Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Luda_avon@ukr.net писав:
cometa писав:
Тюша писав: Не согласна. Лимит 500 000 считается по дате регистрации, во всяком случае нас убеждали на семинаре.
В итоге , как всегда, ничего не понятно. Я уже писала, мне 11 июля заблокировали 2 НН за июнь. На этот момент не был превышен порог в 500 тыс. по дате РЕГИСТРАЦИИ - июль, но превышен порог по дате ВЫПИСКИ- июнь. Поэтому. я все же склоняюсь к тому, что 500 тыс считаются по дате ВЫПИСКИ.
Девочки, а подскажите, лимит 500 тыс. дается на каждый месяц?. У меня в июле был превышен лимит и одну нн блоконули, а в августе зарегистрировано уже на больше чем 500 тыс. и все прошли.
Да, на каждый месяц. Просто до 500 тыс, якобы не мониторят. Это не значит, что ВСЕ ваши последующие НН будут блокировать. Дальше уже проверяют на соответствие критериям. Значит, у вас в августе НН прошли регистрацию, т.е соответствовали остальным критериям тоже.

Olenkka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 23 травня 2012, 05:53
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення Olenkka »

У поставщика заблокировали мою НН за июль. Я УЖЕ точно знаю, что свою НН за июль на клиента я не смогу зарегить, т.к. сумма НДС там для меня не подъемная. Что лучше в таком случае сделать? Если я не покажу эти нн в деке, какие будут для меня последствия?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Olenkka писав:У поставщика заблокировали мою НН за июль. Я УЖЕ точно знаю, что свою НН за июль на клиента я не смогу зарегить, т.к. сумма НДС там для меня не подъемная. Что лучше в таком случае сделать? Если я не покажу эти нн в деке, какие будут для меня последствия?
если у Вас такая большая сумма, то и штраф за не регистрацию будет не маленький и еще добавится штраф по уточненке 3%.

Olenkka
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 23 травня 2012, 05:53
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення Olenkka »

Ребекка писав:
Olenkka писав:У поставщика заблокировали мою НН за июль. Я УЖЕ точно знаю, что свою НН за июль на клиента я не смогу зарегить, т.к. сумма НДС там для меня не подъемная. Что лучше в таком случае сделать? Если я не покажу эти нн в деке, какие будут для меня последствия?
если у Вас такая большая сумма, то и штраф за не регистрацию будет не маленький и еще добавится штраф по уточненке 3%.
Штраф - это 10% от НДС? или другой? и когда он оплачивается? в момент подачи деки?

Buhsia
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 30 серпня 2016, 16:02
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Buhsia »

anna1 писав:
Buhsia писав:В червні заблокували ПН на неплатника.Не мали б,але так сталося,що попали в число "щасливчиків".Нічого не подавала,бо не доходили руки,на початку серпня подала повідомлення на одну з заблокованих ПН з додатком тільки лист пояснення.Тільки що передзвонили з податкової і повідомили,що не розблокують,бо недостатньо документів.Пропонують подати повний пакет до кожної накладної,на запитання,чому на неплатника заблокували,відповідь,ну так вийшло,все рівно мусите подати,бо через 365 днів не буде зареєстровано ПН і будуть штрафи.У кого які думки на рахунок цього?
Я би подавала скаргу після відмови.
А якщо і скаргу відхилять?В суд з неплатником?Це вже зовсім абсурд абсурдний...В мене ще 15 шт.з зупиненою реєстрацією на неплатника по яких я не робила повідомлення,мабуть буду прикріпляти більше документів,але ж не факт,що подіє. І ще з приводу критеріїїв,самі предстаники відділу ПДВ кажуть,що блокування це лотерея,бо тотожні накладні,одні реєструє,інші ні.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Olenkka писав:
Ребекка писав:
Olenkka писав:У поставщика заблокировали мою НН за июль. Я УЖЕ точно знаю, что свою НН за июль на клиента я не смогу зарегить, т.к. сумма НДС там для меня не подъемная. Что лучше в таком случае сделать? Если я не покажу эти нн в деке, какие будут для меня последствия?
если у Вас такая большая сумма, то и штраф за не регистрацию будет не маленький и еще добавится штраф по уточненке 3%.
Штраф - это 10% от НДС? или другой? и когда он оплачивается? в момент подачи деки?
Штраф будет, когда вы зарегите свою НН. От даты выписки до даты регистрации и считайте: от 10-до 40%:
Подпунктом 1201.1 НКУ регламентированы такие штрафы зa нарушение сроков регистрации:

