Чим живе твоє місто?

Розмови на різні теми
Бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 800
З нами з: 08 січня 2009, 12:29
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 289 разів

Повідомлення Бух »

В Киеве появилась карта застроек

“Антикоррупционный штаб Киева“, созданный депутатами Киеврады, запустил карту застроек столицы. Об этом сообщается на странице “Антикоррупционного штаба Киева“ в соцсети Facebook.

На сегодня на карту нанесены всего 24 земельных участка общей площадью более 20 га, которые передали под застройку на сессии Киеврады 20 ноября.

Активисты планируют обновлять карту перед каждым сессионным заседанием, а впоследствии и перед заседаниями земельной комиссии.

“Карта призвана обеспечить большую прозрачность информации о выделении земель под застройку“, - подчеркнули в “Антикоррупционном штабе Киева“.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Иташа писав: Я думаю маскируют не Китай, а Россию. Контрабасом завозят рос. обувь и продают под видом Харьков и Днепропетровск.
Може бути , що російське взуття.
Про якість не скажу, бо в руки не брала.

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Фабрика "Людяність": у Києві на Фролівці працює конвеєр допомоги переселенцям
Крок за браму — як крок на зустріч реальності, у якій не хочеться жити. Це ж Поділ!
Десь за периметром центру допомоги біженцям ресторани відсвічують ілюмінацією, магазини ваблять вітринами.

Натомість там, всередині Фролівки, мова йде про задоволення первинних потреб у їжі, одязі, взутті і медикаментах.
Тут війна відчувається у повітрі. І відчуття ці геть не романтичні.

Військові кунги перероблені під дитячу кімнату і медпункт. Люди стають у чергу за речима першої необхідності і переповідають один одному
життєві історії, які більше схожі на епізоди з якихось старих книжок на воєнну тематику.

- Просто попробуйте себе поставити на їх місце, тільки по-чесному, -просить пані Леся.-
Людина, яка веде осілий образ життя, обростає величезною кількістю соціальних зв'язків. Коли рвуться якісь окремі ниточки, це терпимо.
Ну, перевели дитину в іншу школу чи довелося змінити місце роботи. Хоча для багатьох і це великий дискомфорт.

А коли тебе взяли, викрутили і перемістили на нове місце?
Людина приїхала, в неї нема знайомих, нема родичів, вона не знає, куди піти. На роботу влаштуватись не може, поселитися теж.
Вона в принципі не розуміє, з чого починати.

При цьому, ти обтяжений сім'єю і несеш за неї відповідальність. Плюс абсолютна більшість з них тою чи іншою мірою перенесли обстріли.
Абсолютна більшість бачили насильницьку смерть на власні очі.

Хтось замикається у собі і взагалі не розмовляє, хтось плаче, хтось, навпаки, бравує. Все це зворотні сторони одної й тої ж медалі.
І от що би не розповідали, хто винен ... Ніхто не заслужив того, що вони пережили. От ніхто і нізащо!
http://life.pravda.com.ua/volunteers/2014/11/17/183971/

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

ArinaArina писав:
Agatha писав:Невеликий ліричний відступ, щоб розвіяти депресію від апокаліптичних постів Любослави.

Вчора була по справах на Троєщині і вирішила заїхати на Троєщинський ринок. Вже років 5 там не була, бо далеко, а тут така нагода... Зайшла з боку взуттєвих рядів і звернула увагу, що продавці взуття тепер говорять так: " Все взуття у нас якісне-Харківське. Г-на китайського не возимо, в українського взуття набагато краща якість". При цьому, коли я попросила показати, де написано що взуття харківське, вони робили ображені обличчя і казали: "Ви що не бачите, яка якість швів і шкіри. Китай так не робить".
Шапки, шарфи і рукавиці на ринку теж харківський виробник.
Я щось не розумію-Харків дійсно це все виготовляє чи це "косяк" з Китая, але тепер вигідніше говорити MADE IN UKRAINE, бо це гарантія якості??
Ух ты, аж интересно стало, где это у нас тут в Харькове шьют классную обувь. В первой слышу.
http://shoe-factory-vr.com/
http://www.bastion-ua.com/ukrainskaya-obuv/
http://corso.fashionindustry.com.ua/products.html
http://newstyle.ua/collections
https://vk.com/oscar_zevs_kharkiv (особенно мужская линия!!!)

Бух
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 800
З нами з: 08 січня 2009, 12:29
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 289 разів

Повідомлення Бух »

Для киян запрацювала "Карта відновлення комунальних послуг"

Для оперативного контролю з боку мешканців за проведення аварійних та планових ремонтних робіт у Києві міська влада запровадила “Карту відновлення комунальних послуг”

“Використовуючи дані карти, кияни матимуть змогу дізнатися про наявність аварійної ситуації у своєму будинку, відповідального та орієнтовні терміни її усунення. Частота оновлення даних дозволяє кожному користувачеві отримувати оперативну інформацію про хід проведення ремонтних робіт, а також орієнтовні дати відновлення послуги”, — говорить він.

На карті відображено стан робіт з відновлення електропостачання, опалення, холодного та гарячого водопостачання, робіт на каналізаційних мережах. У перспективі до цього переліку будуть додані розділи щодо дорожніх та ліфтових робіт, а також газопостачання.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Насправді, добра новина. Можливо, такий курс євро/долар посприяє вітчизняному виробнику. Хоча би в легкій промисловості.

офигевшая
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7852
З нами з: 18 січня 2012, 02:15
Дякував (ла): 10003 рази
Подякували: 5885 разів

Повідомлення офигевшая »

Agatha писав:
Насправді, добра новина. Можливо, такий курс євро/долар посприяє вітчизняному виробнику. Хоча би в легкій промисловості.
Еще попалась ссылка... http://www.atomio-lardini.com.ua/catego ... ollekciya/
Лично могу подтвердить качество обуви "Оскар-Зевс", женская линия у них "коротковата", а мужская - отличная и качество хорошее!

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Agatha писав:
Насправді, добра новина. Можливо, такий курс євро/долар посприяє вітчизняному виробнику. Хоча би в легкій промисловості.
Подтверждаю, на Подоле, на Верхнем Валу, возле магазина "Roshen" есть обувный магазин, так как это рядом с работой, то полофиса ходит в этой обуви и я в том числе уже года три четыре, особенно сапоги осень-зима.

Agatha
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1570
З нами з: 21 вересня 2011, 02:46
Дякував (ла): 571 раз
Подякували: 805 разів

Повідомлення Agatha »

Я сину завжди купляла ECCO. Взуття "невбиваєме", але нога ж росте і все одно потрібно купляти нове. В цьому році в Інтертопі такі черевики коштують 2500,0 грн. Я дар мови втратила. А розпродажів на ECCO нема, ну якісь мінімальні. На цю зиму він ще вліз в минулорічні черевики, а на наступну потрібно щось купляти.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Agatha писав:Я сину завжди купляла ECCO. Взуття "невбиваєме", але нога ж росте і все одно потрібно купляти нове. В цьому році в Інтертопі такі черевики коштують 2500,0 грн. Я дар мови втратила. А розпродажів на ECCO нема, ну якісь мінімальні. На цю зиму він ще вліз в минулорічні черевики, а на наступну потрібно щось купляти.
То щось дуже дорого... Хоча з другої сторони, я шукала собі осінні черевики цього року, обходила все місто... Якість взуття в основному паршива, шпильки такі, що в них неможливо стояти, не те що ходити, а ціни...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Розмови про різне”