Отчет по ЕСВ

Питання по ЄСВ
fleur9060
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 25 вересня 2013, 14:54
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення fleur9060 »

керя писав:підкажіть,будь ласка,чи проставляти 2 дні лікарняного у звіті по ЄСВ(табл 6 додатку 4)за листопад,якщо лікарняний листок зданий 08,12,2013( а почав працівник хворіти 29,11,2013). Лікарняні я ще не нараховувла,тому у звіті за листопад їх не показано. є лише табель за листопад з проставленими лікарняними 29,11,2013 і 30,11,2013.
лікарняний отримали в12/13.всі нарахування і утримання зробили також 12/13.тому дані по лікарняних відобразите в додатку 6- 12/13 двома стрічками, вказуючи за 11/13-...кал.днів ТВП,сума лікарняних,утрим.ЄСв2%-..., аналогічно за 12/13..кал.днів, сума лікарн., утрим ЄСв. у листку лікарняному при розрахунку допомоги вкінці ви вказуєте "включено до платіжної відомості за грудень 2013р".

fleur9060
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 25 вересня 2013, 14:54
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення fleur9060 »

Звіт ЄСВ просять здавати в електронному виглядіз ключами ДПІ навіть церкву. Мене попросили допомогти в цій справі. Раніше в дод.6 показували з/пл тільки настоятеля храму і вфдповідно сплачували ЄСВ . Головним бухгалтером зареєстрована пенсіонерка за віком і собі вона з/пл не нараховувала,ЄСв за себе не платила.Так було і ПФ , ДПА до них не мали ніяких зауважень.Наскільки я знаю, то пенсіонеру нарах зпл,ЄСВ,ПДФО, так як всім, особливих пільг немає. Чи може укласти з нею договір ЦПХ з маленькою винагородою, яку покажуть 12/13р. Підкажіть, будь ласка, як правильно зробити.

helga4ka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 14 квітня 2013, 06:04
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення helga4ka »

fleur9060 писав: Чи може укласти з нею договір ЦПХ з маленькою винагородою, яку покажуть 12/13р. Підкажіть, будь ласка, як правильно зробити.
я бы не делала ЦПХ, работа бухгалтера - явно трудовые отношения.
согл ст. 56 КЗот Неполное рабочее время. установите по соглашению между работником и собственником неполный рабочий день (1 час к примеру или час в неделю)
Оплата труда в этих случаях производится пропорционально отработанному времени или в зависимости от выработки.

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

fleur9060 писав: Головним бухгалтером зареєстрована пенсіонерка за віком і собі вона з/пл не нараховувала,ЄСв за себе не платила.Так було і ПФ , ДПА до них не мали ніяких зауважень.Наскільки я знаю, то пенсіонеру нарах зпл,ЄСВ,ПДФО, так як всім, особливих пільг немає. Чи може укласти з нею договір ЦПХ з маленькою винагородою, яку покажуть 12/13р. Підкажіть, будь ласка, як правильно зробити.
Що означає зареєстрована?? Якщо оформлені трудові відносини - то нараховують з/пл пропорційно відпрацьованому часу згідно ставки, ЄСВ, ПДФО, +відображають у звітах. Якщо працювала неофіційно , то інша справа.

fleur9060
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 25 вересня 2013, 14:54
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення fleur9060 »

Я розумію, що мали з/пл нараховувати, ЄСВ,ПДФО платити з з/пл людини, яка підписувала документи в якості головного бухгалтера. Всі попередні періоди переробляти?Напевне ні, а в звіті за 11/13 нарахую 30грн зпл цій пенсіонерці і відповідно ЄСВ,ПДФО. Дякую всім, хто відгукнувся.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

fleur9060 писав:Я розумію, що мали з/пл нараховувати, ЄСВ,ПДФО платити з з/пл людини, яка підписувала документи в якості головного бухгалтера. Всі попередні періоди переробляти?Напевне ні, а в звіті за 11/13 нарахую 30грн зпл цій пенсіонерці і відповідно ЄСВ,ПДФО. Дякую всім, хто відгукнувся.
А таблицю 5 будете заповнювати у листопаді чи вже раніше заповнювали по головному бухгалтеру

Zolotko
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 21 вересня 2012, 05:26
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Zolotko »

привет всем, подскажите
отчет по ЕСВ - табл.6 - графа 20 -ознака наявності трудової книжки
1- так, 0-ні
вопрос: что ставить внешнему совместителю?
помогите разобраться, я думаю - нет, но права ли я?
в правилах заполнения нигде не нахожу

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Zolotko писав:привет всем, подскажите
отчет по ЕСВ - табл.6 - графа 20 -ознака наявності трудової книжки
1- так, 0-ні
вопрос: что ставить внешнему совместителю?
помогите разобраться, я думаю - нет, но права ли я?
в правилах заполнения нигде не нахожу
1 строка Основной - да
2 строка Вн.совместитель - нет
У совместителя тр.книжка находится на основном месте работы

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Бюгюльмэ писав:По основному месту работы находится трудовая книжка. Не основное место работы (внешний совместитель) - без трудовой книжки.
пока редактировала - опередили

jaddiha
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 524
З нами з: 09 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 153 рази
Подякували: 81 раз

Повідомлення jaddiha »

Подскажите, в табл. 5 дата припынення труд. видносин 29 ноября. Этот день считается рабочим? сколько дней ставить работнику в табл.6 - 29 или 28?
заранее спасибо!

и еще - заставили сдавать по электронке (сдаем прямо в налоговой пока) в квит 2 написано, что в табл. 1 код вида деятельности не совпадает с довідником, в карточке предприятия проверила - вроде все в порядке... кто-нибудь сталкивался?


Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”