Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Лия писав:
Симпа писав:
natasha_0777 писав: У нас в июне пришло одна ПН с предупреждением. Мы - производители:продукция из бумаги- составлящие бумага разных видов, картон, пленки , краски и т.д. Даже на виды бумаги, картон - разные коды. Я ГНИ -звонила, задала ей вопрос. Инспектор ответила типа - не Вы первая задаете такой вопрос, никто ответа не знает Давайте ждать 01.07.17- тогда может что-то прояснится.Дождались.....#wall# #wall# #wall#
У нас с Вами видать одинаковое производство. Вчера отослала нн на рег., сижу жду
В понедельник у меня провелась на 314т. ПН. Тьфу,тьфу.тьфу. А мелкие на ту же тему вчера по капле приходили.Кажется все 17 зарег-ли .

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Симпа писав:
Лия писав:
Симпа писав: У нас с Вами видать одинаковое производство. Вчера отослала нн на рег., сижу жду
В понедельник у меня провелась на 314т. ПН. Тьфу,тьфу.тьфу. А мелкие на ту же тему вчера по капле приходили.Кажется все 17 зарег-ли .
Теперь я так понимаю у нас лотерея... а вдруг зарегиться .....#hunter#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Підкажіть, ніколи не працювала з листами в ел. кабінеті. Чи повинна надійти якась інформація про те, що лист отримано? Бо зараз в переліку вихідних лише мій лист, а у вхідних також нічого?...

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Бухгалтер1995 писав:Підкажіть, ніколи не працювала з листами в ел. кабінеті. Чи повинна надійти якась інформація про те, що лист отримано? Бо зараз в переліку вихідних лише мій лист, а у вхідних також нічого?...
Перейдіть у вкладку "Перегляд звітност" там, буде написано прийнято, чи не прийнято Ваше Повідомлення.

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Марина *** писав:
Бухгалтер1995 писав:Підкажіть, ніколи не працювала з листами в ел. кабінеті. Чи повинна надійти якась інформація про те, що лист отримано? Бо зараз в переліку вихідних лише мій лист, а у вхідних також нічого?...
Перейдіть у вкладку "Перегляд звітност" там, буде написано прийнято, чи не прийнято Ваше Повідомлення.
А листи відображаються у вкладці "Вхідні\вихідні документи".

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Відправила, "Повідомлення" через режим введення звітності, а додатки у форматі "пдф" - через вкладку листи з ДФС., - і квитанція № 2 -" вважається неподаним, містить помилки" -
відсутність підтверджуючих документів. у Повідомленні.


А те, що Додатки до Повідомлення, завантажуються тільки в хml - то нічого..., треба ж в ПДФ!!! #wall# #wall#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Нічого не зрозуміла з Ваших коментів. Я зайшла в "Листування з ДФС", 30/06 відправляла таблицю, вибрала тему ПДВ, додала файл в пдф, відправила. Щось не так зробила?

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Бухгалтер1995 писав:Нічого не зрозуміла з Ваших коментів. Я зайшла в "Листування з ДФС", 30/06 відправляла таблицю, вибрала тему ПДВ, додала файл в пдф, відправила. Щось не так зробила?
Ви відправляли таблицю для підтвердження реєстрації ПН?

https://news.dtkt.ua/ua/taxation/pdv/44 ... gn=oldmain

Lir
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 04 липня 2017, 16:06
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lir »

Марина *** писав:Відправила, "Повідомлення" через режим введення звітності, а додатки у форматі "пдф" - через вкладку листи з ДФС., - і квитанція № 2 -" вважається неподаним, містить помилки" -
відсутність підтверджуючих документів. у Повідомленні.


А те, що Додатки до Повідомлення, завантажуються тільки в хml - то нічого..., треба ж в ПДФ!!! #wall# #wall#

У меня то же самое, замкнутый круг.

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

Lir писав:
Марина *** писав:Відправила, "Повідомлення" через режим введення звітності, а додатки у форматі "пдф" - через вкладку листи з ДФС., - і квитанція № 2 -" вважається неподаним, містить помилки" -
відсутність підтверджуючих документів. у Повідомленні.


А те, що Додатки до Повідомлення, завантажуються тільки в хml - то нічого..., треба ж в ПДФ!!! #wall# #wall#

У меня то же самое, замкнутый круг.
Я, подумала может чет неправильно сделала...,

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”