Оформлення співробітника!

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Мадам Мадамовна
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 30 січня 2013, 09:18
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Мадам Мадамовна »

Я конечно извиняюсь за свою настойчивость, но очень прошу ответить мне еще...
1.И я подаю сведения в гос регистратор и в налоговую об изменении директора?
2.змінити штатний розклад, добавити посаду - заступник директора, прийняти нового працівника, покласти на нього тимчасово обов,язки директора. Это все можно одним днем? Трудовой договор с ним как с замдиректора или как с директором?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Мадам Мадамовна писав:Я конечно извиняюсь за свою настойчивость, но очень прошу ответить мне еще...
1.И я подаю сведения в гос регистратор и в налоговую об изменении директора?
2.змінити штатний розклад, добавити посаду - заступник директора, прийняти нового працівника, покласти на нього тимчасово обов,язки директора. Это все можно одним днем? Трудовой договор с ним как с замдиректора или как с директором?
1. Нікуди нічого подавати, повідомляти не треба. Декретні - це відпустка по вагітності та пологах, на період відпусток нічого з реєстраційних відомостей по підприємству не змінюється.
2. Приймаєте нового працівника на посаду зам. директора з трудовим договором (не забудьте про повідомлення в податкову, попереднім числом вже не зможете), мат відповідальністю і т.інше. А потім про в.о. директора. Цей зам у вас може залишитись працювати, коли директорка вийде з декретної відпустки. На мою думку прийняти нового прайцівника краще хоча б на день раніше виходу у декретну відпустку

Мадам Мадамовна
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 30 січня 2013, 09:18
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Мадам Мадамовна »

А потім про в.о. директора. Не поняла, что вы хотите сказать этим предложением?
И где можно почитать, что никуда ничего подавать не нужно? Ведь теперь же документы и отчеты будет подписывать Иванов, а в налоговой числится директором Сидорова.
Я дико извиняюсь, но пока я "напала" на вас, пользуюсь случаем...

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Мадам Мадамовна писав:А потім про в.о. директора. Не поняла, что вы хотите сказать этим предложением?
И где можно почитать, что никуда ничего подавать не нужно? Ведь теперь же документы и отчеты будет подписывать Иванов, а в налоговой числится директором Сидорова.
Я дико извиняюсь, но пока я "напала" на вас, пользуюсь случаем...
1. про в.о.
Я писала, що наприклад сьогодні приймаєте зама і він виконує свої обов,язки. Потім через тиджень директорка повідомляє, що іде в декретну відпустку. Значить через тиждень вона своїм наказом на зама покладає в.о. директора. і все. Краще щоб це не було в один день.
2. про повідомляти
Не знаю де про це почитати, а пишу із свого практичного досвіда. Коли директор чи гол.бух іде у звичайну відпустку, ви ж не міняєте підписи в банк, не міняєте електронні підписи, навіщо? Декретні - це відпустка. На зміну відомостей у реєстратора з вас будуть вимагати наказ на призначення нового директора, протокол засновників. Навіщо ускладнювати?
А якщо вже директорка захоче піти у відпустку по догляду до трьох років і бути там фактично, тоді може змінити юридично директора як засновниця (але ви здається писали, що вона буде не довго в декреті)

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Подскажите, пожалуйста, можем ли мы взять работника, который будет работать на дому на нашем оборудовании, и как это правильно оформить. Хотим взять швею, которая работала бы у себя дома на нашей машине.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

СветланаИ писав:Подскажите, пожалуйста, можем ли мы взять работника, который будет работать на дому на нашем оборудовании, и как это правильно оформить. Хотим взять швею, которая работала бы у себя дома на нашей машине.
Згідно п. 1 Положення №275, надомниками вважаються особи, які уклали трудовий договір з підприємством про виконання роботи вдома особисто з матеріалів і з використанням знарядь і засобів праці, придбаних за рахунок коштів роботодавця. Керівництво може дозволяти надомникам виготовлення виробів та з власних матеріалів і з використанням особистих механізмів та інструментів.

http://www.uris-c.com.ua/2012/03/13/%D1 ... %BF%D1%80/

Сирена
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 24 липня 2015, 12:29
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Сирена »

подскажите, берем водителя по совместительству на 0,5 ставки, нужно подавать в налоговую информ., его трудовая в другом месте???

otkrytie
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 26 квітня 2012, 03:52
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення otkrytie »

Сирена писав:подскажите, берем водителя по совместительству на 0,5 ставки, нужно подавать в налоговую информ., его трудовая в другом месте???
обов*язково подавати! просто вказуєте категорію без трудової книжки

lyki
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 21 жовтня 2015, 14:14

Повідомлення lyki »

Подскажите пожалуйста, применяется ли уже финансовая ответственность за нарушение законодательства о труде по ст 265 КЗоТа в 30-кратном размере мин зп при фактичном допуске к работе без оформления работника. "Штрафи, зазначені у частині другій цієї статті, накладаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України." - Этот порядок уже разработан, я не могу его нигде найти?

elenrestoran2007
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 183
З нами з: 15 вересня 2011, 04:54
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення elenrestoran2007 »

Ребята подскажите плиз! Может ли человек работать на одном предприятии быть директором, а на другом предприятии быть сметчиком?

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”