Отчет по ЕСВ (часть-2)

Питання по ЄСВ
Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

olga36-120 писав:
Alica писав:
olga36-120 писав:Здравствуйте! Ситуация такая: сдала отчет по есв за май 2015 г., показала всем работникам бесплатный отпуск на месяц. На самом деле оказалось, что все были уволены еще 05.05.15. Подскажите пожалуйста, как исправить эту ситуацию в отчете за май. Заранее, спасибо!
ПОРЯДОК формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
фінансів України
14 квітня 2015 року № 435

розділ V. Виправлення помилок
Я правильно понимаю, что мне нужно сдать 2 отчета? Первый - перелик таблиц с табл.6 "скасовуюча" и табл. 6 "початкова". И второй отчет - перелик таблиц "додатковий" с табл.5 "додаткова".
похоже, что правильно понимаете.

Котломонтаж
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 29 квітня 2015, 16:09
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Котломонтаж »

Всесвит писав:Здравствуйте, у меня сотрудник работает почасово и платиться почасово, нужно ли начислять ЕСВ на 1218? или нет( ЗП выходит меньше минималки)?
Если этот сотрудник не внешний совместитель, то нужно ЕСВ на 1218

ZOROM
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 23 червня 2015, 15:53
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення ZOROM »

Добрый день,
Подскажите пожалуйста, может кто сталкивался) Нужно ли в отчёте отражать выходное пособие при сокращении работника, ведь ЕСВ на него не начисляется?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день! Не знаю, що з цим дебілізмом робити. Відправляю звіт по ЄСВ і по одному працівнику приходить от таке

Помилка Таблиця 6 аркуш 7 рядок 5. Для ЗО 1111111111 з кодом категорії 1 у колонці "Сума нарахованого ЄСВ за звітний місяць" зазначено суму ЄСВ відмінну від множення суми зазначеної в колонці "Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок" на 36.77% (відсоток залежить від класу ризику) та на понижуючий коефіцієнт 0.812 (за наявності).

На калькуляторі все сходиться, і при обробці не сходиться. Ідіотизм...
Я сьогодні зп виплачую, якщо щось то відкоригую податки... Підкажіть у кого таке було.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

allavi
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 20 січня 2015, 06:09
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення allavi »

Natalenna писав:Добрий день! Не знаю, що з цим дебілізмом робити. Відправляю звіт по ЄСВ і по одному працівнику приходить от таке

Помилка Таблиця 6 аркуш 7 рядок 5. Для ЗО 1111111111 з кодом категорії 1 у колонці "Сума нарахованого ЄСВ за звітний місяць" зазначено суму ЄСВ відмінну від множення суми зазначеної в колонці "Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок" на 36.77% (відсоток залежить від класу ризику) та на понижуючий коефіцієнт 0.812 (за наявності).

На калькуляторі все сходиться, і при обробці не сходиться. Ідіотизм...
Я сьогодні зп виплачую, якщо щось то відкоригую податки... Підкажіть у кого таке було.
Если вы работаете в Медке,то попробуйте цифру,что высветилась на экране(начислениеЕСВ) перенабрать руками. Там стоит автоматический расчёт и в памяти н-знаков после запятой,хотя на экране два. У меня так было. Я просто по всех сотрудниках вручную цифры перенабрала. И всё прошло.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

allavi писав:
Natalenna писав:Добрий день! Не знаю, що з цим дебілізмом робити. Відправляю звіт по ЄСВ і по одному працівнику приходить от таке

Помилка Таблиця 6 аркуш 7 рядок 5. Для ЗО 1111111111 з кодом категорії 1 у колонці "Сума нарахованого ЄСВ за звітний місяць" зазначено суму ЄСВ відмінну від множення суми зазначеної в колонці "Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок" на 36.77% (відсоток залежить від класу ризику) та на понижуючий коефіцієнт 0.812 (за наявності).

