Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Iriha_22
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 26 вересня 2012, 04:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Iriha_22 »

что вы делали, в ручную или...

eva0701
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 13 лютого 2018, 11:40

Повідомлення eva0701 »

saya6683 писав:
marina11 писав:
saya6683 писав:Доброго дня. Виникла така ситуація, покупець повертає товар, в жовтні 2017 року було виписано РК на зменшення ціни по даній позиції, виписуємо РК на повернення товару з врахуванням нової ціни, медок, видає помилку, що не вірно вказано ціна. Що може бути не так?
Медок не звіряє Ваш РК з попередньо складеними документами. Він перевіряє чисту математику 5 (стільців)*20 (грн)=100, і не повинно бути 99,97 чи 101.
Якщо різниця менше 1 грн - має зареєструватися.
Не зовсім зрозумів. Рк було на зменшення ціни, РК зареєстровано. При поверненні товару видає помилку:"Документ не може бути прийнятий -рядок 16. Порушення вимог порядку заповнення под. накл. та рК до ПН, а саме у графі ціна постачання товарів/послуг зазначено 900 (ціна після реєстрації РК на зменшення) тоді як в податковій накладній, яка коригуєтьсмя, зазначено 1300 (ціна на дату виписки ПН). "
У нас таже проблема, была откорректирована цена в ноябре, корректировка зарегистрирована. В декабре выписываем новый РК, а но не принимается и пишет цену товара без учета предыдущей корректировки, возимся до сих пор. Никакого вразумательного ответа от налоговиков не получили

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Iriha_22 писав:что вы делали, в ручную или...
я просто зарегистрировала РК поставщика.
Что я могла делать вручную?

Гостья Юлия
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 вересня 2017, 15:45
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення Гостья Юлия »

Отправила покупателю РК 18.01.18 на ошибочно выписаную НН в в июле (была в блоке). Сегодня смогла , наконец то упросить покупателя отправить этот РК на регистрацию. Результат -Відхилено ( хотя в Январе точно такую же зарегили без проблем). Я так понимаю мне нужно выписывать новый РК. Вопрос дата РК и № РК какой указывать - тот что и раньше или новые? В причине указывала " Помилково виписана".

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Гостья Юлия писав:Отправила покупателю РК 18.01.18 на ошибочно выписаную НН в в июле (была в блоке). Сегодня смогла , наконец то упросить покупателя отправить этот РК на регистрацию. Результат -Відхилено ( хотя в Январе точно такую же зарегили без проблем). Я так понимаю мне нужно выписывать новый РК. Вопрос дата РК и № РК какой указывать - тот что и раньше или новые? В причине указывала " Помилково виписана".
А яка причина відхилення? Останні дні багато РК відхиляються, "глюки" і на сервері і у Медка.
По термінах реєстрації - зараз є зміни, згідно яких термін реєстрації для РК покупцем - 15 днів з дати отримання. Тобто навіть якщо РК від 15.07.17 ви надішлете сьогодні - термін реєстрації для нього без штрафних санкцій - 27.02.18. Самій страшно таке писати, а як працюватиме практично?!#impossibl

Гостья Юлия
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 вересня 2017, 15:45
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення Гостья Юлия »

marina11 писав:
Гостья Юлия писав:Отправила покупателю РК 18.01.18 на ошибочно выписаную НН в в июле (была в блоке). Сегодня смогла , наконец то упросить покупателя отправить этот РК на регистрацию. Результат -Відхилено ( хотя в Январе точно такую же зарегили без проблем). Я так понимаю мне нужно выписывать новый РК. Вопрос дата РК и № РК какой указывать - тот что и раньше или новые? В причине указывала " Помилково виписана".
А яка причина відхилення? Останні дні багато РК відхиляються, "глюки" і на сервері і у Медка.
По термінах реєстрації - зараз є зміни, згідно яких термін реєстрації для РК покупцем - 15 днів з дати отримання. Тобто навіть якщо РК від 15.07.17 ви надішлете сьогодні - термін реєстрації для нього без штрафних санкцій - 27.02.18. Самій страшно таке писати, а як працюватиме практично?!#impossibl
Причина не соответствие количества (у меня после запятой 7 знаков, а правильно 11) и осягу. Про сроки я знаю, а вот мой покупатель нет! Что с эти делать не знаю. Думаю оставить тот же номер, а дату РК поменять с 18.01.на.31.01.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Гостья Юлия писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Гостья Юлия писав:Отправила покупателю РК 18.01.18 на ошибочно выписаную НН в в июле (была в блоке). Сегодня смогла , наконец то упросить покупателя отправить этот РК на регистрацию. Результат -Відхилено ( хотя в Январе точно такую же зарегили без проблем). Я так понимаю мне нужно выписывать новый РК. Вопрос дата РК и № РК какой указывать - тот что и раньше или новые? В причине указывала " Помилково виписана".
А яка причина відхилення? Останні дні багато РК відхиляються, "глюки" і на сервері і у Медка.
По термінах реєстрації - зараз є зміни, згідно яких термін реєстрації для РК покупцем - 15 днів з дати отримання. Тобто навіть якщо РК від 15.07.17 ви надішлете сьогодні - термін реєстрації для нього без штрафних санкцій - 27.02.18. Самій страшно таке писати, а як працюватиме практично?!#impossibl
Причина не соответствие количества (у меня после запятой 7 знаков, а правильно 11) и осягу. Про сроки я знаю, а вот мой покупатель нет! Что с эти делать не знаю. Думаю оставить тот же номер, а дату РК поменять с 18.01.на.31.01.
Тобто у Вас у ПН у кількості - 11 знаків після коми, а у РК - 7? Так вона, мабуть, і не зареєструється. Потрібно якось зробити 11... Це зараз звіряється.

