Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Awgusta писав:
LaraK писав:Я вот думаю, что единственный вариант это если подать в бумажном виде в день оформления сотрудника. Планирую директора оформить на неполный рабочий день и в тот же день отнести уведомление с его подписью в налоговую. Где-то натыкалась, что если в бумажном виде то в день приёма сотрудника можно подать, это если по электронке, то квитанция приходит на след. день, хотя и это тоже глупости, так как существует обязанность подать его и уведомление об отправке приходит сразу же. Но для перестраховки можно и в бумажном виде.
Я вчера так пыталась сдать, инспектор не приняла. Сказала, что дата подачи и дата початку роботи не должны совпадать, что я должна подать это уведомление " до фактичного початку роботи працівника".#dntknw# Абсурдная ситуация, конечно.
Какое то время назад на форуме обсуждали эту ситуацию. Не могу найти, но насколько помню ситуация вырисовывалась следующим образом: для вновь созданных предприятий на директора подаем 1-ОПП и вроде бы как чья то налоговая сказала что этого достаточно. А вот уже каждый последующий сотрудник будет принят с уведомлением налоговой по форме. Жаль не смогла найти обсуждения. Может кто-то помнит, тыкните пальчиком.

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

alicaalena писав:
Awgusta писав:
LaraK писав:Я вот думаю, что единственный вариант это если подать в бумажном виде в день оформления сотрудника. Планирую директора оформить на неполный рабочий день и в тот же день отнести уведомление с его подписью в налоговую. Где-то натыкалась, что если в бумажном виде то в день приёма сотрудника можно подать, это если по электронке, то квитанция приходит на след. день, хотя и это тоже глупости, так как существует обязанность подать его и уведомление об отправке приходит сразу же. Но для перестраховки можно и в бумажном виде.
Я вчера так пыталась сдать, инспектор не приняла. Сказала, что дата подачи и дата початку роботи не должны совпадать, что я должна подать это уведомление " до фактичного початку роботи працівника".#dntknw# Абсурдная ситуация, конечно.
Какое то время назад на форуме обсуждали эту ситуацию. Не могу найти, но насколько помню ситуация вырисовывалась следующим образом: для вновь созданных предприятий на директора подаем 1-ОПП и вроде бы как чья то налоговая сказала что этого достаточно. А вот уже каждый последующий сотрудник будет принят с уведомлением налоговой по форме. Жаль не смогла найти обсуждения. Может кто-то помнит, тыкните пальчиком.
А мы же 1-ОПП подаём теперь только на главбухов. Всё остальное идёт от регистраторов. У меня фирма перепродавалась. Какое-то время был только новый собственник, когда он решил стать директором - подала отчёт. Нигде не видела, что есть исключения для вновьсозданных.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13686
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14129 разів
Подякували: 27922 рази

Повідомлення Яков »

Awgusta писав:Я вчера так пыталась сдать, инспектор не приняла. Сказала, что дата подачи и дата початку роботи не должны совпадать, что я должна подать это уведомление " до фактичного початку роботи працівника".#dntknw# Абсурдная ситуация, конечно.
Когда дата подачи (раньше) и дата початку роботи (позже) не совпадают - самая простая ситуация, без "заморочек".
Инспектор, на мой взгляд, не имеет право у Вас не принять, если всё заполнено правильно.
В бумажном виде трудно зафиксировать время приёма уведомления, а в электронном - можно.
Например, если "дата подачи"="дата початку роботи" я бы дождался квитанции 2 с указанием времени приёма уведомления (допустим, 03.09.2015 11:42), а в Приказе было бы указано, что работник приступает к работе после получения ДФС уведомления (к примеру, 03.09.2015 11:43) В этой части все требования были бы выполнены: уведомление подано в 11:42 (ДО), работник приступил к работе в 11:43 (ПОСЛЕ)!#smile3#
Зображення

alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Вероніка писав:
alicaalena писав:
Awgusta писав: Я вчера так пыталась сдать, инспектор не приняла. Сказала, что дата подачи и дата початку роботи не должны совпадать, что я должна подать это уведомление " до фактичного початку роботи працівника".#dntknw# Абсурдная ситуация, конечно.
Какое то время назад на форуме обсуждали эту ситуацию. Не могу найти, но насколько помню ситуация вырисовывалась следующим образом: для вновь созданных предприятий на директора подаем 1-ОПП и вроде бы как чья то налоговая сказала что этого достаточно. А вот уже каждый последующий сотрудник будет принят с уведомлением налоговой по форме. Жаль не смогла найти обсуждения. Может кто-то помнит, тыкните пальчиком.
А мы же 1-ОПП подаём теперь только на главбухов. Всё остальное идёт от регистраторов. У меня фирма перепродавалась. Какое-то время был только новый собственник, когда он решил стать директором - подала отчёт. Нигде не видела, что есть исключения для вновьсозданных.
Ага, ну значит извещение не по 1-ОПП, а из регистрационной карточки от регистратора. Я вспоминала по памяти саму суть обсуждения.

alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

alicaalena писав: А мы же 1-ОПП подаём теперь только на главбухов. Всё остальное идёт от регистраторов. У меня фирма перепродавалась. Какое-то время был только новый собственник, когда он решил стать директором - подала отчёт. Нигде не видела, что есть исключения для вновьсозданных.
Ага, ну значит извещение не по 1-ОПП, а из регистрационной карточки от регистратора. Я вспоминала по памяти саму суть обсуждения.[/quote]
Вот нашла статейку
http://blog.liga.net/user/okolyada/article/18965.aspx

Цілком можливим виходом із цієї ситуації можна вважати розділення повноважень керівника як виконавчого органу юридичної особи і як працівника.

