Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
mashkin
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 26 серпня 2016, 10:35
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення mashkin »

А где в айфин прикрепить додаток?

natasha_0777
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 152
З нами з: 06 грудня 2012, 01:43
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 89 разів

Повідомлення natasha_0777 »

АЛЮШКА писав:
Бухгалтер1995 писав:
Тюша писав:Сейчас, отправляя НН на регистрацию такое впечатление, что вступаешь на минное поле. Где рванет не понятно и не предугадаешь. #rtfm#
Так, і саме в цьому все наше досконале законодавство... Звичайно, продаючи ПММ, ми завжди стикалися з дуже великими перевірками, були проблеми, хоча суди ми-таки виграли, правда через 3 роки... А тут знову моніторять, я так розумію, що ми мабуть в "чорний список" попали, отой, що мав з`явитись, а раптово зник(
+1.Мы тоже ГСМ продаем - всегда под пристальным оком ДФСников. Не дают спокойно жить, а сейчас так вообще шаг влево,шаг вправо #hunter# Директор уже нервно шутит, мол, ну их эти нефтепродукты,купим здание, да будем в аренду сдавать спокойненько#g_crazy#

И мы продаем. (((( Я только от акцизок отшла, наладили учет отдельный акцизных литров, а тут такое. Отправила сканы через кабинет в областную сижу жду. ПИпец, когда они перестанут издеваться над бизнесом? Я начинаю ненавидеть свою профессию.

t.leontieva
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 30 червня 2017, 14:36
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення t.leontieva »

mashkin писав:Пожалуйста, подскажите, кому-то удалось прикрепить пдф файл к повидомленню про пидтвердження налоговой? как вам это удалось? создала повидомленя, добавила додаток, но впихнуть в этот додаток он мне предлагает только xml файл(((
выше обсуждалось, пдф прикрепляете через письмо (листування в ДФС)

mashkin
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 26 серпня 2016, 10:35
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення mashkin »

t.leontieva писав:
mashkin писав:Пожалуйста, подскажите, кому-то удалось прикрепить пдф файл к повидомленню про пидтвердження налоговой? как вам это удалось? создала повидомленя, добавила додаток, но впихнуть в этот додаток он мне предлагает только xml файл(((
выше обсуждалось, пдф прикрепляете через письмо (листування в ДФС)
я так пыталась, пдф прикрепила через письмо, повыдомлення послала без додатка. пришла квитанция №2 не принято, потому что повыдомлення без додатка

Lir
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 04 липня 2017, 16:06
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lir »

mashkin писав:
t.leontieva писав:
mashkin писав:Пожалуйста, подскажите, кому-то удалось прикрепить пдф файл к повидомленню про пидтвердження налоговой? как вам это удалось? создала повидомленя, добавила додаток, но впихнуть в этот додаток он мне предлагает только xml файл(((
выше обсуждалось, пдф прикрепляете через письмо (листування в ДФС)
я так пыталась, пдф прикрепила через письмо, повыдомлення послала без додатка. пришла квитанция №2 не принято, потому что повыдомлення без додатка

Аналогично. А если оправлять листом ПДФ приходит тоже квитанция о нерассматривании письма. Я так смотрю многие отправляют отдельно ПДФ файлы через "Листування", но скорее всего ни у кого не приняли эти доки#cray#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Директор приїхав з обласної, нач. відділу адміністрування ПДВ сказала: "Відправляйте документи на Київ, ваш бух все знає...............???????????????????" Директор: "Так не виходить відправити!" Відповідь: "Знаю, пробуйте...")))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) А зараз не можу підписати звіт в ел. кабінеті ключем бухгалтера, чекайте, ключ завантажується(((((((((((((( вже хвилин 10((((((((

Fleyta
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 05 липня 2017, 15:57
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Fleyta »

Девчонки, подскажите, пож-ста, как в Додатке до критериев (документ J1312301) в электронном кабинете добавить строчку? Спасибо

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Fleyta писав:Девчонки, подскажите, пож-ста, как в Додатке до критериев (документ J1312301) в электронном кабинете добавить строчку? Спасибо
А в ПН також їх декілька?

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

Lir писав:
mashkin писав:
t.leontieva писав:выше обсуждалось, пдф прикрепляете через письмо (листування в ДФС)
я так пыталась, пдф прикрепила через письмо, повыдомлення послала без додатка. пришла квитанция №2 не принято, потому что повыдомлення без додатка

Аналогично. А если оправлять листом ПДФ приходит тоже квитанция о нерассматривании письма. Я так смотрю многие отправляют отдельно ПДФ файлы через "Листування", но скорее всего ни у кого не приняли эти доки#cray#

Я кинула на друк Повідомлення, воно збереглось у пдф, прикріпила до листа і відправила через кабінет. Додатки сканувала частинами не більше 2мб, прикріпляла до листа. В короткому змісті листа для Повідомлення написала повну назву цього повідомлення, а для додатків так і писала "Додаток до Повідомлення...". Листів з додатками у мене получилось декілька. Вчора відправила, а сьогодні прийшли відповіді про реєстрацію листів.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Колеги, підкажіть, чому не підписується ключем бухгалтера. Помилку не пише, а зчитування ключа, зачекайте...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”