Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Ната2727 писав:
Ната2727 писав:Доброго дня.
Підскажіть будь-ласка по такому питанню

працівниця взяла відпустку, потім йде на лікарняний й тоді в декрет
замість неї беруть нового працівника, як мені його правильно оформити, адже її я взяти не можу поки попередній працівник не піде в декрет....
мені підказали що є строковий договір... але мене цікавить як його вірно оформити й чи треба нести в фонд безробіття й в дпі?
повідомляєте податкову у загальному порядку, фонд безробіття не потрібно, строковий договір відрізняється від трудового лише тим,
що у ньому прописують терміни виконання роботи,
роз"яснення читайте тутhttp://pon.org.ua/pravovy-zahyst/2703-strokovij-trudovij-dogovir-osoblivosti-ukladennya.html

fikssss
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 30 вересня 2015, 11:08
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення fikssss »

Подскажите пожалуйста такой вопрос,сменили директора ООО с 11.09, а в налоговую не подали "повідомлення", как быть?подать сейчас через Медок?И как в таких случаях штрафов избежать?

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

fikssss писав:Подскажите пожалуйста такой вопрос,сменили директора ООО с 11.09, а в налоговую не подали "повідомлення", как быть?подать сейчас через Медок?И как в таких случаях штрафов избежать?
От регистратора сведения уже в налоговой, хотите 1-ОПП подайте, за что вас штрафовать, да и не умеет этот отдел штрафовать :)

fikssss
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 30 вересня 2015, 11:08
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення fikssss »

Так в том то и дело, что и от регистратора сведения к ним пришли, и 1-ОПП подавала, а сегодня узнала,что надо было еще и уведомление отправлять им, и штрафы за это уведомление не маленькие, и как теперь быть?

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

fikssss писав:Так в том то и дело, что и от регистратора сведения к ним пришли, и 1-ОПП подавала, а сегодня узнала,что надо было еще и уведомление отправлять им, и штрафы за это уведомление не маленькие, и как теперь быть?
У вас прокол о не подачи отчетности о приеме нового сотрудника а не директора, если сотрудник из старых, вопрос снимается сам собой, если новый попробуйте отмазаться, что он принят по совместительству

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Добавите в протоколе что приступит к обязанностям с 01.10.15 и подавайте сведения сегодня

fikssss
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 30 вересня 2015, 11:08
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення fikssss »

Люди, подскажите еще вопрос, а можно с директором заключить ГПД?

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Підскажіть сьогодні 7.10 подала повідомлення в ДПІ, що приняла працівника з 07.10.15 наказ від 06.10.15.
Так можна? Раніше подавала сьогодні на завтра. А це потрібно сьогоднішнім числом.

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

і квитанція 2 прийшла все нормально. То виходить можна?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

плиз подскажите, вот такая вот картина с вытяга по организации
Прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи ****** - керівник з 18.05.2015
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" Дата запису: 01.10.2015
могу ли я сделать приказ на основании протокола о принятии директора 31.10.2015 вступающим в обязанности с 01.11.2015
он же директор и учредитель

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”