Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

marina11 писав:
Маруся10 писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
А чим він мотивує таке "прохання". Ваші перевезення підтверджуються первинними документами, у яких чітко вказаний замовник і платник на якого Ви і виписали ПН. Вони у Вас є?

Ви маєте бажання піти контрагенту назустріч?
Вони хотять замінити первинні документи від 12.12.17 і розділити на 2 організації?
Переоблюєте документи. Ну і відповідно замінюєте їх у 1С.
Робите РК -, і направляєте у організацію А для реєстрації (з датою 12.12.17 вони його реєструють з наступним штрафом)
Робите ПН на організацію Б ( з датою 12.12.17 і реєструєте самі з наступним штрафом)

По декларації маєте уточнити Додаток 5.
Бажання вообще нема, все сдано все гладенько по году, есть первинные доки на организацию А, но две СМР на организацию А и Б
Блин я даже не знаю что делать и с чего начать
как мне теперь выписывать и счета и акты и НН
помимо Додатка 5 что мне еще надо будет переделывать
и еще мне ж теперь надо будет выписывать 2 НН на две организации А и Б
РК до першої ПН на різницю, щоб по ній залишилися бажані 1600 грн в т.ч. ПДВ 100 грн
і нова ПН на організацію Б 24900 грн в т.ч. ПДВ 400 грн
Так що нову ПН матимете 1.
Вам фактично потрібно повністю переробити весь бух облік по цій операції, розділивши на 2 підприємства. ПН лише верхівка цього процесу.
І "приємний" бонус у формі штрафу прострочення понад 30 днів , здається 20% від суми ПДВ Вам і підприємству А. Вони згодні? РК зареєструють?
Якщо Все переробите правильно, то по декларації загальна сума ПЗ у Вас буде правильна, лище зміниться сума в розрізі ІПН покупців, тож відкоригується Додаток 5, і все.[/quote]
вони згодни и штраф оплатить, очень просят переделывать
просрочка 30 % от суммы ПДВ - это где-то 150 грн
додаток 5 каким числом делать? по нему нема штрафа?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Штрафи по декларації є при збільшенні суми до сплати, а у Вас ви помилково відвантаження Васі показали як відвантаження Петі і виправляєте свою помилку. Загальна сума не змінюється, тож штрафу не буде. Уточнюючий додаток 5 подасте після реєстрації РК і нової ПН. Як формувати не підкажу, не робила.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

подскажите пжл, если я напишу в РК - виправлення вартості - это верно, меня смущает виправлення
спасибо

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Маруся10 писав:подскажите пжл, если я напишу в РК - виправлення вартості - это верно, меня смущает виправлення
спасибо
Может "коригування вартости"

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Popen писав:
Маруся10 писав:подскажите пжл, если я напишу в РК - виправлення вартості - это верно, меня смущает виправлення
спасибо
Может "коригування вартости"
Останнім часом помічено - що система пропускає краще такі РК з "виправлення помилки"...
Або "зміна ціни/вартості...
Хоча 100% дати неможна #g_hospita

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Маруся10 писав:
marina11 писав:
Маруся10 писав: у меня перевозки, услуги на сумму 23500 с 0% и экспедиция 3000 грн в т.ч. ПДВ 500 грн
так как мне поступить, что мне сказать контрагенту
А чим він мотивує таке "прохання". Ваші перевезення підтверджуються первинними документами, у яких чітко вказаний замовник і платник на якого Ви і виписали ПН. Вони у Вас є?

Ви маєте бажання піти контрагенту назустріч?
Вони хотять замінити первинні документи від 12.12.17 і розділити на 2 організації?
Переоблюєте документи. Ну і відповідно замінюєте їх у 1С.
Робите РК -, і направляєте у організацію А для реєстрації (з датою 12.12.17 вони його реєструють з наступним штрафом)
Робите ПН на організацію Б ( з датою 12.12.17 і реєструєте самі з наступним штрафом)
По декларації маєте уточнити Додаток 5.
Бажання вообще нема, все сдано все гладенько по году, есть первинные доки на организацию А, но две СМР на организацию А и Б
Блин я даже не знаю что делать и с чего начать
как мне теперь выписывать и счета и акты и НН
помимо Додатка 5 что мне еще надо будет переделывать
и еще мне ж теперь надо будет выписывать 2 НН на две организации А и Б
девочки сори, зарегила НН уже в ДФС, и коригування отправила контрагенту на регистрацию, тоже 12,12,2017, теперь мне звонят что все надо сделать январем, на день определения помылки, что мне теперь делать

