Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

natason писав: Мені інспектор радила заповнити дод.2 без гр.4, що є неможливим))) ...
немає нічого не можливого ))) (знімається автоматичний розрахунок і все стає можливим).
Любознательная писав:...Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 до декларації поточного звітного періоду в розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 таблиці 1 додатка 2 до декларації за наступний звітний період.
А ось це "перл" над яким я вже "ламаю" голову 2 дні #fool#

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

natalka) писав:
natason писав: Мені інспектор радила заповнити дод.2 без гр.4, що є неможливим))) ...
немає нічого не можливого ))) (знімається автоматичний розрахунок і все стає можливим).
замість гр.4 заповнила гр. 3
рискнула, а шо робити - з двух зол вибираємо менше
а чи добре зробила час покаже
#g_witch#

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »

natalka) писав:
natason писав: Мені інспектор радила заповнити дод.2 без гр.4, що є неможливим))) ...
немає нічого не можливого ))) (знімається автоматичний розрахунок і все стає можливим).

Згодна)))) Але ж гр.6 складається з сум попередніх граф.. і рано чи пізно, вони матимуть допрацювати свою прогу, я так думаю))))) Жах та й годі)

allavi
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 20 січня 2015, 06:09
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення allavi »

Любознательная писав:...Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 до декларації поточного звітного періоду в розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 таблиці 1 додатка 2 до декларації за наступний звітний період.
natalka пишет:А ось це "перл" над яким я вже "ламаю" голову 2 дні #fool#
[/quote]
А чому ви ламаєте голову?. У мене в додатку 2 за лютий в гр.14 була відображена сума, ця сума була показана і в стр. а дод.2. Мені надійшов витяг на збільшення реєстраційної суми за березень (сума гр.14 дод.2 за лютий збігається з сумою в витягу) і я цю суму поставила в дод.2 за березень гр.2=гр.6 , гр,14-пуста і все добре. Інспектор подивився декларацію і сказав,що все вірно заповнено.

SSV
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 02 квітня 2015, 08:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення SSV »

Добрый день!
В вытяге про стан рахунку не вижу суммы по уменьшающим НО РК к НН, составленным до 01.02.2015г.
Они не участвуют в формуле???
у кого были такие РК отзовитесь, плиз!!!

Larabara
Гений
Гений
Повідомлень: 315
З нами з: 20 жовтня 2012, 14:16
Дякував (ла): 207 разів
Подякували: 122 рази

Повідомлення Larabara »

SSV писав:Добрый день!
В вытяге про стан рахунку не вижу суммы по уменьшающим НО РК к НН, составленным до 01.02.2015г.
Они не участвуют в формуле???
у кого были такие РК отзовитесь, плиз!!!
У меня тоже не сходится сумма РК был в феврале на нн в январе. Инспектор сказал платить по декларации.

SSV
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 02 квітня 2015, 08:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення SSV »

а по формуле что сказала?
просто у нас суммы большие корректируются, если они не учтутся в СЭА, то нам придется доплачивать деньгами с 01.07.14 для регистрации наших НН? (((

Кирилова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 28 квітня 2011, 07:07
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Кирилова »

У меня в вытяге одна сумма по полученным налоговым накладным, сумма по полученным зарегестрированным НН - совсем другая . И это при том, что у меня всего две налоговые накладные по НК. Суммы вообще не совпадают. Только и сидишь на кнопке- делаешь запросы. Я просто не представляю, что делают бухгалтера, у которых большое количество НН.

Lika27
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 24 травня 2012, 08:03
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення Lika27 »

У меня тоже много РК к НН до 01.02.15!!!!В феврале 10 тыс, в марте 140 тыс. НДС, этих сумм нет на спец счету, и что значит что я не могу уменьшить свои обязательства?????Может строку 8.1.1 еще где-то надо указывать в декларации???Но об этом нигде не сказано!

SSV
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 02 квітня 2015, 08:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення SSV »

Lika27 писав:У меня тоже много РК к НН до 01.02.15!!!!В феврале 10 тыс, в марте 140 тыс. НДС, этих сумм нет на спец счету, и что значит что я не могу уменьшить свои обязательства?????Может строку 8.1.1 еще где-то надо указывать в декларации???Но об этом нигде не сказано!
В декларацию они попадают, а в формулу нет

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”