДФЛ, только другая кодировка. Сказали в ГНИ написать письмо на перброску и при ложить копии платежек. и все.
Пообщайтесь с ними.

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

emall писав:
natalka) писав:
Альбина_ее писав:Здравствуйте! Если поставщик не регистрирует н.н., а у меня нет такой суммы что бы внести на счет и зарегистрировать покупателю, а сегодня последний день. Что мне делать, нет никаких лазеек, может письмо написать или жалобу подать?
Якщо сьогодні граничний термін - значить накладна складена в червні 2015 року. Червневі накладні можна реєструвати без штрафів до 30 днів (від дня виписки).
т.е. если НН 22.06.15 от поставщика до сих пор не зарегистрирована,но ее зарегистрируют, к примеру , 10.07.15, я ее могу поставить в кредит июня?
ні!

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

Вика23 писав:пишите письмо на переброску. Я вышла на новую фирму в январе и обнаружила, что полгода платили не на тот счет НДФЛ. Правда, платили на НДФЛ, только другая кодировка. Сказали в ГНИ написать письмо на перброску и при ложить копии платежек. и все.
Пообщайтесь с ними.
вже може бути пізно. Сума переплати (навіть помилкової) на 01.07.2015 відображена в витязі (вона має знятись з особового рахунку).

Леля Александровна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 150
З нами з: 13 листопада 2013, 14:00
Дякував (ла): 52 рази

Повідомлення Леля Александровна »

natalka) писав:
Леля Александровна писав:А строку 10 и 11 разъяснить кто-то поможет?
А що там пояснювати? - в витязі все пише.

р.10 - це сума ПДВ зазначена в р.25 декларації за 12 попередніх місяців /12 - такий собі бонус для збільшення реєстраційної суми.
р.11 - це сума помилково або надмірно сплаченого ПДВ що облікувується на особовому рахунку (якщо Ви його не використали) на 01.07.2015.
И как я могу их использовать?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Скажіть, у кого переплата на особовому рах. (р. 11) відрізняється від того що на 641 рах. є по обліку, як ви то виправляєте?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

я вже чисто заплуталася.. що попадає в рядок 3 витягу ??

Зібрала всі ПН отрмані за період від 01.02.15 року по сьогоднішній день...і не виходить.

Сума відображена у витягу на 3600 більша. Що ще беруть в цей рядок..

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Леля Александровна писав:
natalka) писав:
Леля Александровна писав:А строку 10 и 11 разъяснить кто-то поможет?
А що там пояснювати? - в витязі все пише.

р.10 - це сума ПДВ зазначена в р.25 декларації за 12 попередніх місяців /12 - такий собі бонус для збільшення реєстраційної суми.
р.11 - це сума помилково або надмірно сплаченого ПДВ що облікувується на особовому рахунку (якщо Ви його не використали) на 01.07.2015.
И как я могу их использовать?

А це вже враховано в р.2. Ви на ці "бонуси" можете зареєструвати ПН

р.2 = р.3+р.5-р.6+р.10+р.11

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

Леля Александровна писав:
natalka) писав:
Леля Александровна писав:А строку 10 и 11 разъяснить кто-то поможет?
А що там пояснювати? - в витязі все пише.

р.10 - це сума ПДВ зазначена в р.25 декларації за 12 попередніх місяців /12 - такий собі бонус для збільшення реєстраційної суми.
р.11 - це сума помилково або надмірно сплаченого ПДВ що облікувується на особовому рахунку (якщо Ви його не використали) на 01.07.2015.
И как я могу их использовать?
р.10 Вам вже збільшив реєстраційну суму. Більше ніяк Ви його не використаєте.
а р.11 - ДФСУ обіцяє що можна використати для сплати ПДВ по декларації за червень 2015 року, а якщо не буде зобовязань - то має бути збільшення по декларації 20 рядка на цю суму.

Закрито

Повернутись до “ПДВ”