Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

LV_2020 писав:Всем добрый день. Помогите новичку. Как быть в такой ситуации. Сдала уже баланс 1-см, 2-мс и прибыль. Додатки никакие не подавала. Все принято.
Но сейчас почитала чат и обнаружила, что в прибыли не стоят галочки внизу подачи формы Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва и галочка Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Что то надо менять? Перездавать?
Здати Нову звітну деку про прибуток з відмітками про подані форми ФЗ і нижче не забудте вказати Додатки на ___ 2 арк...
Щодо коригування різниць - подавали з цією відміткою позаминулого року, по ПКУ знову щось писати не потрібно

LV_2020
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 31 січня 2018, 10:41
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення LV_2020 »

[quote=Tasa
Здати Нову звітну деку про прибуток з відмітками про подані форми ФЗ і нижче не забудте вказати Додатки на ___ 2 арк...
- подавали з цією відміткою позаминулого року, по ПКУ знову щось писати не потрібно[/quote]

Я первый раз сама все отчеты здавала. Но просмотрела прошлые 3 года Щодо коригування різниць галочка не где стояла.

А форми эти снова подавать?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

LV_2020 писав:
Скрытый текст
[quote=Tasa
Здати Нову звітну деку про прибуток з відмітками про подані форми ФЗ і нижче не забудте вказати Додатки на ___ 2 арк...
- подавали з цією відміткою позаминулого року, по ПКУ знову щось писати не потрібно
Я первый раз сама все отчеты здавала. Но просмотрела прошлые 3 года Щодо коригування різниць галочка не где стояла.

А форми эти снова подавать?[/quote][/spoiler]

ФЗ можете не перездавати...
Так - дека прибуткова та сама - тільки вверху не забудьте поставити "Х" Нова звітна

LV_2020
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 31 січня 2018, 10:41
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення LV_2020 »

Tasa писав:
LV_2020 писав:
Скрытый текст
[quote=Tasa
Здати Нову звітну деку про прибуток з відмітками про подані форми ФЗ і нижче не забудте вказати Додатки на ___ 2 арк...
- подавали з цією відміткою позаминулого року, по ПКУ знову щось писати не потрібно
Я первый раз сама все отчеты здавала. Но просмотрела прошлые 3 года Щодо коригування різниць галочка не где стояла.

А форми эти снова подавать?
[/spoiler]

ФЗ можете не перездавати...
Так - дека прибуткова та сама - тільки вверху не забудьте поставити "Х" Нова звітна[/quote]

Спасибо. А галочку Щодо коригування різниць ставить?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

LV_2020 писав:Спасибо. А галочку Щодо коригування різниць ставить?
А це вам вирішувати вже...

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Добрый день.
Впервые за 4 года придется составлять декларацию.
Пытаюсь вникнуть в совсем другую прибыль)))
Фирма зарегистрирована в сентябре 2017, 1,5 млн дохода.
Я правильно понимаю, что никакие налоговые разницы мне не надо применять?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

баффало-99 писав:Добрый день.
Впервые за 4 года придется составлять декларацию.
Пытаюсь вникнуть в совсем другую прибыль)))
Фирма зарегистрирована в сентябре 2017, 1,5 млн дохода.
Я правильно понимаю, что никакие налоговые разницы мне не надо применять?
Правильно.

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Tasa писав:
LV_2020 писав:Всем добрый день. Помогите новичку. Как быть в такой ситуации. Сдала уже баланс 1-см, 2-мс и прибыль. Додатки никакие не подавала. Все принято.
Но сейчас почитала чат и обнаружила, что в прибыли не стоят галочки внизу подачи формы Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва и галочка Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці. Что то надо менять? Перездавать?
Здати Нову звітну деку про прибуток з відмітками про подані форми ФЗ і нижче не забудте вказати Додатки на ___ 2 арк...
Щодо коригування різниць - подавали з цією відміткою позаминулого року, по ПКУ знову щось писати не потрібно
Мне в гни сказали что там не нужно ничего писать, это касается только доповнення, если оно есть. Я в этом году тупонула слегка и сдала вместо 116 формы, годовую, да еще и забыла крестики проставить там где приложения к деке РИ и АМ.... поспешила..((( Инспектор сразу предупредила что при отправке правильной формы деки, повторно отправлять и баланс, что бы оба отчета были одной датой. Все квитанции пришли, все принято, в понед. узнаю судьбу неправильной деки..(( видать я устала и постарела ((((

Вероніка87
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 26 листопада 2014, 14:24
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Вероніка87 »

Доброго дня! Підскажіть, а то заплуталась (перший раз буду платити до бюджету прибуток). Я вірно зрозуміла, рахунок для оплати називається "Податок на прибуток приватних підприємств", так чи ні?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8539
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1893 рази
Подякували: 6500 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Вероніка87 писав:Доброго дня! Підскажіть, а то заплуталась (перший раз буду платити до бюджету прибуток). Я вірно зрозуміла, рахунок для оплати називається "Податок на прибуток приватних підприємств", так чи ні?
Так...

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”