Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Замир
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 22 грудня 2016, 17:17
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Замир »

Бабушка писав:
Замир писав:
Бабушка писав: Можна трішки тему продовжити , підскажіть які обгрунтування для річної звітності по податку на прибуток? ,ми теж перейшли з єдиного податку (юр.особа) на прибуток но тільки сільгоспники можуть подавати річну звітність ? , а може були зміни за період коли були на єдиному і я їх пропустила ? якщо є можливість бути на річном періоді в такому разі що я повинна прочитати? яку-то заяву потрібно подать до податкової ?
У нас годовой доход за 2016 год меньше 20 млн. грн. поэтому сдаем годовую отчетность по налогу на прибыль .
Дякую! Якщо можна ссилку де це можна прочитати , та як це оформити (в нас теж менше чем 20 млн.грн.)
НКУ ст. 137.5 там указано , что налоговая отчетность с доходом до 20млн. сдается раз в год.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Хто квартальщики, у кого дека з збитками, будете так подавати чи щось підшаманювати?
я от в роздумах

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Inna Medvetska писав:Хто квартальщики, у кого дека з збитками, будете так подавати чи щось підшаманювати?
я от в роздумах
я сдала с минусом еще недели две назад, пока никто не звонил и не писал... но у нас это первая минусовая, до этого всегда шли с прибылью.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

rubin писав:
Inna Medvetska писав:Хто квартальщики, у кого дека з збитками, будете так подавати чи щось підшаманювати?
я от в роздумах
я сдала с минусом еще недели две назад, пока никто не звонил и не писал... но у нас это первая минусовая, до этого всегда шли с прибылью.
у мене теж перша.
але по результатх минулого року ми майже 400 тис. податку заплатили, от і думаю, що робити то

NATIKA
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 19 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення NATIKA »

Inna Medvetska писав:
rubin писав:
Inna Medvetska писав:Хто квартальщики, у кого дека з збитками, будете так подавати чи щось підшаманювати?
я от в роздумах
я сдала с минусом еще недели две назад, пока никто не звонил и не писал... но у нас это первая минусовая, до этого всегда шли с прибылью.
у мене теж перша.
але по результатх минулого року ми майже 400 тис. податку заплатили, от і думаю, що робити то
а где Вы нашли новый бланк декларации, подскажите код пожалуйста)

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Мне надо сдать квартальную деку. Я сейчас так и должна подавать с додатками.И какой код квартальной деки j0100115?Правильный или нет

Nata4ka
Гений
Гений
Повідомлень: 301
З нами з: 20 липня 2012, 05:50
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Nata4ka »

кта писав:помогите, кто в курсе-финотчетность в статистику до 25.04, а декларация на прибыль до 10.05-смысл в таком разделении, если декларация на основе баланса будет?
тоже очень волнует этот вопрос

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

rubin писав:
Inna Medvetska писав:Хто квартальщики, у кого дека з збитками, будете так подавати чи щось підшаманювати?
я от в роздумах
я сдала с минусом еще недели две назад, пока никто не звонил и не писал... но у нас это первая минусовая, до этого всегда шли с прибылью.
Аналогичная ситуация, впервые минус, причем не малый. Сдала как есть.

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Nata4ka писав:
кта писав:помогите, кто в курсе-финотчетность в статистику до 25.04, а декларация на прибыль до 10.05-смысл в таком разделении, если декларация на основе баланса будет?
тоже очень волнует этот вопрос
Да неужели нельзя было подогнать сроки? - Все для нашего с вами "удобства". Сдала баланс вчера (в электронном кабинете засветился, надеюсь,что налоговики его видят) , а деку сдам по срокам.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

NATIKA писав:
Inna Medvetska писав:
rubin писав: я сдала с минусом еще недели две назад, пока никто не звонил и не писал... но у нас это первая минусовая, до этого всегда шли с прибылью.
у мене теж перша.
але по результатх минулого року ми майже 400 тис. податку заплатили, от і думаю, що робити то
а где Вы нашли новый бланк декларации, подскажите код пожалуйста)
ніде не знайшли. дека на старому здаватися буде, новий тільки в проекті

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”