Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
dsrdsr4
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 18 травня 2015, 20:23
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 33 рази

Повідомлення dsrdsr4 »

Tasa писав:
Rifma писав:
Я вчера так и сделала, подала через единое окно код форми S0110011, сегодня позвонили из налоговой, сказали что такой отчет не видят. Просили подать J0901801 в медке #wall# . В том году подавала S0110011 все нормально было.
Rifma писав:Такой вообще есть в Медке, наз.Форма №2-К Консолідований звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)
Є. Шукайте там де бланки "державна фіскальна служба" - там він є...
Може минулого року дійсно по-іншому подавали. У вас консолідований же.
В том то и дело, что мы "маленькие" до 20 млн., подавали всегда S0110011, а теперь просят подать Звіт про сукупний дохід, при чем он вообще #g_crazy#

Rifma
Гуру
Гуру
Повідомлень: 88
З нами з: 10 листопада 2011, 07:34
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Rifma »

Rifma писав:Дорогие коллеги! Простите, если повторюсь, но четких ответов в этой ветке не нашла и, кроме того, думаю, что суммирование общих знаний поможет не только мне. Поэтому, пожалуйста-пожалуйста, помогите:
1. Мы - малыши. В прошлом году не поставила отметку о неприменении разниц. Сдавать ли УР за 2015?
2. В декларацию за 2016 переношу убыток из декларации 2015, соответственно сдаю РІ. Правильно ли я понимаю, что в данном случае заполнение этого додатка не означает применение разниц, и даже если я сдаю РІ, все равно эту проклятую отметку ставлю? Я просто не понимаю: если ставлю отметку о неприменении разниц, как же можно сдавать РІ?
3. Или просто сдать УР за 2015 с отметкой о неприменении и спокойно сдать декларацию за 2016 без отметки, т.к.одного раза достаточно??
Как быть? Ну, совсем каша.....
Очень прошу откликнуться! Спасибо большое!
Неужели, никто?#help#

summer2015
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 23 січня 2017, 15:14
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення summer2015 »

Rifma писав:
Rifma писав:Дорогие коллеги! Простите, если повторюсь, но четких ответов в этой ветке не нашла и, кроме того, думаю, что суммирование общих знаний поможет не только мне. Поэтому, пожалуйста-пожалуйста, помогите:
1. Мы - малыши. В прошлом году не поставила отметку о неприменении разниц. Сдавать ли УР за 2015?
2. В декларацию за 2016 переношу убыток из декларации 2015, соответственно сдаю РІ. Правильно ли я понимаю, что в данном случае заполнение этого додатка не означает применение разниц, и даже если я сдаю РІ, все равно эту проклятую отметку ставлю? Я просто не понимаю: если ставлю отметку о неприменении разниц, как же можно сдавать РІ?
3. Или просто сдать УР за 2015 с отметкой о неприменении и спокойно сдать декларацию за 2016 без отметки, т.к.одного раза достаточно??
Как быть? Ну, совсем каша.....
Очень прошу откликнуться! Спасибо большое!
Неужели, никто?#help#
1. Да, сдавайте.
2. Чёткого ответа на этот вопрос нет. Есть в ЗІР ответ на такой вопрос:
102.13 Чи має право платник, у якого дохід не перевищує двадцять мільйонів гривень, та який у податковій декларації з податку на прибуток підприємства за звітний податковий рік проставив позначку про прийняття рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці, у наступному звітному році здійснювати коригування фінансового результату?
Коротк
Платник податку на прибуток, який використовував право на незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), не може у наступному звітному році визначати у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств об’єкт оподаткування шляхом коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розд. ІІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), якщо дохід платника податку на прибуток за такий рік не перевищує двадцять мільйонів гривень.
Якщо дохід платника податку на прибуток за такий рік перевищує двадцять мільйонів гривень, такий платник зобов’язаний застосовувати всі різниці передбачені розд. ІІІ ПКУ при визначенні об’єкта оподаткування.

С этого ответа я сделала выводы, что малыши не применяют разницы, кроме убытков прошлого периода. И если в 2015г. у Вас был убыток - то Вы и дальше не применяете разницы, только переносите свой "-" через приложение РІ. А те у кого больше 20 млн., применяют абсолютно все разницы.
3. Достаточно отметки в деке за 2015г. Она ставиться один раз на весь период, пока Вы не перевалите за 20 млн.
Если покажете деку без убытка, у Вас не пойдет с формой 2.

Я буду через РІ переносить убытки и при этом не применять остальных разниц, так как в 2015г. поставила отметку.

Rifma
Гуру
Гуру
Повідомлень: 88
З нами з: 10 листопада 2011, 07:34
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Rifma »

summer2015 писав:
Rifma писав:
Rifma писав:Дорогие коллеги! Простите, если повторюсь, но четких ответов в этой ветке не нашла и, кроме того, думаю, что суммирование общих знаний поможет не только мне. Поэтому, пожалуйста-пожалуйста, помогите:
1. Мы - малыши. В прошлом году не поставила отметку о неприменении разниц. Сдавать ли УР за 2015?
2. В декларацию за 2016 переношу убыток из декларации 2015, соответственно сдаю РІ. Правильно ли я понимаю, что в данном случае заполнение этого додатка не означает применение разниц, и даже если я сдаю РІ, все равно эту проклятую отметку ставлю? Я просто не понимаю: если ставлю отметку о неприменении разниц, как же можно сдавать РІ?
3. Или просто сдать УР за 2015 с отметкой о неприменении и спокойно сдать декларацию за 2016 без отметки, т.к.одного раза достаточно??
Как быть? Ну, совсем каша.....
Очень прошу откликнуться! Спасибо большое!
Неужели, никто?#help#
1. Да, сдавайте.
2. Чёткого ответа на этот вопрос нет. Есть в ЗІР ответ на такой вопрос:
102.13 Чи має право платник, у якого дохід не перевищує двадцять мільйонів гривень, та який у податковій декларації з податку на прибуток підприємства за звітний податковий рік проставив позначку про прийняття рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці, у наступному звітному році здійснювати коригування фінансового результату?
Коротк
Платник податку на прибуток, який використовував право на незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), не може у наступному звітному році визначати у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств об’єкт оподаткування шляхом коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розд. ІІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), якщо дохід платника податку на прибуток за такий рік не перевищує двадцять мільйонів гривень.
Якщо дохід платника податку на прибуток за такий рік перевищує двадцять мільйонів гривень, такий платник зобов’язаний застосовувати всі різниці передбачені розд. ІІІ ПКУ при визначенні об’єкта оподаткування.

