Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

marina_g писав:Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як правильно заповнити рядок 9.1 декларації? Тут дублюється сума з рядка 9 декларації чи сума накопичується, тобто треба взяти значення з лютневої декларації та приплюсувати до нього березневу суму?
1. Эта сумма не накапливается.
2. Акцентирование относительно периода, типа, после 01.02.2015 года сделано из-за того, чтобы в строку 9.1 не относили корректировки, которые сделали за периоды до 01.02.2015 года. Поэтому, если были корректировки "старых периодов", то сумма в рядке 9.1 и 9 будет "рвать".

Treenkov
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 02 квітня 2015, 13:57
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Treenkov »

:-({|= спасибо большое, ножками так ножками

Мария****
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 25 квітня 2013, 05:21
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Мария**** »

День добрый. Может кто сталкивался. У меня Демо версия МЕДОК. Хочу сделать запит на получение информации по сумме увеличения, на которую можно зарегестрировать НН. Запрос делаю в ОПЗ. При импорте пишет Відсутній файлJ1301301.tgr Может есть другие варианты?

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Мария**** писав:День добрый. Может кто сталкивался. У меня Демо версия МЕДОК. Хочу сделать запит на получение информации по сумме увеличения, на которую можно зарегестрировать НН. Запрос делаю в ОПЗ. При импорте пишет Відсутній файлJ1301301.tgr Может есть другие варианты?
подскажите в каком меню этот запыт формируется? у меня медок обновлен до последней версии и J1301301 нет#wall#

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

мюсля писав:
Мария**** писав:День добрый. Может кто сталкивался. У меня Демо версия МЕДОК. Хочу сделать запит на получение информации по сумме увеличения, на которую можно зарегестрировать НН. Запрос делаю в ОПЗ. При импорте пишет Відсутній файлJ1301301.tgr Может есть другие варианты?
подскажите в каком меню этот запыт формируется? у меня медок обновлен до последней версии и J1301301 нет#wall#
в медку запит про стан рахунку J1301201
чи щось інше?

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

svitlass писав:
мюсля писав:
Мария**** писав:День добрый. Может кто сталкивался. У меня Демо версия МЕДОК. Хочу сделать запит на получение информации по сумме увеличения, на которую можно зарегестрировать НН. Запрос делаю в ОПЗ. При импорте пишет Відсутній файлJ1301301.tgr Может есть другие варианты?
подскажите в каком меню этот запыт формируется? у меня медок обновлен до последней версии и J1301301 нет#wall#
в медку запит про стан рахунку J1301201
чи щось інше?
как выясняется уже другое
J1301201 Запит на отримання інформації щодо суми збільшення , на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (?Накл), за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ
http://sta-sumy.gov.ua/data/material/00 ... orms_1.htm

Аватар користувача
Financier
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1273
З нами з: 11 лютого 2014, 11:36
Дякував (ла): 617 разів
Подякували: 1104 рази

Повідомлення Financier »

мюсля, в медке лицензии еще нет этих запитов.

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Elenka* писав:
Люлик писав:
Elenka* писав: тоже волнует эта проблема... Перечитала инструкцию...ничего не написано((
ничего накапливать не нужно. Посмотрите на суммирующие рядки и все станет понятно
Я тоже поняла, что 9.1 - это в т.ч. строка 9, но смутили слова: припадає на період після 01 лютого 2015 року. ..Ну... припадає.. и что.. что-то я туплю #wall# #wall# #wall# так декларация за март... конечно же после 01 лютого...((
деклараці то звісно , що після 01.02, але в строку 9 попадає все зобов'язання ( в тому числі по можливих коригування зобовязань податкових накладних до 01.02 -), а для цілей адміністрування їм потребен оборот "чистих зобов'язань" з 01.02.

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Treenkov писав:Да в том-то и дело, что никто не шаманил... и это просто ерунда какая-то... В 2013 году совершенно случайно обнаружили недоимку по НДС ( какой-то контрагент поплыл и нас лишили кредита), которую сразу же погасили... А Положительное Сальдо на 01.01.2015 - 46771,00 !
Мысль сразу же одна - не видят ДЕКи... Но какие? Вот в чем вопрос... Наш инспектор Ременюк "св..чь" еще та... Чуть что - сразу орет, что ничего не знает и все вопросы не к нему... У них там сейчас массовая проверка инспекторов... не до нас им сейчас
Так вот вопрос, кто с таким сталкивался, куда бежать, что делать?
Ну в тамкому випадку можна спілкуватись з дпі чисто письмово. Якщо уявити, що вони не бачать декларації Ваші деякі, то це б певно було виялено шляхом "підняття вереску" вашими покупцями і точно б такої події не проспали - вас би покупці в спокої не залишили б допоки не закрили питання. В такому випадку краще переконатися у відсутності розбіжностей мід зобовязанням і кредитом покупців ( це може зробити Ваш інспектор, який злий, або ж мій інспектор, якщо його задобрити коньяком з цукерками ) . Інша ситуація, що можливо у вас деку якусь небачать і крику не було через зобовязання, що виникли по не платникам пдв. Взагалі-то, не обовязково звертатись до свого інспектора, підійдіть до іншого і виясніть . Так чи інакше , виявлений халявний мінус треба використати в будь-якому випадку ))))))

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Подскажите и все таки в мартовськой деки я могу учитывать свой минус какой я заявляла в дод 2 в стр. а). и она появилась в СЕА ? или только в апреле я могу им воспользоваться

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”