Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Вена
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 30 грудня 2016, 00:11
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Вена »

Я лично подавала все в один день а прибыль делала нова звитна

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Правда, що на суму виплачених девідендів можна зменшити фінансовий результат до оподаткування.

up_s
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 17 вересня 2012, 02:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення up_s »

NATA888 писав:Правда, що на суму виплачених девідендів можна зменшити фінансовий результат до оподаткування.
Нет

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Доброго ранку! Мене майже звела з розуму мій інспектор: за 2015 рік ми були більше 20 млн, у 2016 подавали деку поквартально з додатками РІ та АМ, хоча в РІ було у підсумку "0". За 2016 - менше 20 млн. Я подала за рік деку без РІ та АМ, з написом про незастосування різниць. Ну те, що їх ніби потрібно-таки здати і за рік, якщо вже за 3 квартали здавали, я змирилася. Але ось що виявилося: інспектор наполягає на тому, що податок за 2016 рік я повинна рахувати із застосуванням різниць!!! А пільга щодо незастосування у мене виникає лише у майбутньому 2017 році!?? Як вона каже: "Ну це у вас не було різниць, але ж якщо б були, то яка ж логіка: 9 місяців ви рахували податок з різницями, а за рік що ж, будете "знімати" у деці їх? Ніякої логіки!" А яка ж тоді логіка буде у випадку, якщо за 2017 у нас буде дохід 10 млрд, а ми ніяких різниць так і не будемо рахувати... Чи я помиляюся??? В ПКУ досить нечітко прописано, з якого періоду при доході менше 20 млн ми маємо право не застосовувати різниці. Допоможіть, для мене це питання бухгалтерської честі!

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку! Мене майже звела з розуму мій інспектор: за 2015 рік ми були більше 20 млн, у 2016 подавали деку поквартально з додатками РІ та АМ, хоча в РІ було у підсумку "0". За 2016 - менше 20 млн. Я подала за рік деку без РІ та АМ, з написом про незастосування різниць. Ну те, що їх ніби потрібно-таки здати і за рік, якщо вже за 3 квартали здавали, я змирилася. Але ось що виявилося: інспектор наполягає на тому, що податок за 2016 рік я повинна рахувати із застосуванням різниць!!! А пільга щодо незастосування у мене виникає лише у майбутньому 2017 році!?? Як вона каже: "Ну це у вас не було різниць, але ж якщо б були, то яка ж логіка: 9 місяців ви рахували податок з різницями, а за рік що ж, будете "знімати" у деці їх? Ніякої логіки!" А яка ж тоді логіка буде у випадку, якщо за 2017 у нас буде дохід 10 млрд, а ми ніяких різниць так і не будемо рахувати... Чи я помиляюся??? В ПКУ досить нечітко прописано, з якого періоду при доході менше 20 млн ми маємо право не застосовувати різниці. Допоможіть, для мене це питання бухгалтерської честі!
Думаю, що ваша інспектор права, якщо б були різниці, все ж таки ви б їх застосовували поквартально, відповідно і в році, а от вже в 2017 ви б їх не застосовували.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

NATA888 писав:
Бухгалтер1995 писав:Доброго ранку! Мене майже звела з розуму мій інспектор: за 2015 рік ми були більше 20 млн, у 2016 подавали деку поквартально з додатками РІ та АМ, хоча в РІ було у підсумку "0". За 2016 - менше 20 млн. Я подала за рік деку без РІ та АМ, з написом про незастосування різниць. Ну те, що їх ніби потрібно-таки здати і за рік, якщо вже за 3 квартали здавали, я змирилася. Але ось що виявилося: інспектор наполягає на тому, що податок за 2016 рік я повинна рахувати із застосуванням різниць!!! А пільга щодо незастосування у мене виникає лише у майбутньому 2017 році!?? Як вона каже: "Ну це у вас не було різниць, але ж якщо б були, то яка ж логіка: 9 місяців ви рахували податок з різницями, а за рік що ж, будете "знімати" у деці їх? Ніякої логіки!" А яка ж тоді логіка буде у випадку, якщо за 2017 у нас буде дохід 10 млрд, а ми ніяких різниць так і не будемо рахувати... Чи я помиляюся??? В ПКУ досить нечітко прописано, з якого періоду при доході менше 20 млн ми маємо право не застосовувати різниці. Допоможіть, для мене це питання бухгалтерської честі!
Думаю, що ваша інспектор права, якщо б були різниці, все ж таки ви б їх застосовували поквартально, відповідно і в році, а от вже в 2017 ви б їх не застосовували.
А ще є якісь думки? Мудреці та Оракули - ХЕЛП!!!

Helenkka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 03 січня 2017, 12:57
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення Helenkka »

чи потрібно повтоно вказувати Рішення про незастосування коригувань, в Декларації за 2016 рік? якщо в Декларації за 2015 рік вказували, чи нічого не писати вже в цій графі

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

Helenkka писав:чи потрібно повтоно вказувати Рішення про незастосування коригувань, в Декларації за 2016 рік? якщо в Декларації за 2015 рік вказували, чи нічого не писати вже в цій графі
я ничего не писала и об этом также говорит НКУ, что указывается только 1 раз

Gusya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 204
З нами з: 05 грудня 2011, 02:55
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Gusya »

Добрый день. Подскажите как быть? По балансу и фин результатам у меня убыток 56000грн за 2016го. Мне в декларации по прибыли показывать тоже убыток???

Helenkka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 03 січня 2017, 12:57
Дякував (ла): 22 рази

Повідомлення Helenkka »

Postpred писав:
Helenkka писав:
Tasa писав: Прибуток перекриває минулорічний збиток ? Гляньте тут по форуму писали - вам дод.РІ я так розумію потрібно подати
а якщо у нас змінився об'єкт оподаткування за 2015 рік (збиток зріс на 1 тис грн і уточнюючу не подавали), то яку суму переносити, ту,яку показала в Декларації за 2015 рік чи нову?
Только ту, что в Деке. Задекларированную
В Налоговой только что сказали, что так как мы приняли Рішення про незастосування коригувань в 2015 году, то мы не можем перенести убыток 2015 года в Декларацию за 2016 год, так как это и есть коригування.

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”