Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

sveta*** писав:Отримала витяг з ЄРПН з даними про податкову накладну, зареєстровану через Арт ЗВіт. Але саму накладну "витягти" не можу. Як її можнаотримати? Чи можна підтвердити через отриманий витяг?
а галочку импорт ПН/РК Вы ставили?

sveta***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 22 жовтня 2012, 02:31
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення sveta*** »

Люлик писав:
sveta*** писав:Отримала витяг з ЄРПН з даними про податкову накладну, зареєстровану через Арт ЗВіт. Але саму накладну "витягти" не можу. Як її можнаотримати? Чи можна підтвердити через отриманий витяг?
а галочку импорт ПН/РК Вы ставили?
Дякую за підказку!!! Поставила хрестик і все прийшло.

tatiys
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 13 лютого 2015, 10:18
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення tatiys »

Подскажите пожалуйста, если мы зарегистрируем не вовремя НН, имеет ли право включить себе покупатель эту налоговую в НК????

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

tatiys писав:Подскажите пожалуйста, если мы зарегистрируем не вовремя НН, имеет ли право включить себе покупатель эту налоговую в НК????
имеет, но только в том периоде, когда НН будет зарегистрирована

Buh Terra
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 09 квітня 2015, 21:46
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Buh Terra »

У мене така ситуація: у лютому 2015 виписали ПН на неправильного контрагента, у квітні виявили помилку і створили два РК - одне РК для неправильного контрагента і одне РК для правильного контрагента. РК з мінусом неправильний контрагент погодився зареєструвати - тут проблем нема.
Проте друге РК із плюсом на правильного контрагента не реєструється в ЄРПН, оскільки РК правильного контрагента виписується до ПН неправильного контрагента. Видаляю номер ПН і дату, відправляю в ДФС, ДФС відхиляє такий РК, бо нема номера і дати ПН, до якої робиться РК. Пробую знову вписати в РК номер та дату ПН, яка була зареєстрована на неправильного контрагента, відсилаю в ДФС, приходить відповідь, що такої ПН не знайдено.
В кого які думки з цього приводу? Прошу відгукнутися та допомогти.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Buh Terra писав:У мене така ситуація: у лютому 2015 виписали ПН на неправильного контрагента, у квітні виявили помилку і створили два РК - одне РК для неправильного контрагента і одне РК для правильного контрагента. РК з мінусом неправильний контрагент погодився зареєструвати - тут проблем нема.
Проте друге РК із плюсом на правильного контрагента не реєструється в ЄРПН, оскільки РК правильного контрагента виписується до ПН неправильного контрагента. Видаляю номер ПН і дату, відправляю в ДФС, ДФС відхиляє такий РК, бо нема номера і дати ПН, до якої робиться РК. Пробую знову вписати в РК номер та дату ПН, яка була зареєстрована на неправильного контрагента, відсилаю в ДФС, приходить відповідь, що такої ПН не знайдено.
В кого які думки з цього приводу? Прошу відгукнутися та допомогти.
я Вам ответила http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm5 ... spx#557622

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Подскажите НН от 23.03.15. поставщик зарегистр. 07.04.15. получаеться 16 дней ,я должна ее показать уже в апреле. Правильно ли я думаю. Спасибо.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Ан-ия писав:Подскажите НН от 23.03.15. поставщик зарегистр. 07.04.15. получаеться 16 дней ,я должна ее показать уже в апреле. Правильно ли я думаю. Спасибо.
По моему мнению, сроки не нарушены, т.к. -по НКУ: протягом 15 календарних днів, що настають за днем складання податкової накладної.
И получается, что 07.04-последний "нормальный" день для регистрации без опоздания. Я так думаю.

mixalna
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 09 липня 2014, 12:19
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення mixalna »

Добрый день! У меня возникла такая ситуация: поставщик выписал НН 18 марта, но зарегистрировал ее аж 8 апреля и в НН допущена ошибка. Выписали корректировку, и дата выписки оказалась тоже 18.03 ( зарегистрировали тоже в апреле) - я как-то не обратила внимание и зарегистрировала ее. Подскажите, как отображать НК ? показывать НН и РК уже в апрельской декларации?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

mixalna писав:Добрый день! У меня возникла такая ситуация: поставщик выписал НН 18 марта, но зарегистрировал ее аж 8 апреля и в НН допущена ошибка. Выписали корректировку, и дата выписки оказалась тоже 18.03 ( зарегистрировали тоже в апреле) - я как-то не обратила внимание и зарегистрировала ее. Подскажите, как отображать НК ? показывать НН и РК уже в апрельской декларации?
да, в апреле

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”