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

девочки сори, зарегила НН уже в ДФС, и коригування отправила контрагенту на регистрацию, тоже 12,12,2017, теперь мне звонят что все надо сделать январем, на день определения помылки, что мне теперь делать
Ох і контрагент Вам трапився...
Ви краще спокійно все в деталях узгодьте з підприємствами і А, і Б, а потім продовжуйте коригувати. Якщо Ви робите коригування лютим (сьогодні вже 02.02, якщо вже датою виявлення помилки), то за грудень маєте показати у декларації першу ПН повністю і додати нову на підприємство Б, так як не маєте жодних підстав виписувати ПН на них сьгоднішнім днем, і ПН від сьогодні вони до кредиту брати не мають права. Тож Ваші ПЗ за грудень збільшаться, відповідно, зі штрафом.
Якщо не збільшите - наша чудова СЕА запхає цю суму у перевищення, і все рівно "вкраде", так як зараз формула налаштована так, що ВСІ ПН та РК, зареєстровані у СЕА мають бути відображені у декларації, байдуже, правильні вони чи помилкові.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

marina11 писав:девочки сори, зарегила НН уже в ДФС, и коригування отправила контрагенту на регистрацию, тоже 12,12,2017, теперь мне звонят что все надо сделать январем, на день определения помылки, что мне теперь делать
Ох і контрагент Вам трапився...
Ви краще спокійно все в деталях узгодьте з підприємствами і А, і Б, а потім продовжуйте коригувати. Якщо Ви робите коригування лютим (сьогодні вже 02.02, якщо вже датою виявлення помилки), то за грудень маєте показати у декларації першу ПН повністю і додати нову на підприємство Б, так як не маєте жодних підстав виписувати ПН на них сьгоднішнім днем, і ПН від сьогодні вони до кредиту брати не мають права. Тож Ваші ПЗ за грудень збільшаться, відповідно, зі штрафом.
Якщо не збільшите - наша чудова СЕА запхає цю суму у перевищення, і все рівно "вкраде", так як зараз формула налаштована так, що ВСІ ПН та РК, зареєстровані у СЕА мають бути відображені у декларації, байдуже, правильні вони чи помилкові.
я все таки решила отстоять себя, переделивать ничего не буду, буду просить по хорошему зарегить мне РК груднем, так как типа у меня нема денег для реестрации НН, а дальше их пошлю тихо тихо

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Маруся10 писав:
marina11 писав:девочки сори, зарегила НН уже в ДФС, и коригування отправила контрагенту на регистрацию, тоже 12,12,2017, теперь мне звонят что все надо сделать январем, на день определения помылки, что мне теперь делать
Ох і контрагент Вам трапився...
Ви краще спокійно все в деталях узгодьте з підприємствами і А, і Б, а потім продовжуйте коригувати. Якщо Ви робите коригування лютим (сьогодні вже 02.02, якщо вже датою виявлення помилки), то за грудень маєте показати у декларації першу ПН повністю і додати нову на підприємство Б, так як не маєте жодних підстав виписувати ПН на них сьгоднішнім днем, і ПН від сьогодні вони до кредиту брати не мають права. Тож Ваші ПЗ за грудень збільшаться, відповідно, зі штрафом.
Якщо не збільшите - наша чудова СЕА запхає цю суму у перевищення, і все рівно "вкраде", так як зараз формула налаштована так, що ВСІ ПН та РК, зареєстровані у СЕА мають бути відображені у декларації, байдуже, правильні вони чи помилкові.
я все таки решила отстоять себя, переделивать ничего не буду, буду просить по хорошему зарегить мне РК груднем, так как типа у меня нема денег для реестрации НН, а дальше их пошлю тихо тихо
Удачі! А ПН вони й самі можуть побачити. На жаль.#cray#

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

а теперь еще вопрос, выписан акт на организацию А на сумму 26500 а надо на 1600, и теперь надо говорят контрагенты выписать акт на минус, простите я такого еще не знаю и не слышала - это как, такой точно акт но в нем я ставлю стоимоть с минусом?
а нельзя выписать просто акт на 1600 как НН и акт на 24900 как НН

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”