Всё! Кина не будет! Электричество кончилось? (часть 2)

Подання звітності в електронному вигляді
Viktori
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 857
З нами з: 05 травня 2011, 08:49
Дякував (ла): 225 разів
Подякували: 394 рази

Повідомлення Viktori »

Tasa писав:
Viktori писав:Я не розумію, у витягу є ПН, в кабінеті нема. І навпаки. Це тільки у мене розбіжності, чи комусь ще пощастило?
Кожен день таке буває останным часом....
Пізніше перевірите.
Наврядчі в кабінеті зникнуть. Зробила запит прийшли ПН, а кабінеті світиться більше. Або проблеми з запитами.#impossibl

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ЛюдмилаВас писав:Мне поставщик отправил на регистрацию НН 13 числа вечером, до сих пор висят в статусе видправлено, без них не могу зарегистровать свою НН, сумма немаленькая, таких денег для пополнения счета просто нет. Так еще не попадала(
Як це вам відправив ? Ви маєте на увазі - він вам так сказав, що відправив на реєстрацію ?
Я веду до того, що постачальники бувають різні, сама не раз так "попадала"... Тормошіть постачальника

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

ЛюдмилаВас писав:Мне поставщик отправил на регистрацию НН 13 числа вечером, до сих пор висят в статусе видправлено, без них не могу зарегистровать свою НН, сумма немаленькая, таких денег для пополнения счета просто нет. Так еще не попадала(
Оох, у меня такая же ситуация!!! 13го вечером отправил, вчера утром снова отправил ....так ничего и не зарегистрировалось ((((((( Спрашивается, за что нам вся эта нервотрепка???? Сидишь в электронном кабинете и жмешь на мышку, как припадочная, в ожидании прихода.....#hunter#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Viktori писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
Viktori писав:Я не розумію, у витягу є ПН, в кабінеті нема. І навпаки. Це тільки у мене розбіжності, чи комусь ще пощастило?
Кожен день таке буває останным часом....
Пізніше перевірите.
Наврядчі в кабінеті зникнуть. Зробила запит прийшли ПН, а кабінеті світиться більше. Або проблеми з запитами.#impossibl
Навпаки - вони в кабінеті з"являться... В мене навіть вчора так було: в кабінеті були - з витягами не приходили, і навпаки - в кабінеті не світились, а з витягами прийшли... Бардак, короче, повний #g_hospita

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Tasa писав:
ЛюдмилаВас писав:Мне поставщик отправил на регистрацию НН 13 числа вечером, до сих пор висят в статусе видправлено, без них не могу зарегистровать свою НН, сумма немаленькая, таких денег для пополнения счета просто нет. Так еще не попадала(
Як це вам відправив ? Ви маєте на увазі - він вам так сказав, що відправив на реєстрацію ?
Я веду до того, що постачальники бувають різні, сама не раз так "попадала"... Тормошіть постачальника
Так, сказав. Тормошу вже 4 дні((( прислав навіть прінтскрін - відправлено висить

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

АЛЮШКА писав:
ЛюдмилаВас писав:Мне поставщик отправил на регистрацию НН 13 числа вечером, до сих пор висят в статусе видправлено, без них не могу зарегистровать свою НН, сумма немаленькая, таких денег для пополнения счета просто нет. Так еще не попадала(
Оох, у меня такая же ситуация!!! 13го вечером отправил, вчера утром снова отправил ....так ничего и не зарегистрировалось ((((((( Спрашивается, за что нам вся эта нервотрепка???? Сидишь в электронном кабинете и жмешь на мышку, как припадочная, в ожидании прихода.....#hunter#
+1, и меня в свою компанию берите, этот месяц ужасный, боюсь представить что будет 1 числа. Я шефу сказала есть 2 варианта, ждем и нервничаем чтоб вовремя , или кидаем деньги. Так вот, кинули деньги, их нету в кабине до сих пор, сижу и думаю, отправить нн на регистрацию пока деньги дойдут, или могу пролететь?

Учетное дело
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 04 лютого 2014, 15:00
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Учетное дело »

Как неожиданно наступило 15е число для серверов налоговой. Как снег зимой для коммунальщиков.

Вытяг приходит, но без документа. Галка где надо - стоит.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

IRINAST писав:
АЛЮШКА писав:
ЛюдмилаВас писав:Мне поставщик отправил на регистрацию НН 13 числа вечером, до сих пор висят в статусе видправлено, без них не могу зарегистровать свою НН, сумма немаленькая, таких денег для пополнения счета просто нет. Так еще не попадала(
Оох, у меня такая же ситуация!!! 13го вечером отправил, вчера утром снова отправил ....так ничего и не зарегистрировалось ((((((( Спрашивается, за что нам вся эта нервотрепка???? Сидишь в электронном кабинете и жмешь на мышку, как припадочная, в ожидании прихода.....#hunter#
+1, и меня в свою компанию берите, этот месяц ужасный, боюсь представить что будет 1 числа. Я шефу сказала есть 2 варианта, ждем и нервничаем чтоб вовремя , или кидаем деньги. Так вот, кинули деньги, их нету в кабине до сих пор, сижу и думаю, отправить нн на регистрацию пока деньги дойдут, или могу пролететь? [/quote
Наверное дождитесь денег, еще время есть. Я тоже отправляю, когда суммы приемлемые, но здесь другой вариант.

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

IRINAST писав:
АЛЮШКА писав:
ЛюдмилаВас писав:Мне поставщик отправил на регистрацию НН 13 числа вечером, до сих пор висят в статусе видправлено, без них не могу зарегистровать свою НН, сумма немаленькая, таких денег для пополнения счета просто нет. Так еще не попадала(
Оох, у меня такая же ситуация!!! 13го вечером отправил, вчера утром снова отправил ....так ничего и не зарегистрировалось ((((((( Спрашивается, за что нам вся эта нервотрепка???? Сидишь в электронном кабинете и жмешь на мышку, как припадочная, в ожидании прихода.....#hunter#
+1, и меня в свою компанию берите, этот месяц ужасный, боюсь представить что будет 1 числа. Я шефу сказала есть 2 варианта, ждем и нервничаем чтоб вовремя , или кидаем деньги. Так вот, кинули деньги, их нету в кабине до сих пор, сижу и думаю, отправить нн на регистрацию пока деньги дойдут, или могу пролететь?
Как показала практика, к сожалению, можно пролететь, не дожидаясь лимита#wall# Но деньги на спец. счет относительно быстро попадают, лучше подождите...

Sashka
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 14 червня 2017, 10:48
Подякували: 4 рази

Повідомлення Sashka »

ЛюдмилаВас писав:А вытяги пришли сегодня у кого-нибудь? Не вижу лимита, не могу НН на регистрацию отправить(
ніякої закономірності: вчора зранку прийшов за кілька хвилин, а другий після обіду за кілька годин

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”