Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Наташа0710 писав:Укртелеком сказал, что с февраля тоже будет все подписи совпадать а за январь если контрагент не принимает то выпишут корректировку если принимает то так и будет.
Интересно, как я могу не принять, если он мне НН не отправлял, я из ЕРНН ее получила.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Прошу допомоги... Зареєструвала податкову на контрагента як на "неплатника".... Він сьогодні тільки побачив, що нема податкової... Дата її - 12.01.15... Всі терміни пройшли для реєстрації. Що робити ??? Тепер конкретна проблема,а сума ПДВ 1000... тобто не так і мало для контрагента. Які в мене варіанти ? Допоможіть порадою, бо вже не те шо сил нема...

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Tasa писав:Прошу допомоги... Зареєструвала податкову на контрагента як на "неплатника".... Він сьогодні тільки побачив, що нема податкової... Дата її - 12.01.15... Всі терміни пройшли для реєстрації. Що робити ??? Тепер конкретна проблема,а сума ПДВ 1000... тобто не так і мало для контрагента. Які в мене варіанти ? Допоможіть порадою, бо вже не те шо сил нема...
Если вы читали сегодняшне письмо ДФС , то можете на эту сумму выписать новую НН для этого покупателя от 12.01.15 и не регистрируйте ее,а себе сделайте коректировку на ту ненужную НН.

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Tasa писав:Прошу допомоги... Зареєструвала податкову на контрагента як на "неплатника".... Він сьогодні тільки побачив, що нема податкової... Дата її - 12.01.15... Всі терміни пройшли для реєстрації. Що робити ??? Тепер конкретна проблема,а сума ПДВ 1000... тобто не так і мало для контрагента. Які в мене варіанти ? Допоможіть порадою, бо вже не те шо сил нема...
Сделайте РК, как написано в письме коту только с изменением заглавной части.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Тюша писав:
Tasa писав:Прошу допомоги... Зареєструвала податкову на контрагента як на "неплатника".... Він сьогодні тільки побачив, що нема податкової... Дата її - 12.01.15... Всі терміни пройшли для реєстрації. Що робити ??? Тепер конкретна проблема,а сума ПДВ 1000... тобто не так і мало для контрагента. Які в мене варіанти ? Допоможіть порадою, бо вже не те шо сил нема...
Если вы читали сегодняшне письмо ДФС , то можете на эту сумму выписать новую НН для этого покупателя от 12.01.15 и не регистрируйте ее,а себе сделайте коректировку на ту ненужную НН.
Бачила лист...краще б не бачити... Але контрагент платник, в тім то і річ... а він не може тепер відобразить ПК... А якщо я її не зареєструю, то і не зможе.. Чи я щось недобачила ?

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Помилка, допущена в індивідуальному податковому номері контрагента (вказано номер іншого контрагента), може бути виправлена шляхом складання двох розрахунків коригування, які заповнюються в такому порядку:
в першому розрахунку коригування реквізити заголовної частини переносяться з податкової накладної з помилкою, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюються зі знаком "–";
в другому розрахунку коригування реквізити заголовної частини вказуються без помилок, а обсяг операції з постачання товарів/послуг та інші показники табличної частини заповнюється зі знаком "+".

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ир4ик писав:
Tasa писав:Прошу допомоги... Зареєструвала податкову на контрагента як на "неплатника".... Він сьогодні тільки побачив, що нема податкової... Дата її - 12.01.15... Всі терміни пройшли для реєстрації. Що робити ??? Тепер конкретна проблема,а сума ПДВ 1000... тобто не так і мало для контрагента. Які в мене варіанти ? Допоможіть порадою, бо вже не те шо сил нема...
Сделайте РК, как написано в письме коту только с изменением заглавной части.
А РК робити якою датою ? Покупецо робив оплату і податкову робили по оплаті... все 12.01. #wall#

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Tasa писав: Бачила лист...краще б не бачити... Але контрагент платник, в тім то і річ... а він не може тепер відобразить ПК... А якщо я її не зареєструю, то і не зможе.. Чи я щось недобачила ?
Можно не регить январские.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ир4ик писав:
Tasa писав: Бачила лист...краще б не бачити... Але контрагент платник, в тім то і річ... а він не може тепер відобразить ПК... А якщо я її не зареєструю, то і не зможе.. Чи я щось недобачила ?
Можно не регить январские.
Там весь товар з кодами УКТ ЗЕД...

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Ир4ик писав:
Електронний цифровий підпис, що накладається на податкову накладну при її реєстрації в ЄРПН, та підпис, що скріплює цю податкову накладну при її видачі покупцю, повинні належати одній особі, якій делеговано право підпису податкових накладних.
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm5 ... t=y#539834
вот чудят они без баяна..#g_mad# ну во-первых, покупателю ничего не выдается, во-вторых, и это придумано ИМИ же, в электронной н.н. там где подпись написано четко "ФИО особы що склала накладну" (составить документ и подписать документ совсем не однозначные понятия), и уже в медке (не знаю как в других программах), там где первынни документы, есть почему-то две колоночки: одна "особа що склала документ" и вторая "подписант". Вот почему так???? Почему мы должны друг другу мозг выносить если разные ФИО??? Ну вот даже письма от ГНИ приходят, там тоже подпись нач.ГНИ или его зама, а ниже ФИО исполнителя, а тут просто пипец какой-то а не документ...#wall# #wall# #wall# #wall# #wall# я лично, не вижу ошибки в том что составил документ один человек, а подписал его второй, все равно за правильность отвечает второй, тот кто согласился с документом и своей подписью это подтвердил (в настоящий момент это ЭЦП).

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”