В рішенні засновників при створенні юридичної особи необхідно зазначити про створення виконавчого органу (одноосібного чи колегіального) та призначення на посаду керівника певної фізичної особи. Після реєстрації новоствореної особи керівник виносить наказ про те, що приступає до виконання своїх обов’язків, і в цьому ж наказі можна зобов’язати виконавчий орган (тобто себе) в певний термін надати повідомлення

Какие мысли по поводу прочитанного?

yarli
Оракул
Оракул
Повідомлень: 249
З нами з: 08 грудня 2011, 05:57
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 35 разів

Повідомлення yarli »

Так какой отчет подать J3001001 или F3001001?
Они вроде как индентичные.

Natik_77785
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 30 березня 2015, 12:24
Подякували: 5 разів

Повідомлення Natik_77785 »

F3001001 - для физ лиц
J3001001- для юр лиц

LaraK
Оракул
Оракул
Повідомлень: 274
З нами з: 18 грудня 2012, 12:19
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення LaraK »

alicaalena писав:
alicaalena писав: А мы же 1-ОПП подаём теперь только на главбухов. Всё остальное идёт от регистраторов. У меня фирма перепродавалась. Какое-то время был только новый собственник, когда он решил стать директором - подала отчёт. Нигде не видела, что есть исключения для вновьсозданных.
Ага, ну значит извещение не по 1-ОПП, а из регистрационной карточки от регистратора. Я вспоминала по памяти саму суть обсуждения.
Вот нашла статейку
http://blog.liga.net/user/okolyada/article/18965.aspx

Цілком можливим виходом із цієї ситуації можна вважати розділення повноважень керівника як виконавчого органу юридичної особи і як працівника.

В рішенні засновників при створенні юридичної особи необхідно зазначити про створення виконавчого органу (одноосібного чи колегіального) та призначення на посаду керівника певної фізичної особи. Після реєстрації новоствореної особи керівник виносить наказ про те, що приступає до виконання своїх обов’язків, і в цьому ж наказі можна зобов’язати виконавчий орган (тобто себе) в певний термін надати повідомлення

Какие мысли по поводу прочитанного?[/quote]
мне тоже кажется что уведомление через госрегистратор, это что-то вроде сообщения о посадових особах предприятия и оно не должно перекликаться с уведомлением о принятии сотрудника, либо должно быть какое-то разъяснение от налоговиков, что этого достаточно и ничего больше подавать не нужно.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3154
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2382 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Сотрудник не появлялся на работе, увольняем за прогулі
Готовлю расчет з/п + компенсация за не использованный отпуск. Надо сделать все правильно, т.к. очень склочный и жена юрист

ВОПРОС: при расчете компенсации за не использованный отпуск надо рассчитать кол-во дней неиспол-го отпуска
Дни прогулов участвуют в расчете ?? /если учесть то получается др. кол-во дней/

nezdara
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 122
З нами з: 24 липня 2015, 14:57
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 41 раз

Повідомлення nezdara »

http://byhgalter.com/ru/raschet-otpuskn ... i-primery/
тут рассмотривали общие примеры для расчета отпускных

Порядок 100
Час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством
або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався
заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового
періоду.
как-то несправедливо, если чувак прогуливал, а Вы еще и исключите дни прогула из расчета для среднего зароботка (тогда ж сумма будет больше к выплате).


ч.2 ст. 82КзпПУ
До стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку (стаття 75 цього Кодексу), зараховуються:

1) час фактичної роботи (в тому числі на умовах неповного робочого часу) протягом робочого року, за який надається відпустка;

2) час, коли працівник фактично не працював, але за ним згідно з законодавством зберігалися місце роботи (посада) та заробітна плата повністю або частково (в тому числі час оплаченого вимушеного прогулу, спричиненого незаконним звільненням або переведенням на іншу роботу);

3) час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому надавалося матеріальне забезпечення за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, за винятком відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

4) час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому не виплачувалася заробітна плата у порядку, визначеному статтями 25 і 26 Закону України "Про відпустки", за винятком відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку;

5) час навчання з відривом від виробництва тривалістю менше 10 місяців на денних відділеннях професійно-технічних навчальних закладів;

6) час навчання новим професіям (спеціальностям) осіб, звільнених у зв'язку із змінами в організації виробництва та праці, у тому числі з ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скороченням чисельності або штату працівників;

7) інші періоди роботи, передбачені законодавством.

До стажу роботи, що дає право на щорічні додаткові відпустки (стаття 76 цього Кодексу), зараховуються:

1) час фактичної роботи із шкідливими, важкими умовами або з особливим характером праці, якщо працівник зайнятий у цих умовах не менше половини тривалості робочого дня, встановленої для працівників даного виробництва, цеху, професії або посади;

2) час щорічних основної та додаткових відпусток за роботу із шкідливими, важкими умовами і за особливий характер праці;

3) час роботи вагітних жінок, переведених на підставі медичного висновку на легшу роботу, на якій вони не зазнають впливу несприятливих виробничих факторів.
- здесь указано все причины, по которым стаж включается в расчет для отпускных. прогула без уважительной причины я не увидела.
к сожалению, расчетов не нашла, как рассчитать количество дней отпуска, если были прогулы

ой, вот нашла http://www.kadrovik.ua/content/kak-prav ... ni-otpuska
отпуск не положен за прогулы


Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”