Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

Luda_avon@ukr.net писав:Девочки, подскажите, заблокировали нн, 14.08 отправила таблицу и документы на разблокировку, 19.08 пришло решение позитивное, но позже пришла квитанция, что таблица не принята, Виявлені помилки:
Документ не прийнято. Інформація з Таблиці даних платника податку не врахована. Что может быть не так? Наверное из-за того, что не принята таблица и заблоктровади след.нн которую отправила на регистрацию. Может такое быть?#wall# Уже нет сил...
У меня до сих пор не принята ни одна таблица, вот такой я счастливик (((((((((((( Тем не менее- какие разблокируют, какие- нет, пакеты документов индентичны, логики нет никакой, как ни гляди. Наверное- какое у кого настроение на момент просмотра доков#g_hospita

CrazyBee
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 07 вересня 2017, 21:31
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення CrazyBee »

Кому-то приходила квитанция №2 на уведомление с текстом: документ не прийнято. вивлено помилки: не відповідає стандарту XML(помилка структури)? отправляла через Медок, в первой квитанции все норм, сегодня пришла 2-я с вот такой ерундой..

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

ar4ik писав:
Luda_avon@ukr.net писав:Девочки, подскажите, заблокировали нн, 14.08 отправила таблицу и документы на разблокировку, 19.08 пришло решение позитивное, но позже пришла квитанция, что таблица не принята, Виявлені помилки:
Документ не прийнято. Інформація з Таблиці даних платника податку не врахована. Что может быть не так? Наверное из-за того, что не принята таблица и заблоктровади след.нн которую отправила на регистрацию. Может такое быть?#wall# Уже нет сил...
У меня до сих пор не принята ни одна таблица, вот такой я счастливик (((((((((((( Тем не менее- какие разблокируют, какие- нет, пакеты документов индентичны, логики нет никакой, как ни гляди. Наверное- какое у кого настроение на момент просмотра доков#g_hospita
Аналогічно(((

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

До речі, чули новину від Южаніної про продовження терміну тестового режиму до кінця року і розблокування всіх нині заблокованих ПН? Цікаво, чи "воплотят в жизнь", а то щось ніяк не хочеться готувати вже 7 повідомлень...)

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

Я ни во что положительное уже не верю- опять отказ в регистрации по всем повидомленням. Когда начиналась вся эта херня с революциями- я писала- люди, схамениться! Что по факту- всё так и вышло- земли под подсолнечником и кукурузой, мелких давят корпорации, они отчитываются о каких-то средних зарплатах захмарных, а по факту- приходит сварщик на собеседование и спрашивает- вы хоть минималку будете платить? Устала((((((( Знаю, что сама нарушаю правила форума, но сил уже нет- это просто уничтожение всей мелкой экономики в- принципе, должны отстаться только рабы системы.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Luda_avon@ukr.net писав:Девочки, подскажите, заблокировали нн, 14.08 отправила таблицу и документы на разблокировку, 19.08 пришло решение позитивное, но позже пришла квитанция, что таблица не принята, Виявлені помилки:
Документ не прийнято. Інформація з Таблиці даних платника податку не врахована. Что может быть не так? Наверное из-за того, что не принята таблица и заблоктровади след.нн которую отправила на регистрацию. Может такое быть?#wall# Уже нет сил...
Повідомлення і таблиця - окремі документи, які розглядаються окремо, і рішення по них приймаються окремо. Таблиця призначена для того, щоб, якщо дані враховано, надалі дані позиції не моніторяться взагалі. Так як таблицю не врахували, то моніторинг продовжується і блокування можливе. Подавайте знову таблицю з поясненнями, можете їх робити хоч щодня. Якусь та приймуть.

tovorion
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 19 березня 2017, 09:46
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення tovorion »

marina11 писав:
Luda_avon@ukr.net писав:Девочки, подскажите, заблокировали нн, 14.08 отправила таблицу и документы на разблокировку, 19.08 пришло решение позитивное, но позже пришла квитанция, что таблица не принята, Виявлені помилки:
Документ не прийнято. Інформація з Таблиці даних платника податку не врахована. Что может быть не так? Наверное из-за того, что не принята таблица и заблоктровади след.нн которую отправила на регистрацию. Может такое быть?#wall# Уже нет сил...
Повідомлення і таблиця - окремі документи, які розглядаються окремо, і рішення по них приймаються окремо. Таблиця призначена для того, щоб, якщо дані враховано, надалі дані позиції не моніторяться взагалі. Так як таблицю не врахували, то моніторинг продовжується і блокування можливе. Подавайте знову таблицю з поясненнями, можете їх робити хоч щодня. Якусь та приймуть.
У меня то же самое отправил таблицу - ее не приняли, ждут теперь ответ на повідомлення.
А что значит таблицу с поясненями - в таблице же нет графы для пояснень

