Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
Аленчик0902
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 30 травня 2013, 06:07
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Аленчик0902 »

Натали_87 писав:Була така ситуація: на семінарі, а потім і в ПФ підтвердили, що показувати треба 2 строчками (якщо ще є виплата з/п за поточний місяць):
1. з/п строчка
2. з кодом 10, але за місяць, коли були нараховані відпускні (у Вас в червні) з "-" сум утриманих відпускних і утриманого ЄСВ
Причому розрахунок утримань виплачених наперед відпускних треба розраховувати по старій середній з/п (яка застосовувалася у червні).
подскажите пожалуйста а есть ссылка на "...в ПФ подтвердили..."

nikzxcv
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 липня 2013, 13:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення nikzxcv »

Лилия-НИКА писав:
nikzxcv писав:
nikzxcv писав:Доброго дня,подскажите если весь год работало 2 чел в октябре взяли еще одного-мне писать что створено 1 рабочее место или нет
Спасибо
подскажите плиз
- да и в табл.1, табл.5- только дату в мес-це принятия, табл.6 - 2 года ставить птичку "новостворене"
я правельно поняла в 1и5 только один раз а в 6 2 года
а чего так долго ?это не с центра занятости-родственика взяли

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

немає силки) це рекомендація, як і на семінарі. Звіт по такій схемі в цьому місяці здавали - зауважень поки не було

Аленчик0902
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 30 травня 2013, 06:07
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Аленчик0902 »

rekin писав:Думаю, правильно было в 6 таблице отразить сотрудника тоже двумя строками. Количество отработанных дней разбить до 5.10 и после 6.10. Хотя есть сомнения, что Медковские программисты корректно обыграли в программе эту ситуацию. Такое предупреждение дает надежду на верный результат с двумя строками. Попробуйте переформировать отчет, время еще есть.
а как же быт с :
Опис формату звіту....
реквизит 15
...
За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі реквізит 15 зазначається лише в одному, а саме в тому, в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності).

Приказ 454:На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4 до цього Порядку, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються база нарахування єдиного внеску та розміри ставок єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, згідно із Законом (додаток 2), а також якщо нарахування здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул) періоди.


Max_818
Гений
Гений
Повідомлень: 336
З нами з: 18 березня 2013, 03:47
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 17 разів

Повідомлення Max_818 »

Лилия-НИКА писав:
Max_818 писав:
- так Вы ее увольняете или после оконсчания ББР она берет отпуск по уходу за ребенком...?- тогда в табл. 5 еще одня строка с кодом 6 и датой начала отпуска. Кол-во дней в труд.отн. - а как Вы ей показывали эти дни в пред.отчетах за 07,08,09, месцы...?
Ранее (в отчете за июль месяц) я показал оплату её декретного в полной мере. Потом в августе и сентябре в отчёте показывал её с пустыми графами, заполнив лишь только к-во дней в труд.отнош. и период этих начислений. Как я уже писал выше, в этом месяце у нее остается 3 "свободных" дня (так как декретный заканчивается 28.10), и показывать эти дни или нет - основной вопрос.
Действительно, с 29.10.2013 по 27.08.2016 года она берет "додаткову оплачувану відпустку для догляду за дитиною до 3-х років", но платится она не нашим учреждением, а совбезом. Получается - оформляется она у нас, а платят ей другие.....
- тогда кол-во дней октября в табл.6 - 28 , в табл.5 - как выше я писала : строка с кодом 5 -дата оконч.28, строку с кодом 6 и дата начала 29, далее в отчетах (начиная с ноября) совсем ее не показываете...

(Этот мой ответ по табл.6 подходит Вам и может не подходить другим вопрошантам - т.к. сейчас порядок заполнения табл.6 для декретного больничного иной - и нужно в первом же месяце расписывать и суммы и дни за все месяца...)
Пришла вторая квитанция вот с таким текстом:

Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
Попередження Таблиця 6 аркуш 38 рядок 9. Для ЗО ______________________ в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів не співпадає з кількістю календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в таблиці 5 – 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати)

В отчете я ее показал:
в 6 табличке - все графы пусто, 3 дня в труд. отнош. и период начисл. 10.2013;
в 5 табличке: 1) Код=5; Дата припинення - 28; 2) Код=6; Дата початку - 29.

Чего налоговая ругается, необходимо тогда вообще убрать эту дамочку с 6 таблице или как ?

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

- это не ошибка, а предупреждение - я бы оставила как есть... (а их программы... - это второй вопрос...)

- подождите - табл. 6 дни по дату оконч. ББР должны быть ... - 28, а не 3...

Max_818
Гений
Гений
Повідомлень: 336
З нами з: 18 березня 2013, 03:47
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 17 разів

Повідомлення Max_818 »

Лилия-НИКА писав:- подождите - табл. 6 дни по дату оконч. ББР должны быть ... - 28, а не 3...
Первый раз отправил 28 в труд. отн. - предупреждение тоже самое, что и при 3 днях в повторно отправленном отчете.....
Может, вообще её убрать с 6 таблички.......

Натали_87
Гений
Гений
Повідомлень: 363
З нами з: 22 січня 2012, 08:29
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Натали_87 »

Max_818 писав:
Лилия-НИКА писав:- подождите - табл. 6 дни по дату оконч. ББР должны быть ... - 28, а не 3...
Первый раз отправил 28 в труд. отн. - предупреждение тоже самое, что и при 3 днях в повторно отправленном отчете.....
Может, вообще её убрать с 6 таблички.......
Якщо б ви відобразили в минулому звіті к-ть календарних днів у труд. відносинах, коли вона йшла в декрет в строчці з кодом 42 по кожному місяці (так як зараз треба робити), тоді надалі в наступних звітах її відображати не треба з 0,00 нарахуванням, а так як ви цього не робили (на тей момент все правильно), тоді забирати її з табл. 6 не варто. Але к-ть днів має бути 28.

Лилия-НИКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3873
З нами з: 08 серпня 2011, 10:16
Дякував (ла): 968 разів
Подякували: 2125 разів

Повідомлення Лилия-НИКА »

Max_818 писав:
Лилия-НИКА писав:- подождите - табл. 6 дни по дату оконч. ББР должны быть ... - 28, а не 3...
Первый раз отправил 28 в труд. отн. - предупреждение тоже самое, что и при 3 днях в повторно отправленном отчете.....
Может, вообще её убрать с 6 таблички.......
... что ж Вы так "клюете" на предупреждение...? 3 - неправильно в корне, нужно 28 - я писала вначале Вам...
- предупреждение - не ошибка - отчет принимается...

Max_818
Гений
Гений
Повідомлень: 336
З нами з: 18 березня 2013, 03:47
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 17 разів

Повідомлення Max_818 »

Натали_87
Весь прикол в том, что она пошла в декрет с 01.07.2013 и тогда еще не было новых правил для такой подачи........
Лилия-НИКА
Сейчас перешлю тот же самый отчет только с первоначальными 28 днями.....Хотя, всё же меня смущает тот факт, что предупреждение ссылается на "Таблиця 6 аркуш 38 рядок 9", но когда я поднимаю эту строку - там совсем другой человек.....И отправлял я через Медок версии 10.185, в данный момент есть еще 2 обновления, но я что-то сомневаюсь, что измениться суть.....

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”