На калькуляторі все сходиться, і при обробці не сходиться. Ідіотизм...
Я сьогодні зп виплачую, якщо щось то відкоригую податки... Підкажіть у кого таке було.
Если вы работаете в Медке,то попробуйте цифру,что высветилась на экране(начислениеЕСВ) перенабрать руками. Там стоит автоматический расчёт и в памяти н-знаков после запятой,хотя на экране два. У меня так было. Я просто по всех сотрудниках вручную цифры перенабрала. И всё прошло.
нажаль, я не в медку, але попробую.
До речі, дала на 3 коп. менше нарахування все зійшлося, от тільки тепер табл. 1 і табл. 6 не йде. Ідіотизм, а не звіт, хоч бери і з флешкою їдь.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Natalenna писав:
allavi писав:
Natalenna писав:Добрий день! Не знаю, що з цим дебілізмом робити. Відправляю звіт по ЄСВ і по одному працівнику приходить от таке

Помилка Таблиця 6 аркуш 7 рядок 5. Для ЗО 1111111111 з кодом категорії 1 у колонці "Сума нарахованого ЄСВ за звітний місяць" зазначено суму ЄСВ відмінну від множення суми зазначеної в колонці "Сума нарахованої заробітної плати/доходу у межах максимальної величини, на яку нараховується єдиний внесок" на 36.77% (відсоток залежить від класу ризику) та на понижуючий коефіцієнт 0.812 (за наявності).

На калькуляторі все сходиться, і при обробці не сходиться. Ідіотизм...
Я сьогодні зп виплачую, якщо щось то відкоригую податки... Підкажіть у кого таке було.
Если вы работаете в Медке,то попробуйте цифру,что высветилась на экране(начислениеЕСВ) перенабрать руками. Там стоит автоматический расчёт и в памяти н-знаков после запятой,хотя на экране два. У меня так было. Я просто по всех сотрудниках вручную цифры перенабрала. И всё прошло.
нажаль, я не в медку, але попробую.
До речі, дала на 3 коп. менше нарахування все зійшлося, от тільки тепер табл. 1 і табл. 6 не йде. Ідіотизм, а не звіт, хоч бери і з флешкою їдь.
далі тих 3 коп. не йде, порадьте, до кого можна подзвонити, бо дані не завантажує до реєстру застрахованих осіб...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Natalenna писав:
Natalenna писав:
allavi писав: Если вы работаете в Медке,то попробуйте цифру,что высветилась на экране(начислениеЕСВ) перенабрать руками. Там стоит автоматический расчёт и в памяти н-знаков после запятой,хотя на экране два. У меня так было. Я просто по всех сотрудниках вручную цифры перенабрала. И всё прошло.
нажаль, я не в медку, але попробую.
До речі, дала на 3 коп. менше нарахування все зійшлося, от тільки тепер табл. 1 і табл. 6 не йде. Ідіотизм, а не звіт, хоч бери і з флешкою їдь.
далі тих 3 коп. не йде, порадьте, до кого можна подзвонити, бо дані не завантажує до реєстру застрахованих осіб...
Мы просто ставили в табл.1 цифры из табл.6. Один отчет в Медке, один на флэшке. Все принято.

finfin
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 06 лютого 2014, 12:27
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення finfin »

Подскажите пожалуйста. Какие таблицы заполнять , если только были выплаты по договарам ЦПХ. Таблица 5, и 6??
И , что указывать в таблице 6 в колонке" тип нарахувань" при выплате по договарам ЦПХ?
Заранее благодарна.

Alla_L
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 12 грудня 2014, 14:22
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Alla_L »

finfin писав:Подскажите пожалуйста. Какие таблицы заполнять , если только были выплаты по договарам ЦПХ. Таблица 5, и 6??
И , что указывать в таблице 6 в колонке" тип нарахувань" при выплате по договарам ЦПХ?
Заранее благодарна.
В таблице 5 ставите ознаку "договір ЦПХ" и дату начала или окончания (Підстава припинення ст. 846 ЦКУ), в таблице 6 категорія 26 и сумма начислений.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”