Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 325
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення STO Iryna »

natlola писав:
29 січня 2024, 14:55
Доброго дня! Прошу допомоги! Намагаюсь заповнити "Повідомлення про надання пояснень..." в електронному кабінеті. Завантажую документи у форматі pdf, намагаюсь зберегти, пише -"Помилка перевірки. Файл не є файлом типу pdf, png, jpg. Що з цим робити, чи я щось не те роблю. Це в мене перша спроба розблокування ПН.
через ЕК это достаточно затруднительно мне кажется. Но возможно у вас файл больше 2 мгб, весит поэтому не пускает

innkyiv
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 16 січня 2012, 06:47
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення innkyiv »

Анни писав:
13 грудня 2023, 11:03
Тюша писав:
11 грудня 2023, 18:49
Ну, как говорится, с новым порядком блокировки НН. У меня по 2-м фирмам сегодня в блоке НН. А на прошлой неделе- все регистрировалось
И какие Ваши действия?
У меня вчера ВПЕРВЫЕ заблокировали НН за вторую половину ноября(((( причина Рпоточ = 0... я еще в декабре не регистрировала НН. Как считается этот Рпоточ???? не могу понять . " Додатково повідомляємо: показник
"D"=1.2407%, "Рпоточ"=0"
Помогите-подскажите!!!!!
Добрий день.
А ви можете пояснити що це за показники? Як вони розраховуються? Що це взагалі означає?
У мене звичайна послуга, зараєстрована за скороченим кодом не реєструється за повним кодом.

natlola
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 січня 2024, 14:27

Повідомлення natlola »

Безпосередньо в електронному кабінеті

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 325
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення STO Iryna »

не могу отправить повидомлення на разблокировку, кто знает в чем это причина

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.



Виявлені помилки/зауваження:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом
Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату
(стандарту), а саме: помилка XML - елемент "R01G1S" не містить
коректне ім'я файлу.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронної звітності" ДПС України, версія 2.3.8.96

SergK
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 01 липня 2019, 11:47
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 17 разів

Повідомлення SergK »

STO Iryna писав:
31 січня 2024, 10:13
не могу отправить повидомлення на разблокировку, кто знает в чем это причина

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.



Виявлені помилки/зауваження:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом
Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату
(стандарту), а саме: помилка XML - елемент "R01G1S" не містить
коректне ім'я файлу.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронної звітності" ДПС України, версія 2.3.8.96
"R01G1S" - Схоже, це текстове поле під словом "Пояснення", куди зазвичай просто пишемо, про що мова, накшталт "Пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК"... перевірте, що у Вас там. Або пусте, або щось не то впхали. Втім, не можна виключати, що самі податківці щось знову напартачили в перевірці структури.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 325
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення STO Iryna »

SergK писав:
31 січня 2024, 12:31
STO Iryna писав:
31 січня 2024, 10:13
не могу отправить повидомлення на разблокировку, кто знает в чем это причина

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.



Виявлені помилки/зауваження:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом
Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату
(стандарту), а саме: помилка XML - елемент "R01G1S" не містить
коректне ім'я файлу.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронної звітності" ДПС України, версія 2.3.8.96
"R01G1S" - Схоже, це текстове поле під словом "Пояснення", куди зазвичай просто пишемо, про що мова, накшталт "Пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН/РК"... перевірте, що у Вас там. Або пусте, або щось не то впхали. Втім, не можна виключати, що самі податківці щось знову напартачили в перевірці структури.
просматриваю все как обычно вроде. Я отправила один пакет он принялся, скопировала его и ищменила номер и т.д. новые додатки и все не принимется :dash: :dash: :dash: :dash:

kris05
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 31 січня 2024, 16:17
Подякували: 4 рази

Повідомлення kris05 »

Доброго дня!
Дана помилка зв'язана з некоректним іменем файла в Документі довільного формату, де в таблиці, ви підтягуєте пдф, саме в назві пдф. файла присутні некоректні символи, некоректними символами, вважається всі знаки, крім крапки та тере, це тепер такий контроль з боку ДПС, бо раніше все приймалось, тому звертайте увагу на назву вкладеного файлу, приймаються лише ук. букви, цифри, і лише можливі ці два знаки, про які писала вище, знак-№ також заборонений. Перевірте всі документи довільного формату, якщо назви будуть коректні однозначно прийме.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 325
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення STO Iryna »

kris05 писав:
31 січня 2024, 16:26
Доброго дня!
Дана помилка зв'язана з некоректним іменем файла в Документі довільного формату, де в таблиці, ви підтягуєте пдф, саме в назві пдф. файла присутні некоректні символи, некоректними символами, вважається всі знаки, крім крапки та тере, це тепер такий контроль з боку ДПС, бо раніше все приймалось, тому звертайте увагу на назву вкладеного файлу, приймаються лише ук. букви, цифри, і лише можливі ці два знаки, про які писала вище, знак-№ також заборонений. Перевірте всі документи довільного формату, якщо назви будуть коректні однозначно прийме.
Спасибо большое, сейчас буду пробовать переименовывать все файлы. Это ж надо аткое придумать :clapping: :dash: :dash:

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 325
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення STO Iryna »

kris05 писав:
31 січня 2024, 16:26
Доброго дня!
Дана помилка зв'язана з некоректним іменем файла в Документі довільного формату, де в таблиці, ви підтягуєте пдф, саме в назві пдф. файла присутні некоректні символи, некоректними символами, вважається всі знаки, крім крапки та тере, це тепер такий контроль з боку ДПС, бо раніше все приймалось, тому звертайте увагу на назву вкладеного файлу, приймаються лише ук. букви, цифри, і лише можливі ці два знаки, про які писала вище, знак-№ також заборонений. Перевірте всі документи довільного формату, якщо назви будуть коректні однозначно прийме.
Пересмотрела каждій документ, убрала русск.букві и все возможніе знаки, - принялось! :hurray: :hurray: :hurray: Низкий вам поклон за подсказку :g_in_love:

Сашуня
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 18 березня 2020, 09:16
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Сашуня »

LinNata писав:
18 грудня 2023, 10:43
Доброго дня. Якщо скарга теж неприйнята, що робити?

Підстава : ненадання платником податку копій первинних документів щодо постачання товарів, здерігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвернтарізац.описи), у т.ч. рахунки-фактури, акти приймання-передачі товарів з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладних...

Все надали. Звичайна покупка-продаж. Купили, доки від постачальника надали. Продали, доки теж надали. Що вони хочуть? ПН постачальник зареєструвал. Усі коди перевірила...
і в мене така ситуація :evil: я у шоці ПН на суму 300 тис грн з пдв

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”