Всё! Кина не будет! Электричество кончилось? (часть 2)

Подання звітності в електронному вигляді
anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

Ksena_K писав:Теж працюю в Медку. Податкові не втягнулись, в статистику відправила звіти 01.07.17 - тиша, статус відправлено і все!!!! На сайт Медка не можу зайти. В 1ПВ квартальні в стр. 3070 помилка.
Медком користуюсь з 2009 року (ще був так званий Бест звіт), нарікань не було. А ось у останнім часом ... ну слів нема, одні жести....#wall# #wall# #wall#
В статистику сегодня отправила- статус отправлено, квит. нет, 1-ДФ - 2 кв. уже есть. Работаю в Сонате, статистика не принимает

Рулевой
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 26 травня 2016, 09:59
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Рулевой »

anna1611 писав:
Ksena_K писав:Теж працюю в Медку. Податкові не втягнулись, в статистику відправила звіти 01.07.17 - тиша, статус відправлено і все!!!! На сайт Медка не можу зайти. В 1ПВ квартальні в стр. 3070 помилка.
Медком користуюсь з 2009 року (ще був так званий Бест звіт), нарікань не було. А ось у останнім часом ... ну слів нема, одні жести....#wall# #wall# #wall#
В статистику сегодня отправила- статус отправлено, квит. нет, 1-ДФ - 2 кв. уже есть. Работаю в Сонате, статистика не принимает
Звонила сегодня в статистику, тоже отправлены 30.06 отчеты и нет ни ответа, ни привета. Инспектор сказала, что эл. почта отключена в связи с вирусной атакой. Добро пожаловать ножками... В соцстрахе принимают в эл. виде, почта работает. Может кому будет полезно...

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Добрый день, коллеги! Подскажите, кто-то сегодня отправлял НН на регистрацию? Регистрация по-прежнему проходит за 4-5 часов?

Irinka_D
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 26 січня 2012, 03:22
Подякували: 6 разів

Повідомлення Irinka_D »

На сайте статистики написали:
До уваги респондентів! Система електронної звітності тимчасово відключена. Статистичну звітність необхідно подавати на паперових носіях.

Нет,чтобы об этом предупредить новостью, чтобы все бухгалтера знали, что им топать в статистику надо будет, так надо отправить отчет, прождать, а потом искать причину, почему статус отправлено не изменяется.#g_mad#

Оксана Пр
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 16 червня 2017, 15:08
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Оксана Пр »

Ksena_K писав:Теж працюю в Медку. Податкові не втягнулись, в статистику відправила звіти 01.07.17 - тиша, статус відправлено і все!!!! На сайт Медка не можу зайти. В 1ПВ квартальні в стр. 3070 помилка.
Медком користуюсь з 2009 року (ще був так званий Бест звіт), нарікань не було. А ось у останнім часом ... ну слів нема, одні жести....#wall# #wall# #wall#
В статистику отчеты с Медка не попадают, нужно нести на бумаге.

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

Симпа писав:
Витягив нема.Все достало.... В отпуск - на отдых .....#g_cray2#
После отпуска еще хуже, я Вам скажу. Была я там 10 дней, хорошо отдохнула, поездила, теперь вообще капец....просто философские мысли в голову лезут "За шо?". Теперь боюсь оставшиеся дни брать.... как жить потом?

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

кузя78 писав:
Carmella писав:Відправила інформаційні довідки на зареєстровані на мене податкові. Витяги поприходили - податкові не втягуються #dntknw#
Зробила ще витяг, де вказала номери податкових - не втягуються.....

Це тільки з Медком таке?
нет в арт мастере все в порядке
В Сонате тоже все отлично работает

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2011
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1401 раз

Повідомлення SonataEvol »

Irinka_D писав:На сайте статистики написали:
До уваги респондентів! Система електронної звітності тимчасово відключена. Статистичну звітність необхідно подавати на паперових носіях.
Я в них такого не знайшов, хоч і шукав)
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Buhsia
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 30 серпня 2016, 16:02
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Buhsia »

Irinka_D писав:На сайте статистики написали:
До уваги респондентів! Система електронної звітності тимчасово відключена. Статистичну звітність необхідно подавати на паперових носіях.

Нет,чтобы об этом предупредить новостью, чтобы все бухгалтера знали, что им топать в статистику надо будет, так надо отправить отчет, прождать, а потом искать причину, почему статус отправлено не изменяется.#g_mad#
Цікаво,а чи мають вони право таке робити? У нас всіх є договір про подачу звітів у електронному вигляді. Розумію,що питання риторичне,на жаль ,бо в нас всі все можуть окрім бухгалтерів.


Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”