Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Леонид ПП
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 25 липня 2012, 08:31
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Леонид ПП »

да, пункт "А" в размере 10000,00 збільшити розмір суми податку на яку матимемо право зареєструвати НН/РК

Маша и Медведь
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 27 січня 2015, 11:33
Подякували: 6 разів

Повідомлення Маша и Медведь »

Маша и Медведь писав:
мюсля писав:
Маша и Медведь писав: На семинаре рассказывали, что а) в додатке 2 нужно ставить один раз. А подскажите, в каком законе написано, что призаполнении декларации с отрицательным значением нужно разрешение Налоговой в виде витяга из медка????? Есть закон???
Сума від’ємного значення, яку платник виявив бажання спрямувати для збільшення реєстраційної суми (підпункт "а" пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу), вказується прописом у текстовому полі перед таблицею 1 додатка 2 (Д2) "Відповідно до пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу просимо згідно з підпунктом "а" на суму залишку від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів у розмірі (вказується словами) збільшити розмір суми податку, на яку ми маємо право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену згідно з пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу" (далі – поле "а" додатка 2 (Д2) до декларації), та додатково вказується цифрами в окремому полі електронної форми податкової декларації (дублює суму, вказану словами). Ця сума не може бути більшою за значення графи 14 (рядок "Усього") додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду. Сума податку, яку вказано в полі "а" додатка 2 (Д2) до декларації, в графі 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду не вказується, а переноситься до графи 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації того звітного періоду, в якому відбулося збільшення реєстраційної суми. Якщо в рахунок збільшення реєстраційної суми зарахована тільки частина суми, вказаної в полі "а" додатка 2 (Д2) до декларації, то до графи 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації переноситься тільки та сума податку, на яку фактично збільшено реєстраційну суму. Таким чином, перший раз графа 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації може бути заповнена тільки у таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за березень 2015 року (якщо збільшення реєстраційної суми відбудеться у березні 2015 року) та наступних звітних періодах.

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ від 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17

Есть письмо, письмо не закон, НО ФСУ вывернет на изнанку к гадалке не ходи, если мне регистр.лимит увеличили не 31.03, а 01.04
Пускай в суде мне докажут, что лист главнее ПКУ...я буду ставить в графу 7 все в марте, что ставила в феврале в а) додатка 2 и мне пофигу на их вытяг. Страна абсурда..есть закон.
#rtfm#
А самое прикольное, что потом ДФС на семинаре рассказывают:- сами виноваты, сами не поставили...кто вам доктор???

OlyA15
Гений
Гений
Повідомлень: 393
З нами з: 14 квітня 2015, 13:17
Дякував (ла): 362 рази
Подякували: 188 разів

Повідомлення OlyA15 »

Но по идее же должны быть как-то согласованы вытяги 301201 и 301301...??? Если я в февр.деке поставила ЕДИНОРАЗОВО весь свой старый НК в строку а) и по вытягу с эл.счета эта вся сумма(3млн) зачлась (только не понятно за март или апрель т.к. вытяг сделала в апреле), то теоретически и вытяг 301301 толжен быть на 3млн?. Информация то строк одинаковая...
Зная, что "кина не будет" я обзавелась мартовским НК, и в итоге даже получился небольшой текущий минус и вроде как мои старые миллионы лепить особо некуда.. или я таки их должна ставить в строки 20.2=27=гр7таб1дод2? Но я вроде как ни гривны из этой суммы не потратила...
С другой стороны режим у нас тестовый и ограничения не действуют значит мы можем пользоваться всей суммой и не ждать граничения??? "34. Встановити, що 1 липня 2015 року зареєстрованим платникам податку автоматично збільшується розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 200 1.3 статті 200 1 цього Кодексу, на суму середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних (податкових) місяців / 4 квартали."

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

marinna_90 писав:Подскажите - если сумма возмещения НДС уже давно перенесена на нашу карточку и уже с нее снимает НО, как это показать в отчете и показывать ли вообще? Чтобы эта сумма не потерялась. т.к. в ранее сданных отчетах она нигде не фигурировала.
Вы имеете в виду сумма возмещения за какой месяц перенесена в Вашу карточку?

Svetmay
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 березня 2015, 11:57
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Svetmay »

Интересно... Сейчас в Медке на запрос 1301301 приходит Повідомлення, как обычно, и информация о том, что пришла квитанция №1 (и там можно вычислить, что сумма из пункта а) разрешена 31.03.2015г.) А самой квитанции №1 нет...

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Я правильно понимаю, что я опять заполняю в мартовской деке дод. 2 с гр.11=гр.14, но в шапке а) не заполняю и опять заполняется разд.4 ряд29=ряд.31?

повторюсь с вопросом

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

finfin писав:Здравствуйте.
Подскажите пожалуйста, строка 9.1 в декларации за март заполняется, или эта строка заполнялась только в февральской деке?
Всегда заполняется, так как возврат товара может происходить еще ого-го сколько лет...

Маша и Медведь
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 27 січня 2015, 11:33
Подякували: 6 разів

Повідомлення Маша и Медведь »

Любознательная писав:
marinna_90 писав:Подскажите - если сумма возмещения НДС уже давно перенесена на нашу карточку и уже с нее снимает НО, как это показать в отчете и показывать ли вообще? Чтобы эта сумма не потерялась. т.к. в ранее сданных отчетах она нигде не фигурировала.
Вы имеете в виду сумма возмещения за какой месяц перенесена в Вашу карточку?
У меня тоже есть такая сума на карточке (это остаток суми не возмещенного НДС , висит как переплата на карточке, но в отчетах ее нигде не видно) Что с ней делать сейчас? Куда показать?

Inna49
Гений
Гений
Повідомлень: 404
З нами з: 31 січня 2012, 01:10
Дякував (ла): 393 рази
Подякували: 139 разів

Повідомлення Inna49 »

Svetmay писав:Интересно... Сейчас в Медке на запрос 1301301 приходит Повідомлення, как обычно, и информация о том, что пришла квитанция №1 (и там можно вычислить, что сумма из пункта а) разрешена 31.03.2015г.) А самой квитанции №1 нет...
я с 25 марта пыталась получить вытяг по этому запросу.Сегодня случилось чудо ,пришел вытяг (квитанция №1) в котором стоит частично заявленная мною сумма в Дод2 в поле а) и в самом вытяге написано "дата збільшення 31.03.15". использую программу АЗ+Теперь вопрос куда лепить оставшуюся сумму из графы 11 Дод2.Подтвержденную сумму по вытягу в гр.7,а остаток?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

ЗаИр писав:
павелл писав:
ЗаИр писав: у меня на оба запроса приходит только квитанция 1 и она и есть витяг в котором приведенна нужная информация)
в 1301301 я увидела что мне увеличили лимит в марте!
Ви ВПЕВНЕНІ. Перша строка що пише? БЕРЕЗЕНЬ?????
Да уверенна, я сегодня утром отправила 2 запроса, Первый ЗАПИТ щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість j1301201! В нем я увидела свои данные по счету (ранее я всегда отправляла этот запрос, и ещё раньше высчитала что заявленный лимит в февральской деке у нас учли) Приходят Повидомлення и Кв.1!!!
Но перед подачей деки я сделала ещё Второй ЗАПИТ на отримання інформації щодо суми збільшення , на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному....j1301301.В нем я увидела ту самую сумму увеличения, дату увеличение 31.03.2015 Пришли тоже Повидомлення и Кв. 1!!! и никаких квитанций 2 я не жду, вот и вопрос откуда они???#wall#
Может за выходные что-то доработали в программе налоговиков....

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”