Гостья Юлия
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 вересня 2017, 15:45
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення Гостья Юлия »

marina11 писав:
Гостья Юлия писав:
Скрытый текст
marina11 писав: А яка причина відхилення? Останні дні багато РК відхиляються, "глюки" і на сервері і у Медка.
По термінах реєстрації - зараз є зміни, згідно яких термін реєстрації для РК покупцем - 15 днів з дати отримання. Тобто навіть якщо РК від 15.07.17 ви надішлете сьогодні - термін реєстрації для нього без штрафних санкцій - 27.02.18. Самій страшно таке писати, а як працюватиме практично?!#impossibl
Причина не соответствие количества (у меня после запятой 7 знаков, а правильно 11) и осягу. Про сроки я знаю, а вот мой покупатель нет! Что с эти делать не знаю. Думаю оставить тот же номер, а дату РК поменять с 18.01.на.31.01.
Тобто у Вас у ПН у кількості - 11 знаків після коми, а у РК - 7? Так вона, мабуть, і не зареєструється. Потрібно якось зробити 11... Це зараз звіряється.
Нет. В НН и РК одинаковое количество - 7 знаков. А вообще я пока ничего не вижу ни в кабинете, ни в Сонате. Это так сказал покупатель. Но когда я предложила отправить новую РК - сразу был ответ "а у нас новый главбух, нет ключей"... и вся эта информация в течении одного часа. Тоесть покупатель" морзиться" от регистрации РК . В моей практике такого еще не было.
Подскажите, что делать, если покупатель не зарегистрирует РК на ошибочно выписанную НН (которая не отражалась в отчете)

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Гостья Юлия писав:
marina11 писав:
Гостья Юлия писав: Причина не соответствие количества (у меня после запятой 7 знаков, а правильно 11) и осягу. Про сроки я знаю, а вот мой покупатель нет! Что с эти делать не знаю. Думаю оставить тот же номер, а дату РК поменять с 18.01.на.31.01.
Тобто у Вас у ПН у кількості - 11 знаків після коми, а у РК - 7? Так вона, мабуть, і не зареєструється. Потрібно якось зробити 11... Це зараз звіряється.
Нет. В НН и РК одинаковое количество - 7 знаков. А вообще я пока ничего не вижу ни в кабинете, ни в Сонате. Это так сказал покупатель. Но когда я предложила отправить новую РК - сразу был ответ "а у нас новый главбух, нет ключей"... и вся эта информация в течении одного часа. Тоесть покупатель" морзиться" от регистрации РК . В моей практике такого еще не было.
Подскажите, что делать, если покупатель не зарегистрирует РК на ошибочно выписанную НН (которая не отражалась в отчете)
Если в н/н 7 знаков, в РК тоже семь, то как может быть правильно 11?

Svetlana-R
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 91
З нами з: 05 грудня 2017, 17:45
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 44 рази

Повідомлення Svetlana-R »

Вика23 писав:
Iriha_22 писав:что вы делали, в ручную или...
я просто зарегистрировала РК поставщика.
Что я могла делать вручную?
Добрый день! Зарегистрировались сегодня рк на "Повернення товару" и "Змину номенкалатури". Рк на изменение цены и количества отклоняют.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”