- дo 15 календарных дней – штрaф 10% от суммы НДС, указаннoй в налоговой накладной,

- oт 16 до 30 календарных днeй – штраф 20%,

- oт 31 до 60 календарныx дней – штраф 30%,

- oт 61 до 365 календарных днeй – штраф 40%.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Olenkka писав:У поставщика заблокировали мою НН за июль. Я УЖЕ точно знаю, что свою НН за июль на клиента я не смогу зарегить, т.к. сумма НДС там для меня не подъемная. Что лучше в таком случае сделать? Если я не покажу эти нн в деке, какие будут для меня последствия?
Я б спробувала спочатку домовитись з вашим покупцем.
Якщо це ПН по реалізації, то перенести дату накладної на пізніше або на серпень.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Olenkka писав:
Ребекка писав:
Olenkka писав:У поставщика заблокировали мою НН за июль. Я УЖЕ точно знаю, что свою НН за июль на клиента я не смогу зарегить, т.к. сумма НДС там для меня не подъемная. Что лучше в таком случае сделать? Если я не покажу эти нн в деке, какие будут для меня последствия?
если у Вас такая большая сумма, то и штраф за не регистрацию будет не маленький и еще добавится штраф по уточненке 3%.
Штраф - это 10% от НДС? или другой? и когда он оплачивается? в момент подачи деки?
И еще 3% по уточненке.

Лиственница
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 29 вересня 2015, 10:18
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Лиственница »

Buhsia писав:
anna1 писав:
Buhsia писав:В червні заблокували ПН на неплатника.Не мали б,але так сталося,що попали в число "щасливчиків".Нічого не подавала,бо не доходили руки,на початку серпня подала повідомлення на одну з заблокованих ПН з додатком тільки лист пояснення.Тільки що передзвонили з податкової і повідомили,що не розблокують,бо недостатньо документів.Пропонують подати повний пакет до кожної накладної,на запитання,чому на неплатника заблокували,відповідь,ну так вийшло,все рівно мусите подати,бо через 365 днів не буде зареєстровано ПН і будуть штрафи.У кого які думки на рахунок цього?
Я би подавала скаргу після відмови.
А якщо і скаргу відхилять?В суд з неплатником?Це вже зовсім абсурд абсурдний...В мене ще 15 шт.з зупиненою реєстрацією на неплатника по яких я не робила повідомлення,мабуть буду прикріпляти більше документів,але ж не факт,що подіє. І ще з приводу критеріїїв,самі предстаники відділу ПДВ кажуть,що блокування це лотерея,бо тотожні накладні,одні реєструє,інші ні.
Это не абсурд абсурдный, я бы сразу в суд, мне кажется, что с таким "морозом" ДФС в суде проще доказать, что ты не верблюд без кучи копий документов, только со ссылкой на пункт ПКУ про неплатників.

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Buhsia писав:
anna1 писав:
Buhsia писав:В червні заблокували ПН на неплатника.Не мали б,але так сталося,що попали в число "щасливчиків".Нічого не подавала,бо не доходили руки,на початку серпня подала повідомлення на одну з заблокованих ПН з додатком тільки лист пояснення.Тільки що передзвонили з податкової і повідомили,що не розблокують,бо недостатньо документів.Пропонують подати повний пакет до кожної накладної,на запитання,чому на неплатника заблокували,відповідь,ну так вийшло,все рівно мусите подати,бо через 365 днів не буде зареєстровано ПН і будуть штрафи.У кого які думки на рахунок цього?
Я би подавала скаргу після відмови.
А якщо і скаргу відхилять?В суд з неплатником?Це вже зовсім абсурд абсурдний...В мене ще 15 шт.з зупиненою реєстрацією на неплатника по яких я не робила повідомлення,мабуть буду прикріпляти більше документів,але ж не факт,що подіє. І ще з приводу критеріїїв,самі предстаники відділу ПДВ кажуть,що блокування це лотерея,бо тотожні накладні,одні реєструє,інші ні.
У вас блокування незаконне, бо на неплатника не мають блокувати - це їх помилка. Я не дуже довіряю податковій "по телефону", були випадки різні, вони ж за свої слова не відповідають. Скарга, все ж таки, на папері. Але це тільки моя думка... А представники відділу ПДВ некомпетентні, накладні не можуть бути тотожними - кожного разу при реєстрації програма перераховує залишки товару, попередня накладна впливає на наступну.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”