Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Lir
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 04 липня 2017, 16:06
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lir »

zoltan писав:
Aj писав:
zoltan писав:буду пробувати замість Дата повідомлення" і "Номер повідомлення" ставити дату і номер квитанції про блокіровку ПН
Отпишитесь пожалуйста, что с этого получится...

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

Lir писав:
Aj писав:
zoltan писав: В столбец 2 "Порядквий номер ПН (РК)", столбец 3 "Дата складання ПН (РК)"
номер формы J1312601

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

vatanya писав:
Lir писав:
Aj писав: номер формы J1312601
подскажите а кто как подает додаток. Там нет что бі добавить рядок.А если у меня 10 листов ТТн,мне надо добавить 10 додатков или там надо в один загрузить.Кто как делает

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1409
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 853 рази
Подякували: 590 разів

Повідомлення zoltan »

Ан-ия писав:
vatanya писав:
Lir писав: подскажите а кто как подает додаток. Там нет что бі добавить рядок.А если у меня 10 листов ТТн,мне надо добавить 10 додатков или там надо в один загрузить.Кто как делает
треба добавляти додатки

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

#g_cray# Я так розумію, що в першу чергу не пощастило перевізникам.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Ан-ия писав:
Діна 1977 писав:
Бухгалтер1995 писав: А кому-небудь телефонували в обласній, що привезете документи? Бо якщо через канцелярію, то можна довго чекати на те, що документи дійдуть до інсектора, який їх відправить, та чи й відправить... Моя інспектор 30/06 обіцяла, що прийме й сама відправить, всебічна допомога, а вчора не відповідала цілий день... А Ви лише в бумажному варіанті? Тобто повідомлення+додаток до нього+документи і так на кожну заблоковану ПН?
Наша інспектор відразу не прийняла. Сказала що не знає що робити, всі везуть на область. В мене прийняли в канцеляю документи на кожну заблоковану накладну, але я зробила і собі копії і вони поставили печатку а також дату прийняття на всякий випадок. Сказали ждати і звонити , бо їх закидали цими листами. Ось так. Так що сиджу як на голках.
какой у вас район
Київська область м.Вишгород

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

tatiana_2102 писав:#g_cray# Я так розумію, що в першу чергу не пощастило перевізникам.
не только, продажа товаров, оказание услуг, причем на одного контрагента 2 налоговые - одну регистрируют. вторую призупинили

tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

vatanya писав:
tatiana_2102 писав:#g_cray# Я так розумію, що в першу чергу не пощастило перевізникам.
не только, продажа товаров, оказание услуг, причем на одного контрагента 2 налоговые - одну регистрируют. вторую призупинили
А от цікаво, чи у всіх критерій по невідповідності обсягів?

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

tatiana_2102 писав:
vatanya писав:
tatiana_2102 писав:#g_cray# Я так розумію, що в першу чергу не пощастило перевізникам.
не только, продажа товаров, оказание услуг, причем на одного контрагента 2 налоговые - одну регистрируют. вторую призупинили
А от цікаво, чи у всіх критерій по невідповідності обсягів?
У меня да. Продажа товаров.

Alisa 2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 06 липня 2017, 14:48
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Alisa 2017 »

Кто может, проверьте, пожалуйста, сохраняются додатки или нет. Добавляю, нажимаю "зберегти чернетку" захожу снова в "повідомлення" а додатков нет, это с кабинетом что то или мне домой пора((( До этого все нормально сохранялось

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”