Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Аллусик писав:
Если по старым, то не требуют ли у Вас пересдать. Просто мы пока сидим ждем нового бланка, а вот если сдавать отчет все же нужно до 10 февраля, то будут ли эти новые бланки?
вот в этом то и вся беда.. сижу жду новых.. в любом случае с 01 февраля буду отправлять.. на тех что будут в силе...
заколупали..
сейчас понадают консультаций что можно отчитываться по март.. а потом перечитают все и штрафовать начнут...#wall#

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

сдала на действуещем старом! и заплатила прибыль на действующий старый счет! все уточнила, прежде чем платить. на карточке предприятия все прошло.

даже если в феврале нам опубликуют новую деку и счета, то в этом случае я буду исходить из ситуации. ждать мне тоже некогда. принцыпиально не хочу. по закону, я получила свои 2квитанции и меня не должны волновать иземения приняте после.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

aniri писав:сдала на действуещем старом! и заплатила прибыль на действующий старый счет! все уточнила, прежде чем платить. на карточке предприятия все прошло.

даже если в феврале нам опубликуют новую деку и счета, то в этом случае я буду исходить из ситуации. ждать мне тоже некогда. принцыпиально не хочу. по закону, я получила свои 2квитанции и меня не должны волновать иземения приняте после.
в принципе Вы правы
46.6. Якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов'язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Валерик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 09 березня 2011, 05:50

Повідомлення Валерик »

Мы не платили авансовые платежи и не сдавали квартальные отчеты- то какие сроки сдачи за 2013г?

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Валерик писав:Мы не платили авансовые платежи и не сдавали квартальные отчеты- то какие сроки сдачи за 2013г?
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=89968
При этом уточняет срок подачи деклараций. Так, налоговые декларации подаются плательщиками налога на прибыль, базовым отчетным (налоговым) периодом для которых являются:

календарный квартал — в течение 40 календарных дней, следующих за последним календарным днем отчетного (налогового) квартала (полугодия), то есть не позднее 10 февраля 2014 года;

календарный год — в течение 60 календарных дней, следующих за последним календарным днем отчетного (налогового) года, то есть не позднее 3 марта 2014 года.

Аллусик
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1916
З нами з: 16 лютого 2012, 05:14
Дякував (ла): 870 разів
Подякували: 670 разів

Повідомлення Аллусик »

Dfcbkbcf писав:
aniri писав:сдала на действуещем старом! и заплатила прибыль на действующий старый счет! все уточнила, прежде чем платить. на карточке предприятия все прошло.

даже если в феврале нам опубликуют новую деку и счета, то в этом случае я буду исходить из ситуации. ждать мне тоже некогда. принцыпиально не хочу. по закону, я получила свои 2квитанции и меня не должны волновать иземения приняте после.
в принципе Вы правы
46.6. Якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов'язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
Вот сижу и думку гадаю: может все же сдать и заплатить?
А с февраля начнут менять бланки и р/с потом вообще неразбериха будет?
А у кого еще какие мнения? Кто-то еще рискнул?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Аллусик писав: А с февраля начнут менять бланки и р/с потом вообще неразбериха будет?
А у кого еще какие мнения? Кто-то еще рискнул?
я для себя решила подождать до начала февраля #blush#

aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

а еще на заметку тем кто не сталкивался.
общалась с юристом ведущей компании, все больше случаев когда налоговики не взирая на внесенные авансы по прибыли, приходят рисуют % от оборота. как вариант списывают всю вашу предоплату и вы еще разницу доплачиваете, а если не согласны, в суде вы либо проиграете, либо все равно заплатите судье#wall# замкнутый круг.

Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

Получила ответ от ИДД (мой вопрос "слегка " перефроазировали)
Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів надає уніфіковані відповіді з Інформаційно-довідкового ресурсу, редакції яких погоджуються зі структурними підрозділами Міністерства доходів і зборів України та затверджуються керівництвом Міністерства доходів і зборів України


Шановний платнику!

За результатами розгляду Вашого запитання щодо
Який термін подання декларації з податку на прибуток підприємства, якщо платник не сплачував авансові внески протягом 2013 року та подає річну декларацію?

повідомляємо, що в Інформаційно-довідковому ресурсі (номер категорії - 102, підкатегорії – 102.30.01) розміщено запитання:
Який термін подачі річної податкової декларації з податку на прибуток?

Уніфікована відповідь з Інформаційно-довідкового ресурсу:

Узагальнюючою податковою консультацією щодо особливостей подання декларації з податку на прибуток та сплати податку у 2013 році, затвердженою наказом ДПС України від 21.12.2012 №1171, визначено, що податкові декларації за звітний рік подаються у терміни, передбачені для подання річної звітності - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Якщо платник податку на прибуток подавав податкові декларації з податку на прибуток за І квартал, півріччя, 9 місяців звітного року, то річну податкову декларацію за такий рік подає протягом 40 днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Якщо ми невірно зрозуміли Ваше запитання або виходячи з отриманої відповіді у Вас виникли додаткові запитання, рекомендуємо зателефонувати до Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів або надіслати уточнене запитання.

Завжди готові допомогти.

Аватар користувача
elen_maman
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6456
З нами з: 22 липня 2011, 03:53
Дякував (ла): 8617 разів
Подякували: 4356 разів

Повідомлення elen_maman »

chiffi писав:Получила ответ от ИДД ...податкові декларації за звітний рік подаються у терміни, передбачені для подання річної звітності - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
Я ж казала!! #boast#
http://www.profiwins.com.ua/letters-and ... 5-1171.htm
Тут в параллельной темке Любознательная тоже письмецо кидала, более свежее по отчетности 2014г.
Так что - крайний срок 03.03.2014г.! #ok# #yahoo# #yahoo# #yahoo#
Люблю и горжусь Донбассом!!

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”