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

[
Скрытый текст
quote=tovorion]
marina11 писав:
Luda_avon@ukr.net писав:Девочки, подскажите, заблокировали нн, 14.08 отправила таблицу и документы на разблокировку, 19.08 пришло решение позитивное, но позже пришла квитанция, что таблица не принята, Виявлені помилки:
Документ не прийнято. Інформація з Таблиці даних платника податку не врахована. Что может быть не так? Наверное из-за того, что не принята таблица и заблоктровади след.нн которую отправила на регистрацию. Может такое быть?#wall# Уже нет сил...
Повідомлення і таблиця - окремі документи, які розглядаються окремо, і рішення по них приймаються окремо. Таблиця призначена для того, щоб, якщо дані враховано, надалі дані позиції не моніторяться взагалі. Так як таблицю не врахували, то моніторинг продовжується і блокування можливе. Подавайте знову таблицю з поясненнями, можете їх робити хоч щодня. Якусь та приймуть.
У меня то же самое отправил таблицу - ее не приняли, ждут теперь ответ на повідомлення.
А что значит таблицу с поясненями - в таблице же нет графы для пояснень[/quote]
Я вже тут писала. Наша обласна ДФС ще з 14.07 провела семінар і після того роз'яснює, що паралельно з таблицею необхідно зробити листа, у якому розписати основні характеристики підприємства, нерухоме майно орендоване/власне, транспорт орендований/власний, чисельність працівників, виробничі потужності (для виробництва), залишки товару на початок 2017 року, дохід за 2016 рік і т.д. Все, що підтверджує вашу добропорядність платника податків і пояснює дані таблиці. За підписом директора. І сканкопію листа через кабінет ладіслати через листування. Таблиці без таких пояснень розглядатися і враховуватися не будуть. Якось так. #curtsey#

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Бухгалтер1995 писав:До речі, чули новину від Южаніної про продовження терміну тестового режиму до кінця року і розблокування всіх нині заблокованих ПН? Цікаво, чи "воплотят в жизнь", а то щось ніяк не хочеться готувати вже 7 повідомлень...)
сегодня должны якобы рассматривать этот вопрос,
http://jurliga.ligazakon.ua/news/2017/9/7/164105.htm


В Комитете ВР по вопросам налоговой и таможенной политики обсудили сложившуюся ситуацию вокруг блокирования регистрации налоговых накладных / расчетов корректировки в Едином реестре налоговых накладных.

В результате обсуждения было принято решение инициировать продление тестового режима блокировки налоговых накладных.

«Если до пятницы, 8 сентября, система остановки налоговых накладных не заработает должным образом, мы срочно разработаем и в следующий понедельник зарегистрируем законопроект о продлении тестового режима до конца года», - отметила Председатель Комитета Нина Южанина.

В документе планируется предусмотреть, что все так называемые проблемные налоговые накладные будут разблокированы и зарегистрированы.


я тоже просто по заблокированным в июле не все доки подала, суммы там мелкие (пока неуспели) #blush# , сижу и думаю, может повезет (август пока без блоков)

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Я вже тут писала. Наша обласна ДФС ще з 14.07 провела семінар і після того роз'яснює, що паралельно з таблицею необхідно зробити листа, у якому розписати основні характеристики підприємства, нерухоме майно орендоване/власне, транспорт орендований/власний, чисельність працівників, виробничі потужності (для виробництва), залишки товару на початок 2017 року, дохід за 2016 рік і т.д. Все, що підтверджує вашу добропорядність платника податків і пояснює дані таблиці. За підписом директора. І сканкопію листа через кабінет ладіслати через листування. Таблиці без таких пояснень розглядатися і враховуватися не будуть. Якось так. #curtsey# [/quote]
А куди лист - на обласну чи на 99 ДФС України?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”