С этого ответа я сделала выводы, что малыши не применяют разницы, кроме убытков прошлого периода. И если в 2015г. у Вас был убыток - то Вы и дальше не применяете разницы, только переносите свой "-" через приложение РІ. А те у кого больше 20 млн., применяют абсолютно все разницы.
3. Достаточно отметки в деке за 2015г. Она ставиться один раз на весь период, пока Вы не перевалите за 20 млн.
Если покажете деку без убытка, у Вас не пойдет с формой 2.

Я буду через РІ переносить убытки и при этом не применять остальных разниц, так как в 2015г. поставила отметку.

summer2015, огромное спасибо!!!

А что все-таки в этой отметке ставить: текст или "Х"?

summer2015
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 23 січня 2017, 15:14
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення summer2015 »

Rifma писав:
summer2015 писав:
Rifma писав: Неужели, никто?#help#
1. Да, сдавайте.
2. Чёткого ответа на этот вопрос нет. Есть в ЗІР ответ на такой вопрос:
102.13 Чи має право платник, у якого дохід не перевищує двадцять мільйонів гривень, та який у податковій декларації з податку на прибуток підприємства за звітний податковий рік проставив позначку про прийняття рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці, у наступному звітному році здійснювати коригування фінансового результату?
Коротк
Платник податку на прибуток, який використовував право на незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), не може у наступному звітному році визначати у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств об’єкт оподаткування шляхом коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розд. ІІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), якщо дохід платника податку на прибуток за такий рік не перевищує двадцять мільйонів гривень.
Якщо дохід платника податку на прибуток за такий рік перевищує двадцять мільйонів гривень, такий платник зобов’язаний застосовувати всі різниці передбачені розд. ІІІ ПКУ при визначенні об’єкта оподаткування.

С этого ответа я сделала выводы, что малыши не применяют разницы, кроме убытков прошлого периода. И если в 2015г. у Вас был убыток - то Вы и дальше не применяете разницы, только переносите свой "-" через приложение РІ. А те у кого больше 20 млн., применяют абсолютно все разницы.
3. Достаточно отметки в деке за 2015г. Она ставиться один раз на весь период, пока Вы не перевалите за 20 млн.
Если покажете деку без убытка, у Вас не пойдет с формой 2.

Я буду через РІ переносить убытки и при этом не применять остальных разниц, так как в 2015г. поставила отметку.

summer2015, огромное спасибо!!!

А что все-таки в этой отметке ставить: текст или "Х"?
Где-то недавно читала, что пишется: Наказ №___ від_______
По одной из фирм вчера подавала уточнёнку, так и указала.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

liona19881 писав:
Тюша писав:
liona19881 писав:Подскажите, в течение 2016 года выплачивали дивиденды учредителям-физ.лицам с суммы не распределенной прибыли 2015 года.
Нужно ли отображать эти дивиденды в деке за 2016 год?
В 2015г. я выплачивала за 2014, то подавала дод.АВ. В этом, тоже буду подавать.
Но ведь, указав в додатке АВ сумму выплаченных дивидендов, то она попадает в суммирующую строку 5,6 и рассчитывает авансовый взнос...
В какой строке их отображать?
Я заполняла только стр.1 и 1.1..Стр. 5=0.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Rifma писав:
Я вчера так и сделала, подала через единое окно код форми S0110011, сегодня позвонили из налоговой, сказали что такой отчет не видят. Просили подать J0901801 в медке #wall# . В том году подавала S0110011 все нормально было.
Такой вообще есть в Медке, наз.Форма №2-К Консолідований звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)

Так может перезвонить и уточнить, почему надо сдавать именно такой фин.отчет? А в єл.кабинете отчет виден?

Жорик
Оракул
Оракул
Повідомлень: 299
З нами з: 01 листопада 2011, 03:09
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 249 разів

Повідомлення Жорик »

Rifma, немножко порылся в инете. Может Вам пригодится с ЗИРа
"А что все-таки в этой отметке ставить: текст или "Х"?"
102.23.2
Коротка:
Якщо платником податку на прибуток, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ Податкового кодексу України, то в основній частині декларації у полі «Наявність рішення» проставляється позначка, а у полі «Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» – номер та дата розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення.
"Мы - малыши. В прошлом году не поставила отметку о неприменении разниц. Сдавать ли УР за 2015?"
102.23.2
Отже, платник податку, у якого річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, не прийняв рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, та відповідно не зазначив у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств за такий звітний (податковий) рік інформацію про наявність такого рішення, може скористатися правом про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені розд. ІІІ ПКУ подавши уточнюючу Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств, зазначивши в ній про прийняте рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування.


Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

сдача отчета до 1 марта а уплата?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8548
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1896 разів
Подякували: 6503 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Маруся10 писав:сдача отчета до 1 марта а уплата?
10 кд після граничного терміну подачі деки - виходить 10.03

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”